grind house

• mehehE
      mehehE
      Platina
      Registrace: 21.10.2013 Příspěvky: 207
      Nazdár, nemám moc přehled poslední dobou co se děje tady na foru atd. Jsou už založené nějaké GH, popřípadě byl by zájem o nějaký?...Je vůbec zájem ještě o tyto "projekty?".

Ve zkratce, jedná se o skupinu lidí kteří jsou fulltime pro a chtějí se maximálně posunou ve své hře jak jen to jde, tudiž jdou spolu bydlet, 3-4 lidi je si myslím ideál.

Za diskuzi budu velice rád, ať už to budou zkušenosti, obavy, otázky cokoliv.
  • 10 odpovědí
    • HappyMarek
      HappyMarek
      Bronz
      Registrace: 25.04.2008 Příspěvky: 24
      Tohle téma mě zajímá. Byť vzhledem k partnerce jsem omezen na lokaci v Praze a spíš než GrindHouse to vidím na GrindKancl. Ideálně v okolí Prahy Holešovic (Argentinská). Příští pondělí se jdu podívat po prostorách kanceláře (pracovní prostor).

Zkl. info o mě:
      K pokeru jsem se vrátil po cca 2 letech pauzi (v minulosti top NL200)... nyní střídavě cashgame NL10 až NL100 v závislosti na BR a nutnosti cashoutů. Nekuřák, většinou nekonfliktní :f_biggrin: .

Ve zkratce, čte-li tento post kdokoli z okolí Prahy Holešovic, komu voní představa GrindKanclu nebo jakékoli jiné spolupráce, nechť se „urychleně” ozve :f_thumbsup:
    • mehehE
      mehehE
      Platina
      grindkancl může být dost zajímavý nápad, ráno vstanou a jít jako by do práce do kanclu a tam prostě odbouchat třeba 8hodin grindu :) nevýhodu bych viděl v tom že já si kvůli pokeru koupil dělo PC a ten by se mě tahat pořád nechtěl na noťasu to jde samozřejmě taky, ale víte jaké to je když si už na něco zvyknete a je to supér
    • HappyMarek
      HappyMarek
      Bronz
      Ano, přesně tak jak píšeš. Oddělení domova od prácei se mi už v minulosti osvědčilo a pro poker bude věřím taky krokem vpřed.

Co se počítače týče, já si nedávno taky pořídil dělo a chci jej umístit právě na pevno do kanclu.

Pro představu, menší kancelář pro 1-2 (okolo 14 m2) se dá pořídit do 6 000 Kč.
    • Lagett
      Lagett
      Bronz
      Registrace: 20.02.2012 Příspěvky: 921
      grind kancl je podle mě nesmysl.... zbytečně budeš mít výdaje kterým se můžeš vyhnout (nájem, služby, internet, dojíždění atd...) to jsi radši udělej režim doma a dodržuj ho...
    • mehehE
      mehehE
      Platina
      když vemu výdaje okolo kanclu jak píše lagett, tak si myslím že to je úplné nic oproti tomu jak by vypadalo efektivní grindění, doma se člověku občas nechce grindit a blabla sami to poznáme, ale ten kancl má určitý potenciál. Prostě když už jsi v práci tak musíš makat :) . Za mě to je dobrej nápad.

Bohužel nejsem z prahy
    • tennajkrajsi
      tennajkrajsi
      Stříbro
      Registrace: 05.06.2015 Příspěvky: 310
      to si radsej u niakeho kamarata vo volnej izbe spravte ako platit XY tisic za zbytocnost
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      Registrace: 15.05.2011 Příspěvky: 79
      imo je to super napad,obv zaleží jaké stakes se hrajou, ale pro PRO hráče je to super,mají svůj klid a můžou probírat handy a vše kolem pokru ,misto otázek partnerek co bude k večeři apod
    • HappyMarek
      HappyMarek
      Bronz
      Souhlas, že Grind kancl není pro každýho... kdo má vhodný zázemí doma (klid) a dostatečnou disciplínu grindit nemá důvod o něčem takovým přemejšlet (zbytečné náklady/dojíždění atd.).

Nicméně já např. bydlím v Praze u partnerky v 1+kk... na větší byt to minimálně na půl roku nevypadá, takže Grind kancl smysl dává. Obzvlášť pokud by se podařilo sdílet s dalším podobně orientovaným grinderem (cashgame).
    • KldROCK
      KldROCK
      Bronz
      Registrace: 17.06.2012 Příspěvky: 885
      tiež o kancli už nejakú dobu uvažujem, podla mňa je to skvelá myšlienka, zvlášť pre niekoho kto nemá dom len pre seba
    • HappyMarek
      HappyMarek
      Bronz
      tennajkrajsi původně napsal
      to si radsej u niakeho kamarata vo volnej izbe spravte ako platit XY tisic za zbytocnost
      Tvá definice samozřejmě spadá do kategorie GrindKancl... bohužel podobně zásobeného kamaráda nevlastním ;-)