Polofunkční zobrazování obrázků na fóru[Google Chrome]

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Zdravím,

zajímalo by mě jestli má někdo taky problémy se zobrazováním obrázků na fóru jako já. Zde dávám příklad klikni

Tohle mi dělá už jistou dobu a celkem mě to začíná štvát, hodnocení hand je pak neskutečně komplikované a nepřehledné.

(Odzkoušeno na Google Chrome, nezkoušel jsem na jiném prohlížeči.)

Takhle to vidím já po refreshi stránky:

Takhle to vidím v náhledu/ihned po odeslání příspěvku.

Pro zajímavost, ihned po postnutí příspěvku je všechno v pořádku stejně jako v náhledu, ale po refreshnutí stránky je to opět takhle šílené. Linky jsou zobrazeny místo obrázků.

edit: Tak teď jsem to vyzkoušel na Mozille a vše je v pořádku. Vymažu paměť prohlíže a uvidím co to udělá.
      edit2: Vymázání paměti nepomohlo. Chrome mám aktuální Verze 47.0.2526.111 m . Zajímavá je, že to dělá jen u některých stránek. Například můj blog v anglické komunitě to zobrazuje normálně, to jsem z toho jelen...
  • 4 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Ahoj,

díky za info. Mě osobně to všude funfuje správně. Zkoušel jsem Operu i Chrome. Nemůžeš tam mít třeba nějakej plugin, nebo rozšíření, který to blokuje? Je to divný. Možná ten prohlížeč uplně přeinstalovat?...u nikoho jsem se s tim zatim nesetkal.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Ahoj,

rozsireni v nem sice mam, jenomze vtip je v tom, ze mi to dela i na mobilu. V podstate mi to dela na vsech zarizenich s prohlizecem Chrome. (Netbook, PC, mobil). Zarizeni mam propojena pres jeden a ten samy ucet od Google. Zkusim to jeste na jednom zarizeni vypnout co to bude delat pote.

Nevim presne jak dlouho to uz dela, ale muze to byt cca 2 mesice. Zadne zmeny jsem nedelal, predtim to fungovalo spravne.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Tak celkem ostuda. Mohl jsem si za to sám. Schválně jsem zkoušel zobrazit tuhle stránku v anonymním režimu u Chrome a vše fungovalo normálně, pak mi došlo, že by chyba mohla být na straně mého profilu zde na fóru. Ihned co jsem otevřel nastavení fóra, jsem zjistil, že se mi nějakým způsobem podařilo odkliknout tuhle možnost. Zde přikládám i obrázek, co to způsobilo, pro lidi, kteří by byli stejně "chytří" jako já.

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Dobrý, hlavně, že se to vyřešilo. Bylo mi divný, že jsem o té chybě nic nezjistil. Vypadalo to na nějakou individuální šikanu webu jenom proti tobě. :f_cool: :f_thumbsup: