Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] FR Q9s

• martin89s
      martin89s
      Bronz
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 584
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2850724
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): $25.00
      UTG: $29.30
      UTG+1: $27.37
      UTG+2: $39.77
      MP1: $25.00
      MP2: $63.59 41/17 (76 hand)
      CO: $25.35
      BTN: $31.12
      SB: $31.09 16/12 (1,7k hand)

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 9 :club: Q :club:
      3 folds, MP1 raises to $0.70, MP2 calls $0.70, 1 fold, BTN calls $0.70, SB calls $0.60, Hero calls $0.45

preflop call kvůli odds

Flop: ($3.50) J :club: 8 :heart: T :club: (5 players)
      SB checks, Hero bets $3, MP1 folds, MP2 calls $3, BTN folds, SB calls $3

F sázím první pro value ze setu, 2p, draw

Turn: ($12.50) J :heart: (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP2 checks

nepříjemná karta, ikdyž si myslím, že sety budou na F raisovat

River: ($12.50) 6 :diamond: (3 players)
      SB bets $5.97, Hero calls $5.97, MP2 folds

blank R a jen calluji. Hrajete jinak?

Final Pot: $24.44
      Hero shows 9 :club: Q :club: (a straight, Eight to Queen)
      SB shows K :diamond: J :diamond: (three of a kind, Jacks)
      Hero wins $23.34
      (Rake: $1.10)
  • 7 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Zahrál jsi to dobře, ale myslím si, že ti ušla spoustu value.

Vzhledem k tomu kolik je vás v potu a tomu jak je ten board wet, tak nepředpokládám, že některých z těchto hráčů má dva páry nebo set. Ona je otázka, zda-li betnout na turnu a co dělat v případě re-raise. Jelikož tam nás může re-raisovat i člověk s trips, který se může obávat buď to flushe z clubs/hearts. Já bych nejspíš šel 3streets for value. Jestliže nikdo neměl set na F/dva páry, tak zůstávají pouze handy jako AJs, KJs které nám zaplatí + různé SC v hearts and clubs. Nejspíš i kdybych čelil shove OTT tak bych to callnul, protože bych nečekal, že tam někdo má fullhouse a jestli ano, tak to ten člověk zahrál fakt divně, když ne-reraisoval OTF, protože moc lidí co budou callovat 97s/Q9s není.

nebo betnout flop, checknout T a na to když SB betne OTR dát shove, jelikož jeho range bude prvděpodobně složená z hands jako Jx a nepředpokládám, že má fullhouse. I když to pro něj pak bude dost těžký call. Možná by bylo opravdu lepší jít 3streets když nad tím přemýšlím.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 403
      az tak s tym ze nebudu mat FH nesuhlasim. dost casto vidim aj lepsich hracov napr voci mne x callovat tieto flopy ptz mi prisudzuju pomerne silnu range, na draw heavy boarde betujem strong cize sam mozem mat sety, 2p, str8s, silnu combodraw. zahral by som to rovnako. ak by tipek na R checkol tak betujem tak 2/3 pre value z Jx a asi je to crying fold na shove.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Jenomže ber na vědomí to, že tohle je 5 way spot. V žij se do role jednoho z těchto hráčů ( MP2 calls $3, SB calls $3). Opravdu bys své sety pouze cc a čekal, jestli na T nepřijde další list nebo karta jako 7 nebo K? Jako podle mě jsou soupeři dost capped a ve většině případů sety po takové play nemají. Tudíž karta na T jim vylepšuje maximálně Jx ruce a my můžeme začít tahat maximum value z těchto hand.

Jinak ono tohle bude dost diskutabilní. Já bych osobně v 5 way spotě své trips nehrál na tomto boardě stylem "Dám si šátek přes oči a cc to... uvidím co se stane na další streetě, jakákoliv 7, K nebo clubs mě zabíjí..."
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      já bych teda šel určitě 3 streety....nevidim jedinej důvod checkovat ten turn. Ta fish tam má hromadu trips a to, že tu někdo bude mít jednou za rok slowplaynutej fh by mě moc netrápilo...
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 403
      ja teda hovorim zo svojej skusenosti, je to FR a pri FR mi pride overplay stacknut tu str8 na sparovanom boarde. Nevravim zeby som ja c/c flop so setom alebo 2p. Hovorim ze to dost casto vidim ludi hrat. Ci je to optimalne pre nich je mi jedno, chcem aby tu missovali value. Imo som nevidel ludi tu stackoffnut nic horsie ako FH ak to neni superfish.
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      Však já tu ale nechci missovat value z fishky. Proti nitovi nemám problém to foldnout na turnu pokud to bude chtít stacknout.
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 992
      Taky bych hral asi stejne. Agresivita na T by mi prisla izolacni.
      Jinak neni fish jako fish, nekdy vidim villaina s podobnym statem hrat docela rozumnou postflop hru.