[NL10] [SH] KK squeeze spot 170xbb deep, turn/river play

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players

BTN: $9.22
      SB: $10.61
      Hero (BB): $29.49
      UTG: $14.39
      CO: $16.85

CO - solid reg, troska dlhsie som ho nevidel, ale bezne hraval so mnou NL20 a videl som ho aj na NL30, NL50
      - 24/20/6,7 ; CO open 27, fvs3bet CO 59 ; wtsd/w@sd 25/54
      - hral asi 10-12 stolov vtedy...

PF - stnd. squeeze
      F - neviem ci takto deep QQ PF 4betuje alebo iba calluje...
      - cbet for value, volim vyssi sizing, lebo sme deep
      T - na tomto turne som nechcel betnut a dostat all in a checkol by som aj asi vsetky A-h flushe, takze by to malo byt ok...ci? :f_biggrin:
      - stab turn ma 64% (nemam to zvlast pre 3bet poty...) a ten jeho 1/3 sizing sa mi celkom paci, moze takto zahrat JJ, Qx, Acx a podobne, plus keby som chcel x/shovenut, tak by som musel dost overbetnut pot...
      - volim teda x/c ale viem, ze OTR ma nic dobre necaka :D
      R - dostavam celkom ocakavany all in a tu si niesom isty, ci chcem callnut alebo nie...
      - Neviem, ci tu shovne sety (77, QQ) ale urcite shovne flushe a asi aj vsetky off suited Ax, Kx s clubom, no tych vsak v range nieje az tak vela...aj v showdownoch vyhrava vela a este ked hra na tolkych stoloch, neocakavam nejaku super kreativitu od neho...

Fold or call ?
      Dakujem :f_drink:

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K :heart: K :spade:
      1 fold, CO raises to $0.35, BTN calls $0.35, 1 fold, Hero raises to $1.20, CO calls $0.85, 1 fold

Flop: ($2.80) 2 :club: 7 :club: Q :diamond: (2 players)
      Hero bets $1.73, CO calls $1.73

Turn: ($6.26) T :club: (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.30, Hero calls $2.30

River: ($10.86) 4 :spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $11.62 all in
  • 7 odpovědí
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Ahoj, preflop by som volil opustit stôl, keď nemáme zvládnutú deep hru. Tak by som to spravil ja. A ešte sa mi nepáči ten slabý squeez, volil by som až od 1,4 - 1,5.
      OOP idem c/c na flope, ale myslím že si to zahral fajn až po river, kde ti teda neporadím, asi by som sa rozhodoval podľa jeho timingu.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      jj, ten preflop mi pride dost malo - volil bych taky 1,5 (musis brat v potaz, ze open toho co je velkej)

Tadle sehravka je hodne zvlastni, pride mi ale, ze jakmile jen callnes ten jeho slabej bet na turnu (skoro dycky te vystavi AI a ty to nemuzes dat!)

Pises,ze CO je solid reg - no, uprimne si to nemyslim ;) sizing uplne nevychytal. jeho turn bet,a river overbet- slo to udelat lip,pokud chtel call,a i to tu tak vypada,,, Na riveru bych slozil, kdyby to bylo zahrano takle...

Ja osobne bych sel klasicky 2 barely,protoze myslim,ze je z ceho tahat value ;)
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      ten moj turn call vyzera tak slabo, ale nemusi vzdy shovenut river...

mmorron původně napsal
      Ja osobne bych sel klasicky 2 barely,protoze myslim,ze je z ceho tahat value ;)
      S planom foldnut na raise ? A river ist check/fold ?
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      Keď sa na to pozriem z pohľadu súperovej range, povedal by som že:
      - pf calluje PP (minimálne 55+), suited broadways, AKo (možno AQo, vídavam to hráčov callovať) a potom možno nejáke Axs a suited connectors (T9s,98s,87s),
      - otf očakávam, že callne fd, Qx, 88-JJ, a AA,KK (ak ich calloval PF), prípadne float s AK s clubom alebo nejáke náhodné 7x/A2s,
      - očakával by som, že sety fastplayne na týchto stakes aj keď by mohol slowplayovať nejake QQ s clubom,
      - ott takto slabo môže stabnúť asi úplne všetko aj set pre valeu (lebo ten tvoj check na turne vyzerá veľmi slabo),
      - otr teraz by som povedal že checkne behind všetky stredne silne ruky, ktoré stabol na turne (JJ,Qx), takže ten jeho shove vidím ako flush alebo set (cca 12comb) a na bluff mu ostava možno AcKx (3comba) a to je tak všetko, musel by turnovať na bluff nejáke 88/JJ, čo si myslím že na týchto stakes nehrozí (hráči sú hrozne one and done),

- inak ja by som betol ešte ten turn 1/2 potu for valeu z Qx,fd a river by som asi check/foldol (zase by som neočakával z jeho strany bluff),
      - as played otr fold.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      jj... river bych sel spis x/f (ikdyz proti nekomu jde i x/c)

..nejde o to, ze nee kazdej ti shovne river - ale kazdej dobrej to udela ;) ... ten tvuj call na turnu proste vypada slabe ;) A on to temer vzdy muze udelat jen s Ac - protoze vi,ze ma blokra na nuts) a ty asi flush mit nemuzes ;)
      Spis si i myslim,ze kdybys betnul turn - uz ukaze silu svy handy ;)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      já bych šel 3 barel s tím že sizingy bych volil spíše menší a river tak 1/3 bet fold. Očekávám, že KQ AQ QJ jen calne, sety a flush raisene. Bluffy na 3barel jsem ještě neviděl..... Pokud turn check calneš tak jsi capnutý, nikdy nebudeš mít flush draw, protože by jsi ji betoval. Možná i ten sizing navolil tak nějakm, aby jsi nemohl callnout river.
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Ahoj, turn bych určitě bet foldoval pro protekci před dalším clubem za 1/4. Nevěřím, že lidi budou do tohoto sizingu light shipovat bluffy.