Blog Lubos1980cz

• lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      Registrace: 15.05.2011 Příspěvky: 86
      Zdravim vsechny,

na PS nejsem moc zběhlý ,ale vidim,že spousta regu tady potí svoje zážitky ze session i jinych kulturních aktivit ,tak jsem se rozhodl,že se přidam. Většina o mě z vás neslyšela ,tak se jen se jen rychle představím. Luboš ,věk vysoký ,jedno super dítě a přítelkyně je prý věrná . Hraju jen MTTs , asi pruměr ,nic extra. PRoč začínám s blogem? Konečně se chci naučit psát na klávesnici něco jiného,než ( die moron,FU,retard,idiot,die on cancer apod ) a hlavně se chci podělit o životě radoby pro poker hráče a třeba poznat nové lidi apod.
      Jako každý mám i já své plány a cíle na rok 2016 a s těmí se s vámi budu snažit podělit v průběhu dalších příspěvků.
  • 143 odpovědí
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,899
      Dobrý den přeji. Gg gl hf
    • alpinko
      alpinko
      Bronz
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 820
      GL nech sa dari :)
    • mejebne
      mejebne
      Bronz
      Registrace: 07.12.2009 Příspěvky: 260
      Vítej,ať to jde... A většina o tobě už určitě slyšela btw.))
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      Tak včera jsem měl po dlouhé době BE neděli ( nejspíše to bude tím,že jsem nehrál ) :f_smile: , dnes si dám taky volno ,něco tady vypotím a půjdu se konečně vyspat přes noc. :f_zZz:
      Takže mé cíle pro rok 2016 :
      - udělat si více času na studium hry , shlednutí více videi na RIO
      - hrát max 5x do týdne
      - hrát méně stolů a více se soustředit na hru
      - zahrát si nějaký větší live turnaj
      - chodit si zaběhat alespon 23 dní v měsici
      - meditace,alespon 2x týdně ( nevěřil jsem,ale opravdu super věc )
      - omezit alkohol
      - alespon 2 dovolené
      - mít pozitivnější přístup k životu a být prostě happy

Moje plány určitě nepatří k nějakým těžkým , ale nechci si dělat život více stresujíci než je, tím,že bych se snažil si dávat nějaké šílené cíle,za kterými bych se hnal celý rok . V Pokru chci určitě více zabrat,tam mám co dohánět, protože mi ujel docela vlak, přeci jen je to moje práce,ale co se týká osobního života, tam si to chci více užít, více cestovat a věnovat se holkám ( obv jen partnerce a dceři ) :f_smile:
      Asi i jako většina online grinderu bych chtěl pár kilo shodit,ale u mě je to spíše spojeno s tím alkoholem, kdy celý den se snažím jíst jakž takž zdravě a večer si dám pár piv a pak vyžeru komplet ledničku. Takže prostě méně piva a tím se vyřeší i to hubnutí :)
      Tak zatím přeju gl všem v tomto roce, a budu se sem snažit postovat jak se u mě vše vyvíjí.
    • VSBGimli
      VSBGimli
      Bronz
      Registrace: 09.11.2008 Příspěvky: 844
      haha dávám odběr :D gl s blogem
      btw mohl bys napsat aktuální stav věcí, které chceš změnit viz kolik stolů teď hraješ když chceš ubrat, kolik dnů v týdnu hraješ, když píšeš max 5 atd.
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      díky,jak víš,tak nejsem zrovna zastáncem blogování,ale třeba to pomůže v motivaci. :-) Tak stolů chci hrát max 8-9 oproti 9-16 ,jinak hraju každý den, to mi ani nevadí,ale spíše jde o to,že to beru jako rutinu a zapínám i když se mi nechce,což je velká chyba.
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      Alkohol a valka s lednici me taky postihuje celkem casto. Mame dost spolecneho koukam aj ty cile.
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      proto tě mám v oblibených :-D btw,jste ještě na tom pokerflatu? Jste se nějak odmlčeli s tím společným blogem
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      Jsme ale iniciatior blogu uz tu neni. :D
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      tak nějaké uploady..cmon:-)
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      Tak ze včerejší session mám docela špatný pocit,protože jsem porušil snad vše co jsem si předsevzal , že nebudu dělat . Po dvou dnech volna, jsem byl natěšený na hraní,místo méně stolů jsem hrál kolem 15 stolů s menší koncentrací a hlavně jsem začal později regovat i když to vůbec nešlo. Další velký problém byl,že jsem naskakoval do turnajů,které bych vůbec neměl hrát jak z důvodů rollu,tak v nich nemám žádnou edge. Takže 215 turbíny, 162 atd přenechám žralokům Jaggalům, Desmům a samozřejmě Maxterům .:s_thumbsup:
      Nakonec to dopadlo ještě dobře ,protože když už jsem tam lítal za 2.5 K ,tak jsem binknul 16.5$ turbínu za 4K ,tak nakonec nějaký profit jsem udělal. Každopádně takové session, kde za jednu noc skoro nechám plat mámy,táty ,babičky , sester atd ( rozumějte v Ostravě je bída ) ,si dovolit nemůžu, takže snad kravin bylo dost. :thinking: hmm za chvíli začína 320 6max :thinking:
      Jinak s běháním to tenhle týden moc nevidím, jelikož nám v Beskydech napadlo trocha sněhu a hlavně při -10 stupnů to je docela mazec ( věděl jsem,že příjdu na nějakou výmluvu ) :appl:
      No jdu trošku pomoc mé lásce s domácimi prácemi , takže se natáhnu k telce a pak možná něco zapnu .
      Tak :gl: všem
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      Včerejší večer se moc nepovedl, i když jsem hrál nižší BIs ,tak jsem protekl něco kolem 600$ ,ale více mě mrzí doslova odpálena big 55 ,kde jsem v last 70 lidech byl v top 5 ,abych nakonec vyletěl 61. Můj problém je,že na big stacku začnu hrát moc divoce, snažím se tlačit na další big stacky,až se do nějakého vysypu. Další věc na které teda musím zapracovat.
      Dnes jsem zapl jen 5 turnajů někde v poledne, a pokud můžu doporučit, tak se vyplatí hrát MTTs od rána, jelikož to je mega rybník. Big 33 má uroveň tak big 5 a nižší BIs nemají snad žádnou:) Nakonec jsem skončil 3 v menším turbu, tak jsem pokryl alespoň včerejšek,ale opravdu škoda, že mi tenhle čas na hraní kvůli rodiny vůbec nevyhovuje.

