[PLO] Blog: Duo Jamaha

• druid2512
      druid2512
      Zlato
      Registrace: 03.01.2013 Příspěvky: 84
      Zdravím všechny které sem zabloudí.

Jsem jednadvaciletá fiška co se rozhodla po 3 letech začít s pekelnou hrou zvanou Omaha. Začínám s bankrollem $42 na PLO2 :f_biggrin: ale myslím že by to pro začátek mělo stačit, chci začít pěkně "od nuly". Studijní materiály čerpám jen z pokerstrategy a nemůžu si stěžovat.

Jaké si dávám cíle? Pro začátek se co nejrychleji dostat na PLO10. Co jsem četl blogy ostatních lidí co začali s omahou tak skončili brzy. Bojím se, že dopadnu stejně, tak uvidím :f_biggrin: . Lovu zdar :f_cool:
  • 6 odpovědí
    • druid2512
      druid2512
      Zlato
      Po třech dnech bankroll pomalu vzrostl na $72. Z této varianty mám docela smíšené pocity, zvlášť když 10krát točím preflop AAxx do radnom handy a z toho vyhraji jednou :f_rolleyes:
    • Necromadx
      Necromadx
      Bronz
      Registrace: 24.01.2013 Příspěvky: 564
      Vítám te tady a přeju hodne štěstí. :f_drink:

Omahu hravam a studuji okrajove kvuli mixed games, takze určitě budu sledovat progress a koukat na handy v hj fóru. :f_thumbsup:
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Stříbro
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 641
      Ahoj, přeji at ti to jde co nejlépe. :f_thumbsup:

Omahu sic nehraji
      časem si ji snad zahraji
      jednu radu ti sic dám
      ikdyž z toho nic nemám
      lituj ruky špatně zahrané
      ty jsou převážně ztrátové
      na dobré ruce si záležet dej
      a moc se při prohře nevztekej
      časem se ti to vrátí jistě zpět
      Obletíš pak celý svět
    • druid2512
      druid2512
      Zlato
      Díky za přivítání. Po dnešní sešn jsem sestoupil opět na 42 bucks, vesměs jsem točil flipy. Nejbolestnější byl flip za 350 bb deep a pak AA do AA za 250 bb deep :f_frown: Raději se jdu odreagovat na Hearthstone.
    • druid2512
      druid2512
      Zlato
      Ahoj, po dnešní sešn jsem na $52. Po shlédnutí několika videí od LetMeTiitU si připadám zase o něco chytřejší :f_biggrin: . Chtěl bych se zeptat, jestli na těchto stakes stačí jako tracker/hud JIVARO free.
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Stříbro
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 641
      Jestli je na PLO pak by měl stačit sám jsem ho ale nezkoušel mám HM2. Domnívám se ale že jde jen o trial verzi k vyzkoušení což jsou všechny tyto programi.