[NL10] 77o

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

CO ($10)
      Button ($8.37)
      SB ($10.55)
      BB ($10)
      UTG ($16.63)
      Hero (MP) ($17.59)

Preflop: Hero is MP with 7, 7
      UTG raises $0.35, Hero calls $0.35, 4 folds

Flop: ($0.85) 7, 2, K (2 players)
      UTG bets $0.53, Hero raises $1.60, UTG calls $1.07

Turn: ($4.05) 10 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $3.30, UTG raises $6.60, Hero calls $3.30

River: ($17.25) Q (2 players)
      UTG bets $8.08 (All-In), Hero calls $8.08

Total pot: $33.41

Oponent 19/11 po 50 h, zatím se zdál jako solid. Preflop calluji bottom range. Flop raise for value. Turn dostanu min raise. Jeho line je nutsovka. Zvážili by jste fold na turnu? Jeho call beru jako KT KQ KJ draw, na turnu dostávám raise. KT mlátím, 222 mlátím, jedinné co mě poráží je KKK. Na turnu a riveru mám pres 60% equity.

Results below:

UTG had K, K (three of a kind, Kings).
      Hero had 7, 7 (three of a kind, sevens).
      Outcome: UTG won $31.91
  • 9 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      Ahoj
      To je divočina....
      Asi bych to točil na T.
      Já vůbec nezahazuju sety, jak se tak dívám na HM2.
      Pár proher,ale vždy za stack.
      Velice se mi líbí 77o
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      za mna fold river
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Asi bych taky nefoldnul, ikdyž ta jeho play jeho hodně nutted oriented a byla by to chyba, možná kdyby na tom T fakt snap raisnul, tak bych foldnul..Určitě bych si ale zapsal že takhle tricky hraje s nuts. Dále bych se zaměřil na jeho sizing PF, s čím otvírá z UTG za 3,5bb, jestli to není sizing tell.

Je pravda, že při těchto tricky lines často čumim do nuts :f_ugly:
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      Me pride ze si strasne paranoidniii :D - resis situace,ktery se ani nemusej stat!! chces tady zahazovat i sety :f_rolleyes: ..chapes, ze todle je setup - thats all ! souper to mohl tocit jeste na flopu a to bys dal - mohl to tocit na turnu a to bys dal... tak co dal resis? Ano, vypada to supr silne to co udela, ale muze na tom turnu zahrat takle i jiny handy nez tvoje KKK .. a to ze se ti jednou potvrdil ten nejhorsi scenar... Ja nevim,hrajes nl10! Lidi tam vytvari vselijaky nesmysly! jestli vazne planujes zahazovat sety na turnu (nekolikatej priklad co u tebe vidim) nemyslim si, ze je to z tvy strany dobra hra ;)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      alespoň je dobré o nich přemýšlet. Jakože mám set druhý nejlepší, tak prostě přestanu přemýšlet je špatně.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Vůbec nechápu jak jste s těmahle handama dokázali dojít až na river :)

Proč on netočí flop se nedovíme, ale proč ty neshovneš turn když on může takhle zahrát i nějaký kombodraw.
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Myslím, že od T je podle mě právě docela jasný, že kombodraw nemá. Chtěl bych se vyhnout zrcadlovýmu přemýšlení, ale s kombodraw by chtěl buď za a) vidět levně R, což by byl jasný call nebo za b) zajistit si maximální možnou fold equity, což by byl shove. Myslím si, že ta jeho play koresponduje přesně s tím, co v showdownu ukázal.

Flop netočil zřejmě proto, že je to UTGvsMP a oba jsou deeper, hero má v rangi prakticky jen 3 komba 77 s kterýma by byl ochotnej točit, kdyby to villain shovenul či 3betnul. Pochybuju, že s AK by byl hero ochotnej hrát o stack. Tudíž je možná lepší, callnout a nechat širší range hera s AK i s potenciálními bluffy.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      call otf
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      asi call OTF. T do betu raisujem. ak dostavam shove tak stale si myslim ze moze mat overplaynute AK, KT, AA, pripadne AdJd-AdQd, tam by som to potom raisol a getinol. as played, T shovujem aj ked mam skusenost ze x/r T je nuttish ale boh vie ci takto nezahra aj AA ak je to fish? Bije ta 6comb setov vsetko ostatne porazas, na T nezahodim. Kor ked je to drawy board. Tam ludia zvyknu viac overplayovat a fastplayovat TPs a OPs.