[NL10] river spew na monoboarde

• pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players
      Je to zoom, hráč z nemecka skôr ryba, ale to bol iba odhad, kedže zo SB dorovnáva do 3, práve suited ruky by aj mohol dorovnať, aby stackol dvoch hráčov, ale ešte raz či tak rozmýšla rekreant... 50/17 , ale iba 6 rúk.
      BTN: $10.00
      SB: $13.09
      BB: $20.82
      Hero (UTG): $13.77
      MP: $12.13
      CO: $10.31

Často hrám tieto monoboardy slabým sizingom na flope a vypálim turn, neviem či to je správna taktika. Rovnako hrám aj hitntú flush alebo flushdraw.

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with K :heart: T :heart:
      Hero raises to $0.30, 2 folds, BTN calls $0.30, SB calls $0.25, 1 fold

Flop: ($1.00) K :club: J :club: Q :club: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.25, BTN folds, SB calls $0.25

Turn: ($1.50) 3 :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.10, SB calls $1.10

Tu je jadro problému moja akcia na záver - je to megaspew? Jeho donk mi príde ako blockbet, a chce vidieť shovedown. To je jedno čo má, aj AT by tak mohol zahrať, ale kedže držím T hovorím si isto nemá postupku a nemusí mať ( môže ja to nevylučujem) ani farbu a z mojej strany som chcel, aby ma dorovnal... Som crazy? Spätne ako nato hladím si vravím, že taký minraise by bol fajn s plánom foldnúť all in.
      Potom mi to tak krásne okomentoval :f_drink:

River: ($3.70) 9 :spade: (2 players)
      SB bets $1.76, Hero raises to $12.12 all in,
      SB says "pussie"
      , SB says "have flush", SB says "and became bald", SB folds
  • 4 odpovědí
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Odpovedel sis sam imho. Odhadujes ho na rybu a pak ho na nejvic nebezpecnym boarde bluffujes po tom, co do tebe pali ;) To nemuze imho byt v longrunu vuuuubec dobry. A myslim, ze vazne nechces aby te dorovnal ;)
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Preflop KTs UTG nie je prilis siroka range ?
      Myslim ze postflop nebude hratelnost idealna.
      Ci, mylim sa ?
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Áno, je to spodná hranica mojej open range. Niekto otvára dokonca JTs, čo sa mne javí už dosť nehratelné zvlášť na zoome, ale zasa niekto by mohol povedať, že JTs je lepšia ruka ako napríklad KTs na open s tým, že lepšie hituje flopy, ale neviem ti to logicky odôvodniť. Preto sa držím mojej stratedie a otváram od KTs, QJs, náhodne ale openujem aj J9s, ale na regular stoloch.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      S KTs open UTG preflop problem nemam. Kazdopadne ano - je to spodni hranice. Nicmene pokud jsou u stoly ryby anebo naopak sileny niti, tak proc ne ;)