Brejciho blog

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Hello komunita,

rozhodol som sa zalozit si tu blog, aby som sa viac motivoval hrat. Mam blog aj na inej pokrovej stranke, ale tu to zije ovela viac ako tam, takze cakam viac motivacie. :f_biggrin: Inac som z Popradu, mam 25 rokov a studujem v Bratislave jadrovu energetiku. :f_grin:

Hravam 6max cash games regular stoly na ps.fr, aktualne NL10 a NL20 no a chcem sa dopracovat k tomu, aby som tu NL20 nejak rozumne porazal... :f_biggrin: Posledny mesiac a pol som nehral vela, takze momentalne hravam NL10, aby "som sa do toho dostal" no a potom zas prejdem na NL20.
      Buduci tyzden budem riesit aj diplomovku a tak, no a potom 25. vyrazam s frajerkou na vylet, takze dovtedy musim este nieco odohrat.

Plan do 24.1.
      :spade: hands 0/15000
      :spade: videa 0/8

GL all & grindu zdar :f_drink:
  • 53 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Na Vianoce som dostal od mojej super frajerky Mental game of poker :f_love: tak pripojim k planu aj kazdodenne citanie, aspon polhodinu... Ta kniha je uplne nuts a dalsia vyhoda, ze si precvicim anglictinu, proste paradne spojenie uzitocneho s uzitocnym. :f_biggrin:

Plan do 24.1.
      :spade: hands 357/15000
      :spade: videa 0/8
      :spade: Mental game of poker - 30 min 0/10

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Asi tej knihe budem robit casto reklamu, ale fakt je super :f_biggrin: Kedze nemam kupeny status tak videa pozeram na youtube a mozno by ste sa cudovali, kolko dobreho materialu tam je...

Pripajam jeden celkom zaujimavy spot z dnesnej session proti dobremu regovi :f_cool:

Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players
      UTG: $11.60
      Hero (MP): $10.46
      CO: $7.32
      BTN: $8.56
      SB: $9.58
      BB: $10.25

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with T :spade: T :club:
      1 fold, Hero raises to $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, BB raises to $1, Hero calls $0.70, 1 fold

Flop: ($2.30) J :spade: 7 :club: 4 :club: (2 players)
      BB bets $1.50, Hero calls $1.50

Turn: ($5.30) 2 :diamond: (2 players)
      BB bets $7.75 all in, Hero calls $7.75

River: ($20.80) K :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $20.80
      Hero shows T :spade: T :club: (a pair of Tens)
      BB shows 3 :club: A :club: (high card Ace)
      Hero wins $19.45
      (Rake: $1.35)

Plan do 24.1.
      :spade: hands 1173/15000
      :spade: videa 1/8
      :spade: Mental game of poker - 30 min 1/10

• 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Cau.
      Urcite pokracuj v blogovani :s_thumbsup:
      Registroval som ta aj na konkurencnom SK (zial uz mrtvom) webe.
      Na YT vsetko v ENG jazyku, co ?
      Pekný hero call, skus prosím vysvetlit, na zaklade coho, ake ma stats, co by si priradil do jeho range. Budem vdacny za vysvetlenie, myslienkove pochody. Nepredpokladam, ze takto hras standart aj proti neznamemu hracovi ;)
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Dakujem a hej, na youtube po anglicky videa pozeram, ale ty ako gold mas kopu videi po cz/sk, takze nemas problem...

BB je dobry reg, mam na neho 3,1k hands. Z BB squeezuje 10% co je dost siroka range no a proti capped range ktoru reprezentujem mi to za neho davalo zmysel bombit aj rozne handy ako 2 overs, FDs a tak som ho callol, hoci najskor som zvazoval fold...

A jasne ze to nieje standart call vs. neznamy. Musim vediet, ze je schopny aj nejakych rozumnych bluffov a podobne.
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      OK dikes za vysvetlenie, ten som si nevsimol ze je to Sqz, call SB som prehliadol.
      Ak by na Turne betol rozumne, povedzme nieco okolo 2/3 ako hras ? Tento over bet sa imo callovat da
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      No tak jasne, ze sa callovat sa da ten overbet, no treba sa zamysliet :f_biggrin: A pride mi to aj celkom rozumne. 2/3 by tam nebetol skoro nikdy imo, mozno ked tak bet nejaku 1/4 potu by mohol a to by som najskor asi callol tiez...
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Na vikend som troska (troska viac) zvolnil tempo, takze najblizsie dni bude treba pridat :f_rolleyes:

Plan do 24.1.
      :spade: hands 2139/15000
      :spade: videa 1/8
      :spade: Mental game of poker - 30 min 3/10

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Plan do 24.1.
      :spade: hands 3559/15000
      :spade: videa 2/8
      :spade: Mental game of poker - 30 min 4/10

