[NL50] KK hard squeeze spot

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $50 (100 bb)
      BB: $14.52 (29 bb)
      UTG: $79.74 (159.5 bb)
      MP: $55.68 (111.4 bb)
      CO: $51.14 (102.3 bb)
      BTN: $97.34 (194.7 bb)

Preflop: Hero is SB with K K
      UTG folds, MP raises to $2, CO folds, BTN calls $2, Hero raises to $9, BB folds, MP calls $7, BTN folds

Flop: ($20.50) 8 T Q (2 players)
      Hero bets $13.98, MP calls $13.98

Turn: ($48.46) 9 (2 players)
      Hero checks, MP bets $32.70, Hero folds

Results:
      $48.46 pot ($2.42 rake)
      Final Board: 8 T Q 9
      Hero mucked K K and lost (-$22.98 net)
      MP mucked and won $46.04 ($23.06 net)

PF - volím defaultně 5x (v této handě jsem dal trochu mín, abych nešel přes 10$, protože jsem chtěl call i od JJ / AK, které by v těchto spotech bylo hodně lidí schopných foldnout)
      F - hodně wet board, takže mám v plánu jít dvou streetový sizing. Maximálně tak zaútočím na draws a AQ, kterou by na 3str foldnul.
      KsKx bych šel x/c

T - přišla skoro nejhorší karta v balíčku. Kdyby přišla např. 2s, tak bych asi ještě x/c, ale jeto mega close. Na té 9s je to za mě spíš fold. Handu jsem odehrál při sweetce a kamarád říkal, že by to na tom T už nezahodil, tak si ted nejsem úplně jistý, co je nejlepší...

e.: soupeř je bohužel unknow. Nebo jako měl jsem na něj 50h a zatím hrál 20/10 z čehož asi nic nevyčtu.
  • 4 odpovědí
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      Marffi97 původně napsal
      e.: soupeř je bohužel unknow. Nebo jako měl jsem na něj 50h a zatím hrál 20/10 z čehož asi nic nevyčtu.
      Pozrel by som sa koľko stolov hraje, (pripadne z akej je krajiny). Proti fishke by som to tiež sizoval na 2streety.
      Ale na tomto turne by som to hral rovnako. V prípade že je to fish by som neočakaval, že bude bluffovať dostatočne často a všetky Qx,Tx,... checkne a nebude otáčať na bluff na tomto boarde. A od rega by som bluff neočaval asi presne nikdy (vzhľadom na to čo by calloval preflop a na flope).
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Neni ten plan jit si pro barell off valueown? :) jeho range je dost uzka, TT a QQ ma vzdy a muze mit jeste AA, a bude to tesny i kdyby odcalloval i KQ, coz ani neni jiste.

Na turnu porazime snad jen Qx a mozna obcas AK se spadem, zatimco nas toho porazi spousta. Jelikoz malokdo bude Qx otacet na bluff, tak bych sel x/f a spolehal se na sd value prave proti KQ a AQ.

Ale je to dost spekulativni spot hodny pozornosti ve ctvrtek na coachingu :)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      som asi jediny co je za call :D ja mu moc fd hands nedavam kedze to skor vidim ze shovne flop. teda jedina handa co nas tam bije je QJ a 2 sety, ktore mi nedava zmysel, aby shovoval. cize teoreticky to otaca na bluff (ak je predsa lepsi, tak moze dat sancu nam bluffnut R pripadne to tam sam poslat skor na R, ktory kludne moze byt sparovany alebo brick). skor som ho in game daval na AQ s jednym spadom pripadne KQ (on nemusi ani vediet ze to turnuje na bluff) moze si mysliet ach scary karta PFA checkol mam value sup ho tam. proste na takto ultimatne scare karte by som shovoval vsetko co som na F calloval z jeho pohladu okrem setov ktore si myslim ze su lepsie (mam vacsiu sancu dostat value na R ako na tomto T, skor mi neuveri ten str8 alebo flush na riveri) z jeho pohladu si myslim ze ocakava velky fold na ten shove a preto by som sa klonil ku callu (aj kvoli pot odds davame 25 na vyhru 75)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      OTF to sice je valueown, ale nejsem si jistý jestli je přesto lepší checkovat protože dost velká část jeho range OTF (většina+) je tvořena draws a nám se moc turn runoutů nelíbí.. Zároven pokud callne otf tak si capne range a OTT může bud overfoldovat nebo s něho máme value. (na blanku). Takže bych hrál stejně, ale nejsem si na 100% jistý že to je best play.