[NL10] JJ - squeeze

• Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      Full Tilt Poker $10.00 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Ahoj.

SB: $7.64 - VPIP: 41, PFR: 26, 3B: 6, AF: 2,5, Hands: 46
      BB: $1.91 - VPIP: 26, PFR: 26, 3B: 0, AF: 2,0, Hands: 27
      UTG: $11.33 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2,4, Hands: 205
      MP: $27.07 - VPIP: 30, PFR: 25, 3B: 5, AF: 11,0, Hands: 77
      Hero (CO): $11.06 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2,0, Hands: 224575
      BTN: $21.80 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 4, AF: 2,1, Hands: 1046

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with J :diamond: J :heart:
      UTG raises to $0.30, MP calls $0.30, Hero raises to $1.10, 3 folds, UTG calls $0.80, MP calls $0.80

Flop: ($3.45) 2 :club: 9 :heart: T :diamond: (3 players)
      UTG checks, MP bets $0.90, Hero calls $0.90, UTG folds

Turn: ($5.25) Q :club: (2 players)
      MP bets $2.50, Hero folds

Dá se turn ještě calnout? Na soupeře mám jen 77hand, ale asi bude loose. Dal jsem mu nějakou range (snad dobrou:f_biggrin: ) a callovat se to dá.

Díky

Equity Win Tie
      MP2 59.81% 59.17% 0.64% JdJh
      MP3 40.19% 39.55% 0.64% TT-99, ATs, KTs, JTs, T9s, AdQd, AhQh, AcQc, KdQd, KhQh, KcQc, AdJd, AhJh, AcJc, ATo
  • 14 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699

Takto agro bude betovat i 77,88-tak vypadají i sizingy....
      Nezahodil bych za ty odds
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Registrace: 04.07.2008 Příspěvky: 161
      preflop bych jenom calloval, pokud UTG a MP nejsou fishe. As played imo musíme ten malý bet na flopu raisovat. a znovu na turnu as played imo easy call :)
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      1) pre bych to bud callnul a nebo dal vetsi sizing!
      2) ten jeho flop donk je dobry raisnou, protoze to muze zkouset treba GS+ovrs..
      ten call je fakt soatnej, pak pride a k q a ty neviis...
      3)ten turn je supr spojka ne? (kdybys byl naahodu na flopu 2out jen, najednou mas o 8 outu vic)
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Ok, díky.

Asi jsem moc velký nit a vše vidím černě :f_biggrin: Když přijde 8, tak mě poráží KJ, při K mě poráží AJ. Při nějakým blanku, se mi dorovnávat moc nechce (určitě zase donkne a budu hrát o vše), protože zvýšení sizingu na T oproti F se mi moc nelíbí....

snad to příště bude lepší:f_thumbsup:
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Vidis to hodne cerne... kdyz pride 8 tak temer jiste vyhravas ;) Kj neni moc komb, kor s tvejma blokrama ;)
      AJ tam moc casto donkovat nebude (temer vubec bych rekl)
      Kdyz pride blank tak nechces dorovnavat? to prave chces ne?!... :)

Bez urazky, jen mi pride, ze hrajes trochu money scared, nebo ze nedokazes dobre vyuzivat celej stack,a vyhody jeho velikosti :) ..doporucuju zvetsit roll nebo snizit stakes ..bude se ti hrat pohodlnejc ;)
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      V poho....pravda je, ze na nl5 se mi hraje o hodne lepe. Snad to casem zlepsim :)

Diky
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Čaues, PF stnd squeeze a na F jdu jenom call, nevidím moc důvod v raisu - soupeř může mít klidně sety, do kterých by ses izoloval (sizing 3w se dává nižší než v HU). Turn fold tu bude chyba, soupeř může mít pořád horší handy než máš ty a navíc ti turn přidal equity.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      2 hedi.. myslis ze by tam souper donkoval set???
      dale sizing 3way se dava nizsi nez v HU ... to si myslel jak????
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      nevím, jak na NL10, ale pokud je dobrý, tak by klidně mohl. Když nad tím tak přemýšlím, tak na NL10 to asi nikdo dělat nebude, takže v tom případě by mohlo dávat smysl dát menší raise pro value z Tx.
      No myslel jsem to tak, že když jsi 3w, tak můžeš cbetovat klidně jenom 1/3, protože pot je na F už dost velký a nebudeš mít problémy dostat se do R do AI, zároveň si chceš protektovat dost middle strenght ruk a s nima rozhodně pot nafukovat nechceš.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Dalsi missread? :D .. on necbetuje , ale calluje donk - malej donk...
      Ja bych 3way s value/ale easy zranitelnou handou prave cbetoval viic, kor na tomdle flopu - kde te doplati overs s gs ;)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      však já jsem nemluvil o tom, že cbetuje, ale obecně můžeš volit nižší sizingy, i donků
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      jinak 3w nebude way to go callovat na cbet jen overs ;) to co potřebuješ defendovat dělíš mezi tebe a toho dalšího hráče v potu - tím pádem můžeš defendovat víc tight
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      ja se bavim o tomdle spotu - co by mohl na tomdle miste donkovat, po ty akci preflop, kdy jen dvakrat callne ... Jeho range v mejch ocich vypada J9+ q9+ 44-99 kq A9o+ Axs ..to si dovedu predstavit, ze 2x callne ... dalsi otazka co donkne na tomdle boardu .. ja myslim, ze tp nebo 2nd par..nekdy zkusi i nejaky 88 77 .. casto donkujou oesd,a ovrs +gs..
      Mnohem min ty sety (z tech temer vzdy chtej dostat value x/r nebo x/c)

Navis kdyz vezmeme v potaz silu nasi ruky - rozhodne bych ten jeho slabej donk napadl,at si pripadne zaplati za to jeho treba draw.. Call je spatna moznost...!!
      zaprvy mame za sebou to utg,ktere se jeste vyjadri, zadruhy na turn muze prijit dost karet,co nam za a) zkazi akci b) nas porazi c) vyber jednu z predchozich moznosti) :D
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Nevím sice, jak si přišel k té rangi (hráč mi nepřijde jako maniak nebo fish), takže si nemyslím, že flatuje vs UTG raise handy jako J9,Q9, ani si nemyslím, že flatuje nejnižší PP a někteří hráči flatují vs UTG až do JJ, A9o určitě nemá. Range, ve které je hodně draws si taky nemyslím, že má, protože strašně blokuješ handy typu JQs, které by měly openku na tomto F.
      A kdyby sis pořádně přečetl, co jsem psal, tak by sis přečetl, že: "Když nad tím tak přemýšlím, tak na NL10 to asi nikdo dělat nebude, takže v tom případě by mohlo dávat smysl dát menší raise pro value z Tx."
      Takže myslím, že už jsme to vyřešili ;)