Odkedy som zalozil blog mi zacal troska blby run, plus som sa nie vzdy uplne koncentroval na hru, na co som si dal dnes pozor a hned to bolo lepsie :s_drink: Ked sa pristihnem, ze sa nie uplne sustredim, zacnem si chvilu normalne nahlas hovorit co robim na ktorom stole a preco, akoby som natacal video a to mi vzdy pomoze :f_grin:

Zaujimavy spot vs fish 200xBB deep. Niesom uplne nadseny z tej turn play, ale shove by tam bol asi overplay, hoci neviem coho vsetkeho bola ta fish schopna :f_biggrin:
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players

Hero (BB): $27.88
      UTG: $19.94
      CO: $17.98
      BTN: $19.46
      SB: $11.27

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with Q :club: K :club:
      2 folds, BTN raises to $0.30, 1 fold, Hero calls $0.20

Flop: ($0.65) 2 :spade: 5 :club: 3 :club: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.30, Hero calls $0.30

Turn: ($1.25) K :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.10, Hero raises to $3.20, BTN raises to $8.24, Hero calls $5.04

River: ($17.73) 6 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $10.62 all in, Hero folds

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Ked sa EV a net won pohadaju...Ale uz by sa mohli udobrit :f_biggrin:
      NL10 + NL20 od 1. sept.

No aspon ze mam ten Mental game of poker :f_biggrin:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      vyzera ze na to ides dobrym smerom. gl pri stoloch ono sa to otoci ;)
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      @Darkshadow dik, no ved hej, je to iba otazka casu :s_biggrin:

Ten moj plan nedam, kedze posledne dva dni som sa venoval diplomovke a dnes na obed prisla frajerka z Anglicka, tak som sa venoval jej...Do nedele, resp. pondelka este nieco odohram, ale neviem kolko, lebo mi cez vikend pribuldi nejake spolocenske aktivity :s_drink: :s_drink:
      Ale aspon som zacal pravidelne citat a v tom aj budem pokracovat nadalej...

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Hello,

tak som naspat z vyletu - Istanbul, krasne mesto, urcite odporucam vsetkym :f_thumbsup: Vecer sem hodim nejaku fotku, dve...

Januar - vysledky su fajn, ale volume zufalo nizke, tento mesiac chcem odohrat urcite viac, ale budem mat aj viac roboty na diplomovke a buduci tyzden idem na tyzdnovy seminar o jadrovom palive do Ceska...dufam, ze tam bude dobry net, aby som po veceroch mohol grindit :f_biggrin:

Graf, hlavne NL10 a trosicka NL20

GL all & grindu zdar :f_drink: :s_drink:
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      co ten stred 6k ruk ? nefungoval bluffcatch alebo river bluffs ? :yaoming:
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Pavorcik147 původně napsal
      co ten stred 6k ruk ? nefungoval bluffcatch alebo river bluffs ? :yaoming:
      Jedno s druhym :f_biggrin: Ten swing zacal akurat vtedy, ked som si tu zalozil blog :f_drink:
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Vcera som dal dve sessions, na zahriatie :f_biggrin: Skoro vzdy si pri hrani pustim aj hudbu, no vcerajsia prva session sla dost zle, tak ku druhej som si nepustil nic a slo to lepsie...Mozno ma niekedy ta hudba az prilis rozptylovala a nesustredil som sa maximalne, takze skusim teraz parkrat hrat bez hudby, ze aky to bude mat efekt. Neviem vlastne ako som s tym zacal, lebo popri uceni alebo inej praci hudbu nepocuvam, lebo ma to skor vyrusuje...

Plan do 7.2.
      :spade: hands 730/8500
      :spade: videa 1/5
      :spade: MGoP 30 min. 0/5

Do toho praca na diplomovke a bude to fajn :f_cool:

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Plan do 7.2.
      :spade: hands 2240/8500
      :spade: videa 2/5
      :spade: MGoP 30 min. 1/5

Dnes cisto pokrovy den :f_biggrin: Citim, ze bez hudby hram lepsie, takze od teraz uz budu tiche sessions :f_cool:
      Chcel som sem hodit nejake fotky z Istanbulu, ale su moc velke, tak aspon este raz napisem, ze je to fakt pekne mesto, s milymi ludmi a chutnym jedlom :f_drink:

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Plan do 7.2.
      :spade: hands 3384/8500
      :spade: videa 3/5
      :spade: MGoP 30 min. 2/5

Boli ma zub, no nakoniec som sa dokopal aspon ku par sessions...dufam, ze zajtra to uz bude lepsie a budem moct hrat, ale hlavne nech sa lepsie vyspim :f_biggrin:

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Plan do 7.2.
      :spade: hands 4899/8500
      :spade: videa 4/5
      :spade: MGoP 30 min. 3/5

Posledna session sla velmi dobre, kym som neodpalil 220xBB stack v blbom spote a potom sa to uz so mnou tahalo :f_biggrin: Zajtra by som chcel odohrat idealne okolo 5-6 hodin, dufam, ze na to budem mat dobre podmienky :f_biggrin:

• Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      uakz ten spot