[NL10] ATs

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10.28 (102.8 bb)
      Hero (BB): $20.03 (200.3 bb)
      UTG: $15.11 (151.1 bb) 35/21 af2.2 po 80 h
      MP: $10 (100 bb)
      CO: $18.56 (185.6 bb)
      BTN: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with T A
      UTG raises to $0.30, 4 folds, Hero calls $0.20

Na flopu x/r, soupeř ve své rangi má 61% overs, proto tento move bude profitabilní. Potřebuji 48% aby foldoval. Mám over + backdoory.

Flop: ($0.65) 9 8 3 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.31, Hero raises to $0.90, UTG calls $0.59

Turn pokračuji betem.

Turn: ($2.45) 4 (2 players)
      Hero bets $1.40, UTG calls $1.40

River mám value z TT-KK

River: ($5.25) A (2 players)
      Hero bets $2.30, UTG raises to $7.10, Hero folds

Results:
      $9.85 pot ($0.44 rake)
      Final Board: 9 8 3 4 A
      Hero mucked T A and lost (-$4.90 net)
      UTG mucked and won $9.41 ($4.51 net)
  • 15 odpovědí
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      iba 1/2pot na T ? :pcuser:
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      myslíš si, že měl být větší? Udělat FE? Není lepší si dát kartu levněji?
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      na flope sa snazis prezentovat trafeny set 88-99.... na boarde vznikne potencionalna FD tak tam bude kazdy ocakavat ze sa budes chciet protektovat nejakym 3/4 alebo 2/3 potu nehovoriac o tom ze sa ti vyrazne zlepsila ruka ... ja by som ti po tom 1/2 pote neveril nic
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      na turne to podla mna chcelo vacsi bet. chces reprezentovat made handu a otvorili sa nejake dalsie draws.

co si myslite o moznosti este ubrat z betu OTR pre minvalu. nieco malo pod 2USD. Jeho range z ktorej mozme mat valie po T je nieco ako TT-KK, 9x handy a tam necakam, ze bude s A na boarde calovat dost casto.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Guteres původně napsal
      myslíš si, že měl být větší? Udělat FE? Není lepší si dát kartu levněji?
      Já osobně si myslim, že ten půl pot je ok, protože nepřišla nic moc scary karta, takže FE nění o moc vyšší než na flopu. A má to právě i tu výhodu, kterou si zmínil, že si tim (často) "koupíš" levně kouknutí se na river. Ten river fold je imho ok. Bluff tady nemá nikdy z mojí zkušenosti ... pokud se nejdná o nějakýho super hráče (... což se v 99% nejedná) anebo agresivní rybu-maniaka.
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 992
      Mne zas prijde, ze na flopu neni moc co raisovat vs UTG.
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      boston to co si napisal o R play je presne podla mojho gusta :appl: celkovo si vsak myslim ze bluffovat oop vs. 35/21 stationess 150bb s no equity flopom je ciste sialenstvo
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      Ja by som na flope check/calloval, to Ahigh má dostatočnú showdown valeu, kedže hráči tu budú overCbetovať. Ak na turn príde T dominujeme jeho Tx plus očakávam, že OC budú často barrelované a s Ace na turne je to podobný prípad (mohol na flope CBetovať všetky Ax, ktoré fish or). Ak pride turn blank a pojde to check, check bluffujem river snažim sa vybluffovať AK-AJ, low PP.
      Ggnore0 původně napsal
      Mne zas prijde, ze na flopu neni moc co raisovat vs UTG.
      Inak v tomto spote proti regovi flop iba check/callujem flop (nepotrebuje protekciu) a check/raisujem turn, ale proti fishi mi nevadí check/raise na flope aj vzhľadom na to aký volil sizing, ale keď už by som si tvoril x/r range na flope ako bluffy volím QJs, QTs, A3s s bcfd, 87s s bcfd. Turn barrelujem rozhodne s vyšším sizingom 2/3p (aj keď proti fishi to nevidím ako veľkú chybu).
      As played na rivri je sizing ok, ten raise mohol byť s A9,A8s to by tak očakával od tohto hráča.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Jo a vlastně jsem zapomněl - na tom riveru je otázka zda nebetnout ještě trochu míň, aby callnul i nějaký slabší pockety ... Ale to je asi detail.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      chci mít iniciativu, proto volím c/r. Na flopu má 61 overkaret, které zahodí, mám hned profit. Pak jsou ještě karty které taky mohou zahodit, něco jako páry i možná TT ruky občas, takže určitě budu mít něco jako 65-70% a já potřebuji většinou kolem 50% na BE spot. Callem proti utg defendovat nechci.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Proti utg budu mít JTs 89s 67s 88 99, takže raise tady smysl podle mě dává + fold equita = agrese
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      A jak hraješ TT-JJ pokud chceš mít jenom raise / fold range ?

Já bych na tomto flopu neměl raisinig range. Když už tak bych jí měl spíše v late kde jsou široké range s nějakýma blocker rukama.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Imho řešit sestavování nějaký ideální range (rangí) postflop tady fakt nemá smysl. Nikdo na tomhle limitu není tak dobrej, aby se to vyplatilo podle toho hrát. Prostě pokud si Guteres myslí, že populační tendence nasvědčujou tomu, že mu tady soupeř zahodí dokonce i overpáry, tak ať to klidně raisuje. Já mám teda zkušenost úplně jinou. A raisovat tenhle flop jako bluff bych zkoušel jenom proti hráčům, na který mám velkej vzorek a vidim tam nějaký tendence, který ospravedlňujou tenhle můj play. Imho jsou ty lidi over all tak špatný v postflop hře, že tady i lidi, co preflop vypadaj jako brutální niti, callnou ten raise čas od času i s takovou kravinou jako je 9Ts ;) Naopak bych tady abusoval raise pro value - člověka by mohlo napadnout něco ve smyslu, že je tohle přece suchej flop, takže raisovat můj set je blbost. Teoreticky jo .. ale ty lidi bejvaj tak strašně špatný v postflop hře, že bych tady set raisoval 24/7.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      lukasek09 tyto handy calluji. Musím se dívat na range celkově. Pokud bude profitabilní bez ruky raise, tak volím raise. Pokud call, pro udržení bluffů tak call. Pokud si nejsem jistý svou hrou a nebo nevím co dělat, tak folduji. JJ proti špatnému hráči mohu raisovat také.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      osobne sa mi paci jak si to zahral. ale tiez skor nemam checkraising range (aj ked niekedy to checkraisnem) ale dost casto to mozem zahrat sirsou donking range (aj regovia zvyknu overfoldovat, ak neraisnu mas dobru sancu realizovat equitu aspon 1 streetovo, stoji ma to malo a urobim to aj s hitnutymi parmi (mozno aj tp na low boardoch) ako protection (samozrejme T je vacsinou x/f) ale oni aj tak budu callovat viac lepsich ruk. samozrejme ako balanc ktory mozno moc netreba ale kazdopadne dost casto hram donk betmi sety, hlavne ak nechcem x/r aj ked do rega je to slusna moznost ak vies ze ti moze odcallovat 1 2 dalsie streety (vacsinou ale na velky sizing uz folduju) takze by som siel nieco ako 1/2 a 1/2 (1/3) T a R bety ak calloval na flope x/r. kazdopadne nemyslim ze si spravil v hre chybu, takze wp :)