[NL10] AAo

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

SB ($10)
      BB ($14.74)
      UTG ($13.49)
      MP ($10.63)
      Hero (CO) ($10)
      Button ($31.50)

Preflop: Hero is CO with A, A
      2 folds, Hero raises $0.30, 2 folds, BB raises $0.90, Hero calls $0.70

Flop: ($2.05) 10, 10, Q (2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: ($2.05) J (2 players)
      BB bets $0.70, Hero calls $0.70

River: ($3.45) Q (2 players)
      BB bets $2.90, Hero calls $2.90

Total pot: $9.25

Prefloop jen calluji oponent 14% 3betuje za 120 hand Jeho staty jsou 33/20.

Flop potkontroluji, spíš zpětně se mi líbí bet pro value a protekci před draw.
      Turn caluji, a river jsem zvažoval fold, ale přece jenom mám ESA!!!! :(
      Results below:

BB had 5, Q (full house, Queens over tens).
      Hero had A, A (two pair, Aces and Queens).
      Outcome: BB won $8.83
  • 4 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,697
      Proč ten call preflop?
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Cau,na techto limitech bych hral s KK+ vzdy 4bet,myslim si ze jinak budes ztracet value proti vetsine. Vyjimkou pak muzou byt nejaci agro villaini s vysokym fold to 4betem,nebo hraci o kterych vime ze jsou nejak postflop extra spewy. Tvuj sample je prilis maly na to aby sis rekl: Hele ma 14% 3bet, 3betuje dost loose a kdyz 4betnu tak polozi moc casto. Se 120 handama bych pochyboval ze je to 33/20 hrac, natoz pak rict ze ma 14% 3bet. Mohlo mu to zrovna jen chodit. Pozor na to ;-)

Ten check na flopu se mi zda v pohode,3 streety value nemas a board je celkem dry. Na T betuje cca 1/3, tady bych to urcite neraisoval, mas dost silnou handu na call,ale raise by byl asi izolacni,jeho cela 3bvalue range krome KK te porazi. Na R zvysil sizing na vic jak 3/4 potu a po jeho akci to vypada hodne na Qx ruku. Pochybuju ze tady bude mit nejake bluffy na tomto boardu. Ja jsem za fold R, myslim si ze to je fakt dost jasny sizing tell.

Result: Napsal bych si k nemu notes,ze 3betuje trash na BBvsCO, jestlize v budoucnu zjistis ze to je jeho stnd,zacal bych ho vic 4bet bluffovat jestlize bude foldovat dost na 4bety a nebo bych rozsiril 4bet value range jestlize bude callovat/5betovat nejak loose.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      Tudle handu sis prohral vyslovene sam. Kazda streeta, uz od preflopu mohla byt zahrana jinak (lip?)

Njestrasnejsi mi ale pride ten river call... tam toho opravdu moc neporazis. Nici te Jj Qx Tx 98 AK..
      Nebudu resit,ze si mohl pre 4betnout.. nekdy to de vpohode callnout, kor do vetsiho 3betu..
      Proc ale nebetnes flop je mi zahadou! Tam muzes neco dostat z jeho draw ruk!!! i treba nejakych paru... Turn callujes jeho slabej bet? S jakym planem ? (to by me zajmalo)
      a river a on vypali najednou tolik - co porazis?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Já jsem taky za 4bet PF, nemá cenu vymýšlet něco fancy, kór jak bylo řečeno, máš ještě na něj malý vzorek. Ale i ten call se dá. Na F check se mi líbí, jak bylo řečeno, 3streety nemáš. Jinak argument, že můžeš dostat value z jeho drawy hand se mi moc nelíbí, protože čekám, že drawy handy v 3b potu bude spíš betovat. Turn pro tebe není nic extra, soupeřovo Ak improvenulo, ale zahodit se to nedá, raise by byl spew. R jedna z nejhorších karet co mohly dojít a soupeř betuje dost silně - easy fold.