[NL10] A5s

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $14.50 (145 bb)
      BB: $11.71 (117.1 bb) 25/16 agrese 2.8
      CO: $10 (100 bb)
      BTN: $11.03 (110.3 bb)

Preflop: Hero is SB with A 5
      2 folds, Hero raises to $0.25, BB calls $0.15

Flop: ($0.50) 6 9 2 (2 players)
      Hero bets $0.35, BB calls $0.35

Vše standard, až na to, že dostanu na Ax ruce raise, board není moc dobrý na raise, já osobně bych raise se setem hrál až na riveru. Takže mi to nedává smysl, nakonec tendence na tomto limitu jsou takově, že se tady moc na turnu neraisuje, takže jsem se tozhodl pro nitty fold.

Turn: ($1.20) A (2 players)
      Hero bets $0.80, BB raises to $2.20, Hero folds

Results:
      $2.80 pot ($0.13 rake)
      Final Board: 6 9 2 A
      Hero mucked A 5 and lost (-$1.40 net)
      BB mucked and won $2.67 ($1.27 net)
  • 8 odpovědí
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      za mna vždy x na turne v tomto spote, nemáš 3streety value.
      Ako sa rozumeš tomuto statu agrese 2.8 vieš ho rozanalyzovať ? Mne tá štatistika nič nehoví, ani neviem po koľkých handách je relevantná, vo výukovom video tu z pokerstrategy je myslím tiež daná do pozornosti, že nás môže zavádzať. Ja sa považujem za dosť agro hráča a občas mi ukazuje hud 0,9 a občas 7 takže potrebujeme veľku vzorku...
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Mě přišlo, že Ax ruky budu vždy betovat i když ji nemám. Kvůli tomu, že nemám 2 streety bych měl checkovat? Agresi zase tolik neřešim, ale nějaký obrázek to o něm dává, ale třeba já na něho koukám jen minimálně. Zřeba u nita co má 0.5 po 500h donkuje 3 streety, tak tam mu zahodím u straitflush :roto2:
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      Vše standard, až na to, že dostanu na Ax ruce raise, board není moc dobrý na raise, já osobně bych raise se setem hrál až na riveru.
      Tak borec nemá jenom sety a nemusí raisovat všechny value komba. Ono mu to Ax vylepší celkem dost komb na 2Ps.

Mně by se víc líbíl s tou handou check T.
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Mozes betnut river, aj ked nemas eso. isto vies, ako som to myslel. Proste nepotrebujes na turne betovat..
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      x na turnu je celkem standard. Máš tu mnoho silnějších komb na bet na turnu. checkem si pěkně defenduješ second pairy, kterých tu budeš taky checkovat hromadu.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Takže třeba AT+ by jsi betoval pro value a zbztek x call asi předpokládám že?
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      2 pepan - logicky nemas 3 streety value, kdyz "bluffujes" flop :) ..nicmene mi pride, ze strasne geenralizujes .. proti nekomu ma 3 streety, proti jinymu ne..

Tedle spot mi pride klasickej cbt (kazdej vi proc) a na turnu bych volil mezi x/c a betem jen podle hrace,ale prevazoval by x.

Ikdyz v posledni dobe mi pride , ze tydle sehravky jsou od BB spise bluffy, nez value raisy na turnu.. Pride mi, ze v rangi nema tolik hand, s kteryma to zahraje takle.Sety by bylo lepsi rejzovat az na riveru.. a 2pary dost blokujem... Hodne lepsich Ax taky nema.. casto to muze bejt jen bluff, protoze hodne lidi automaticky betuje A kdyz pride,a lidi uz se zacinaj branit..
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      ano handa na turne improvla, takže už nemusíme bluffovať - a s touto handou vieme bezpečne doraziť po river tým, že xkneme, môžeme bez problémov callovaať jeho bluffy, ak nezačne sám betovať eso, vieme valuebetovať river.