Rozhodl jsem se,že si přidám ještě jeden cíl, a to, dělat minimální měsíční profit 6K $ na buy inech 0→55$
      Tohle by mi mělo pomoci hrát více soustředěně v late fázích a nedávat zbytečné shoty na vyšších BI.
      Dnes už nic zapínat nebudu , kouknu se na 3-4 videa a snad se vyspím. Zítra si chci jít zaběhat i kdyby bylo mínus 30 ,protože když se dívám na fotky mé lásky v 9 měsíci a pak na sebe ,tak se mi zdá ,že já čekám trojčata. :facepalm:
    • VSBGimli
      VSBGimli
      Bronz
      lubos1980cz původně napsal
      minimální měsíční profit 6K $ na buy inech 0→55$
      To jako vážně 6k profit měsíčně? Tzn. 6k čistého? To podle mně ani není reálné.

Btw co se týče cílů, tak dávat si za cíl profit není zrovna šťastné, protože můžeš hrát super dobře, ale prostě půl roku budeš break even a nic s tím neuděláš a budeš mít akorát špatný pocit, žes ten cíl nesplnil. Takže je asi lepší dát si třeba volume goal nebo něco podobného.
    • lubos1980cz
      lubos1980cz
      Bronz
      Určitě s tebou souhlasím,že dávat si za cíl profit v MTTs,nemusí být vždy možné, ale pro mě jsou hlavní motivaci peníze. Nehraju to pro slávu,ale čistě jen pro peníze. Volume apod pro mě není motivace,naopak si myslim,že jsem patřil v posledních letech k těm pilnějším hráčům a chci spíše ubrat . Např. polsední neděli jsem vynechal a fakt jsem měl divný pocit,že nehraju :f_p:

6K měsíční profit reálný určitě je, stačí trefit jen nějaký červený turnaj :f_biggrin: No ale upřímně, jakýkoliv profit bude super :f_wink:
    • mejebne
      mejebne
      Bronz
      Registrace: 07.12.2009 Příspěvky: 260
      :f_biggrin: No ale upřímně, jakýkoliv profit bude super :f_wink:
      ne asi...takhle to mám teď taky))
    • jaxyz
      jaxyz
      Black Member
      Registrace: 01.07.2008 Příspěvky: 172
      z Ostravy? máš tam žádost
    • Radekparek
      Radekparek
      Bronz
      Registrace: 23.05.2010 Příspěvky: 13
      Rozhodl jsem se,že si přidám ještě jeden cíl, a to, dělat minimální měsíční profit 6K $ na buy inech 0→55$
      :
      tohle mívám taky po dvou plusovejch ssn za sebou :f_biggrin:

VSBGimli původně napsal

Btw co se týče cílů, tak dávat si za cíl profit není zrovna šťastné, protože můžeš hrát super dobře, ale prostě půl roku budeš break even a nic s tím neuděláš a budeš mít akorát špatný pocit, žes ten cíl nesplnil. Takže je asi lepší dát si třeba volume goal nebo něco podobného.
      tak půl roku je to docela ok :D , mám ze svý hry docela dobrej pocit a plácám se rok:f_zZz:
    • VSBGimli
      VSBGimli
      Bronz
      je to hnus no, nezávidím... měls shipnout ten million včera a bylo by :)
    • mic223
      mic223
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 152
      hoši neprovokujte... ja jsem v minusu už rok a půl a mám pocit, že mi to ty karty rozdává čím dál hůř a ne líp...