NL 5 zoom - nejvýnosnější hra

• acswinRNMD
      acswinRNMD
      Bronz
      Registrace: 26.12.2009 Příspěvky: 52
      Ahoj vzhledem k tomu , že jsem opět po delší době začal hrát CG a to ve formátu ZOOM na nl5 zajímá mě zkušenost lidí kteří tento formát už mají za sebou. Zajímaji mě hlavně koncepty hry kde jste vydělali nejvíc peněz na tomhle limitu. Obecný vzorce hraní který Vám pomohli tento limit přejít. Díky za odpovědi.
  • 3 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Preflop:
      utáhnout range na UTG, klidně i trochu tighter než doporučujou současný videa.
      rozšířit steal z SB
      bránit hodně BB
      najít si fungující range na 3bet z SB
      klidně můžeš trochu overfoldovat na jejich 3bety

Postflop:
      overfoldují cbet na flopu, můžeš cbetovat trochu víc v HU.
      trošku underfoldujou turn, když callnou cbet na flopu je druhej bluff dobrej jen s nějakou slušnou eq.
      jediná pozice kde není overfold to cbetFlop je BB vs SB. možná je to tim že brání preflop málo a pak maji silnou range na flopu, plus pozice. Takže preflop útočíme z SB na BB a flop netrefenej vzdáme.
      c/raisují někdy hodně dry flopy kde nemaji dobrej bluff, je možný overfoldnout na takovou akci

některý typický lajny:
      bety na riveru a zvlášť raisy jsou málokdy bluffy, daji se bluffcatchovat jen na boardech kde missnuly draws. JInak je třeba na call na riveru porážet aspoň část value range.
      line bet-check-bet je hrozně málo bluff a je třeba jí respektovat. Hodně často tam uvidíme handu co se na riveru vylepšila a dobrou handu, která se něčeho polekala na turnu takže checknula.
    • acswinRNMD
      acswinRNMD
      Bronz
      Registrace: 26.12.2009 Příspěvky: 52
      Super díky moc za příspěvek takhle jsem si to přesně představoval :) Něco si z toho vezmu určitě. Přemýšlíma že možná málo cbetuju při missnutym flopu. Jinak range na UTG bych řekl mám dostatečně utazenou. Jinak je pravda že Raise postflop na tehlech limitech není skoro nikdy bluff a bet na riveru taky ne. Preflop 3bet jenom s monster nebo jako obranu bb proti Sb ale i Sb do btn. Jakýkoliv 4bety atd jsou monster. Občas si nejsem jistej např když mám top pair s top kicker a dostávám Raise na flopu či na turnu nebo když bareluje mimo pozici jestli trefil nějaký 2 páry či set nebo jestli je tohle schopnej pálit i s top pairem s horším kickrem třeba. Většinou i ten top pár zahodim ale pak si říkám jestli jsem nebyl přece jenom lepší.
    • moribundus33
      moribundus33
      Bronz
      Registrace: 17.01.2013 Příspěvky: 19
      Prý je to fičááááák.