[NL5] Overfold

• Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2841401
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $10.63 - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 11, AF: 0.8, Hands: 125
      SB: $2.05 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.7, Hands: 287
      BB: $7.43 - VPIP: 39, PFR: 10, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 62
      UTG: $2.08 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 3, AF: 2.4, Hands: 2337
      MP: $9.52 - VPIP: 27, PFR: 19, 3B: 11, AF: 1.7, Hands: 321
      Hero (CO): $5.00 - VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2.3, Hands: 222191

Pre Flop: ($0.06) Hero is CO with T :spade: J :spade:
      1 fold, MP raises to $0.12, Hero calls $0.12, 2 folds, BB calls $0.08

Flop: ($0.38) 9 :spade: 6 :diamond: 8 :diamond: (3 players)
      BB checks, MP bets $0.27, Hero calls $0.27, BB calls $0.27

Turn: ($1.19) 6 :spade: (3 players)
      BB checks, MP bets $1.00, Hero folds, BB folds
      Ahoj, jen takový průzkum. Myslíte že je správně tu overfoldovat. Můžeme být dr. dead a nevíme co udělá další hráč. Máme sice velmi dobrou draw, ale rangove nám to moc dobře nevychází. Díky.
  • 13 odpovědí
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 432
      Ten BB vypadá jako klasická station, tak toho bych se nebála, že by to najednou check/raisoval.
      Máš flushdraw plus OESD a jestli správně počítám 2:1, tak máš odds na call.
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 817
      fold mi přijde v pohodě, protože i sety mají fullhouse, když hitneme fluhs nebo postupku. není třeba se v tom zbytečně uvrtávat, odds na call oesd a postupky je 3:1 si myslím. J a T bych jako outy nepočítal.
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 432
      To je pravda, fold je tady asi lepší.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      - Podle me je vetsina jeho range OPs - 24 comb + 2 comba 89s, to je 26c proti kterym mame prime odds

- Ma jen 6 comb FH.

- kdyz hitnem, mame proti regovi nejakou IO i nejakou rivers IO, takze rekneme ze se to anuluje.

Kdybychom v potu byli jen s regem, tak je to tedy lehce -ev call.

Ale imo diky fishce v potu, ktera da casto dalsi dead money do potu + nam poskytne IO, je to +EV call.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Trochu upřesním statistiky soupeře, aktivní reg FRI MP 23%, c.b. 65+. 23% RFI může být určitě ovlivněné malým vzorkem, ale něco takového by mohlo být ok

Určitě ho tento board slušně trefuje, mě tu vyšlo že může betovat prakticky přes 50 komb pro value, je dost problém že mu blokujem spousty horších kombinací, on tu prakticky nemá skoro žádné horší fl. dr., navíc spoustu karet na riveru mu dává nuts a nám problém. Samozřejmě tu má spoustu hotových kombinací. Já tu spíš hledím na range soupeře, než co držíme my. Ale možná o tom přemýšlím špatně. Asi ten poměr zisk/risk nebude nic moc dobrý pro nás.
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      je to overfold....27/19/11 to tu nebude mat dost casto a moc by som mu nelichotil :) ze aktivny reg :yaoming:
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Hlavní problém je podle mě ve struktuře boardu, i podle eqilabu ho to velmi dobře trefuje. Navíc na BB je slabý hráč, takže lze očekávat více tight range než například v HU, ale ok. My dorovnáme a naše akce na riveru pokud soupeř checkne?
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      co raise flop? cely by se to vyresilo..
      nebo naopak raise turn od nas?..myslim, ze todle neni uplne nejhorsi spot - outu mame dost ;)
      (nemyslim si, ze by tu nekdo betoval FH,a nee takle silne)
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      vysoky sizing flop aj turn skor vo mne evokuje skor overpar ... sety by tu hrali mensi sizing aby vas obidvoch udrzal v hre vovseobecnosti 6komb FH je dost malo na to aby si tu 100% casu foldoval ....27/19 su slabi hraci chorobni dvabarelisti aj tam kde to nema zmysel opat vseobecne cim nizssi limit tym hraju ludia multiway poty horsie ...na tvoju otazku konkretne vsetky diamonds , spades , vsetky complete straights pravdpodobne aj zvysne A a K betujem po checku ...skor by ma na tvojom mieste zaujmala otazka co stym spotom ked ti to doskoci a super betne napriklad 3/4 potu pripadne overbetuje az tam by som ja zacal uvazovat o foldovani aj to nie 100% casu niekomu co ma podozrivo nizky WatSD by som nezahodil ani to ...pre trollov: ano som calling station :yaoming:
    • Bruenorx
      Bruenorx
      Bronz
      Registrace: 15.09.2014 Příspěvky: 135
      Za mě raise flop, podle mě tam betne hrozně moc věcí a na turnu bych to nikdy nefoldnul, mame hodne outu. Prijde mi jako kdyby mel bud tu devitku nebo overpair a chce se hodne protektovat prosti tem flash draws. Kdyby mel set (resp. full house na turnu), tak podle me urcite betne min na turnu treba 0.7 nebo 0.8 aby z vas tahal value, mozna jeste min, protoze porazi vsechno a chce tahat value z draws, takze mozna i 0.5 (to by se mi osobne libilo abych to dostal od obou hracu a mozna i neco na riveru kdyby to prislo, treba i hopefully stack off) by stacilo, tohle mi prijde jak kdyby vas chtel vyfoldovat/protektovat se pred vyssi kartou. Pro takovy A9s, K9s, J9S, TT-AA, 89 tak je hodne blbejch karet obvzlast v 3-way potu...
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Preflop call je podle vás ok? Já bych to 3betoval nebo foldoval. Callnul bych to spíš na Btn.
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      umna je to napriklad call ...JTs je ruka ktora perfektne triafa flopy myslim ze niekde TLN alebo yegon tvrdil ze JTs je ruka ktora trafi percentualne najviac flopov alebo nieco v tom zmysle ale pamatam si to len matne ale logiku v tom vyroku vidim ...na polarizovany 3bet je to podla mna skoda tam by som mal radsej ruky s nejakymi bloker efektami ale to uz zalezi aj od tvojeho herneho stylu
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Ahoj, za mňa preflop call, flop call, pretože BB je asi ryba a nechcem ju vyhnať z spotu, keby BB nebola ryba rais flop, vytvoríme tak tlak na MP AJ+ ruky. Stále ma v rangi aj sety osmičiek a deviatok + over páry QQ+ čiže na jeho fastplay by som foldoval.

As played turn call, ale isto by som neraisoval ako píšu vyššie.