[NL10] 99 full vs Fish value.

• Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2847628
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $8.54 - VPIP: 48, PFR: 13, 3B: 0, AF: 2.1, Hands: 40
      BTN: $51.54 - VPIP: 54, PFR: 2, 3B: 0, AF: 0.7, Hands: 166
      Hero (SB): $10.05 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2.4, Hands: 10068
      BB: $11.54 - VPIP: 60, PFR: 20, 3B: 0, AF: 3.3, Hands: 15
      UTG: $2.91 - VPIP: 57, PFR: 7, 3B: 0, AF: 2.7, Hands: 14

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 9 :heart: 9 :club:
      1 fold, CO raises to $0.30, 1 fold, Hero calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: ($0.90) A :heart: 9 :spade: 5 :spade: (3 players)
      Hero checks, BB checks, CO bets $0.43, Hero calls $0.43, BB calls $0.43
      Dorovnávám abych udržel druhého hráče ve hře, myslím standart.
      Turn: ($2.19) A :spade: (3 players)
      Hero bets $1.85, BB folds, CO folds
      Jde o to jakou zvolit nejlepší cestu pro value.
      Rozhodl jsem se hrát takto face up z důvodů - pokud drží Ax /fl. tak určitě nepoloží a zvolím si sizing pro AI na riveru + dostanu call od případných fl. draw + nebude ch. behind slabší Ax kvůli možné flash.
      Možná nevýhoda je, podle sigingu na flopu je jeho range širší, ale on tu nemá prakticky co blafovat (co by stejně nedorovnal Ksx). Ještě jsem udělal zřejmě chybu a měl jsem zvolit vyšší sizing, soustředil jsem se na stack OR, ale už by to nevyšlo na toho druhého.
      Souhlasíte, nebo hrajete tyto spoty jinak? Díky.
  • 12 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Normálně bych buď leadnul nebo c/raisnul flop, ani bych neřešil jestli máme k tomu nějaký bluffy v range.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Vůbec tu neřeším jestli tu mám blufy, protože tu nikdy žádný bluf nemám. Celý můj komentář je o maximalizaci value, podle mě se spoty proti slabším hráčům nejvíc podceňují.
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      mne sa tvoja line paci v tomto spote a suhlasim s tym co si napisal.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      S tím flopem moc nesouhlasím. Ale jestli myslíme i na druhého soupeře, proč ne. Co ale kdyby nepřišlo to As, ale jiná speda?
      Turn je asi dobře, že přebíráš inic. Co ale ten sizink,?
      Podle tebe se chystáš na R Shaw.
      Druhá cesta je poloviční siz a čekat,že callne Ksx nebo jiná speda.....😟
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Pokud by přišla další spade na T, jdu bet/call s nižším sizingem 35-45% potu. Podle mě jsem dal ještě nízký sizing, měl jsem zvažovat overbet. Pokud tu dáváme nižší sizing, tak podle mě přecházíme o value. Dorovná Ax, hotové flush, fl. draw. Nějaké argumenty pro poloviční sizing?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Easy donk nebo x/r na F, hrát to nějak tricky a jen callovat na takovémto boardu je cesta do pekel. Ten donk T mi nedává smysl, pokud má flush nebo eso, tak si to pravděpodobně betne sám a raisem z něho můžeš dostat víc value. Každopádně já na F necalluju, toto není board, který by bylo dobré slowplayovat.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      Rasi4R původně napsal
      Pokud by přišla další spade na T, jdu bet/call s nižším sizingem 35-45% potu. Podle mě jsem dal ještě nízký sizing, měl jsem zvažovat overbet. Pokud tu dáváme nižší sizing, tak podle mě přecházíme o value. Dorovná Ax, hotové flush, fl. draw. Nějaké argumenty pro poloviční sizing?
      Overbetem by si mohl vyfoldovat Handy co porážíš, jestli má jen Ax a nemá FD
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      hraju ch/r na flopu
      as played ch/r na turnu

neraisnout mw se setem na flopu kde hrozi draw a jeste callovat za tak nizky sizing me prijde ztrata hodne value, stejne tak jako donkovat T po callu na flopu. je to jen muj nazor, ale myslim si, ze timhle zahranim jsi na tom spotu ziskal uplne nejmin co slo
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      taky se mi tadle lajna pro maximalizaci moc nelibi... volil bych x/r f nebox/r turn..
      Kdyz se podivas na sizing hrace,co z pozice cbtuje do 2.. kolik dava a tak, to jsou indikatory sily handy, vse jde nejak pouzit ;)

Navic pride flush, to odradi dost jeho weak range,a ty bombis 3/4 potu na AA95 .. Kde blind je slabej a OR pravdepodobne taky..
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      X/r flop v podstate suhlasim s tym co sa napisalo ohladom tejto line.
      Podla statov by som bol este obozretny. 15 hand nebude dostatocna.vzorka, ale mozno mas dalsie.info ze je to ryba.
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Ja bych donkoval flop. Porad dokola je omylane jak se mw poty hraji pasivne a proto bych nespolehal na to ze nekdo bude betovat a nehral bych to na c/r-predejdu tomu ze si Co checkene behind OTF. Navic c/r v mw potech osobne beru jako hodne silnou play a mohl bych dostat fold od hand ktery by callnuly minimalne 2streety po donku
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Já jsem právě zvažoval dvě možnosti donk/call. Když se na to dívám zpětně, tak donkbet bude nejlepší volba. Díky za feedback.