[NL50] KJo na JTT BvB

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $50 (100 bb)
      BB: $50 (100 bb)
      UTG: $77.48 (155 bb)
      MP: $68.18 (136.4 bb)
      CO: $76.48 (153 bb)
      BTN: $21.77 (43.5 bb)

Preflop: Hero is SB with K J
      4 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3) J T T (2 players)
      Hero bets $1.42, BB calls $1.42

Turn: ($5.84) A (2 players)
      Hero checks, BB checks

River: ($5.84) 7 (2 players)
      Hero checks, BB bets $3.52, Hero calls $3.52

Results:
      $12.88 pot ($0.64 rake)
      Final Board: J T T A 7
      Hero mucked K J and lost (-$6.44 net)
      BB showed A Q and won $12.24 ($5.80 net)

Soupeř je unknow
      Zajímá mě hlavně flop. Jak si zde mám poskládat svou range a jaký volit sizing?
      Soupeř bude mít hrozně over karet, takže mi dává smysl betovat 22+ pro value a protekci s nižším sizingem (1/2p?)
      ale zas nemám tady moc velkou range výhodu, abych cbetoval např >70%. Sice BB nemá TT+, ale zas má v rangy o dost víc Tx a Jx než Hero. Takže neměl bych dát spíš nízké PP do checking range kvůli protekci? Nebo co byste tady x/callovali vy?
      Nějak se v těch širokých rangých ztrácím...
  • 4 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Ja na sparovanych flopech sazim vzdy 1/3 s celou rangi, jestli je to spravne ale nezarucuji. :D Ale rekl bych, ze bychom meli sazet bud polarizovane vysokym sizingem a v checku mit handy co nemaji 3 streety, a nebo sazet velmi casto, tedy i s temi PP a s nizkym sizingem.
    • godlike3
      godlike3
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 234
      Taky jdu často za 1/3. Mě by spíš zajímal ten R...nějak se mně nedaří najít mu bluffy (hlavně teda, když nestaboval T)
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Právě nedávno jsem měl coaching s katrisonem a říkal, že OOP 1/3 sizingy nepoužívá. Nejsem si jistý, jestli to zdůvodním přesně, ale mluvil o tom, že jednak soupeři dáváme hrozně dobré implited odds a hlavně když checkneme OOP, tak on může stabnout sám, takže často si tu free EQ nevezme. Pak taky je rozdíl v tom, že OOP jdeme malý bet/soupeř často call. OTT my x/f -> neuvidíme všechny karty. Naopak IP jdeme malý bet/soupeř call. OTT x/my checkback a vidíme všechny karty, což je velká výhoda a další důvod, proč používat 1/3 sizzing spíš IP.

Ale rekl bych, ze bychom meli sazet bud polarizovane vysokym sizingem a v checku mit handy co nemaji 3 streety, a nebo sazet velmi casto, tedy i s temi PP a s nizkym sizingem.
      JJ takhle nějak jsem taky přemýšlel, akorát teda nevím, kterou strategii si vybrat :f_biggrin:

@godlike3: OTR jsem spíš přemýšlel nad mojí range a řekl jsem si něco jako Tx, FD betuji OTT Ax thinvalue betuji OTR a když budu check/foldovat Jx, tak tu mám x/f 100%.
      Teoreticky by mohl mít nějaké broadway handy, které pak už nefloatoval OTT, jelikož přišlo A, které já mám celkem často v rangy. Takže něco jako: K7-K9/Q8 off i suited. Pak mohl občas otáčet nízké PP na bluff (i když to asi zas tak často ne), někdo možná ještě thin value betuje silné Jx. ..
      Jako uznávám, že bluffy tam moc mít nebude a bude ok lehce overfoldovat :f_thumbsup: , ale zrovna KJ je moje nejsilnější combo a 100% fold tady mít nechci.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Betujem 2/3 flop.

River je spot, kde nemáme valuebet, ale ak betne sám, tak sme behind. Buď x/f alebo x/r. On sa cappne asi vždy, my stále môžeme mať AA, JJ.