[NL25] KK 200bb deep SBvsBTN

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $99.90 (399.6 bb) 16/9 po 57 hands
      BB: $92.81 (371.2 bb)
      UTG: $31.46 (125.8 bb)
      MP: $67.78 (271.1 bb)
      CO: $30.31 (121.2 bb)
      BTN: $48.97 (195.9 bb)

Preflop: Hero is SB with K K
      UTG folds, MP raises to $0.75, CO folds, BTN calls $0.75, Hero raises to $3.50, BB folds, MP calls $2.75, BTN raises to $14.25, Hero calls $10.75, MP folds

SQ je stnd, kdybych byl 100bb deep, tak bych tam hodil shove a modlil se ať nevidím AA, nicméně 200bb deep se mi nechce točit s KK proti AA, byť jsem OOP. Do toho zvolil opravdu velký PF sizing a stím jak to callnul PF vůbec nevím co si mám myslet. S AA to klidně mohl udělat a když viděl SQ, tak se mohl rozhodnout, že je zatočí PF, ale taky to mohl uděláš i s handami jako TT-QQ, byť tomu moc nevěřím. Už ten jeho sizing tell... Vyplatí se to vůbec callovat nebo rovnou fold PF?

Flop: ($32.25) 6 7 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $34.72 and is all-in, Hero folds

Really? Jako tohle může udělat s jakýmkoliv PPs. Počínaje TT-QQ a AA konče. Měl jsem 100 chutí mu to tady callnout, ale vzhledem k PF akci jsem udělal dost nitty fold, kdyby to byl maniak. Tak jdu all-in, ale ten hráč působí, že je dost tight. Vaše názory?

Results: $32.25 pot ($1.45 rake)
      Final Board: 6 7 4
      Hero mucked K K and lost (-$14.25 net)
      BTN mucked and won $30.80 ($16.55 net)

Jinak pro ty, co by měli otázky proč calluješ KK PF s tak vysokým sizingem a folduješ je na takovém boardu, důvod je ten, že jsem za prvé neměl tušení, že se ten retard rozhodne pro shove OTF a další věc je, že kdybych viděl A nebo nějaký super sick board, tak jsem chtěl foldovat už OTF. Tím myslím něco jako QTJ atp. Myslím si, že v tomhle je to dost close ke callu...
  • 4 odpovědí
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      Žeby BTNvsMP len cold calloval AA takto deep? Na tom flope by som akože nezahodil top range a on ani nemá moc dôvod tam shovnuť tie AA na takto dry boarde (nepotrebuje protekciu), skôr by som čakal 2streetovy sizing s AA. Inak ja stále dosť vídam cc vs UTG/MP s AK a QQ (plus možno že to ten hráč nechcel 3Betovať takto deep) a teraz sa vyblaznil po akcii SQZ + call.
      Máme nejáke info na súperov?
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Bohužel na oba malý sample :-(.

Jinak máš pravdu, že se CC AKo/AKs, ale už jsem pákrát viděl i CC AA. Oni se hráči bojí 3betovat, protože když to udělají tak očekávají fold... nicméně takhle samozřejmě ztrácí value.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      já bych na tomto F nikdy nezahodil... jsi na topu range a pořád tam může mít horší pro value
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      tieto crazy high sizingy pf vidam velmi casto AA a skoro nikdy nic ine. kazdopadne ak to callujem pf tak na flope musim callovat tiez, imo.