[NL25] FR J9s

• martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2854230
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $11.70
      CO: $25.00
      Hero (BTN): $25.00
      SB: $46.07 17/12 (5k hand) multitable 20+
      BB: $11.82
      UTG: $25.00
      UTG+1: $25.10

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 9 :spade: J :spade:
      4 folds, Hero raises to $0.62, SB calls $0.52, 1 fold

Flop: ($1.49) 6 :club: 2 :heart: J :club: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.95, SB calls $0.95

Turn: ($3.39) J :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.17, SB raises to $5.96, Hero calls $3.79

River: ($15.31) 4 :spade: (2 players)
      SB bets $7.50, Hero folds

Soupeř hraje často dost přímočaře a rozhoduje se rychle. Viděl jsem ho často raisovat monster handy i na dry boardech
  • 11 odpovědí
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      nemůžeš callnout tunr a foldnout river jako defaultní game paln to nedává moc smysl, když všechyn jeho bluffy missnuly. Máš na něj 5k hand, tak bys měl hrát dost exploitačně proti němu a rozhodnout se zda ten turn vůbec callnout chceš....
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Mne ta tva play taky nedava moc smysl. Jestlize souper ma J, tak pravdepodobne s lepsim kickerem, repuje fullhouse/AJ. - muzes foldnout ihned na T. Zbytek budou bluffy. Nekteri nitove hraji i dost na svou image a obcas ukazou v showdownu vselijake handy, clovek by i zasl.
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Jo máte oba pravdu. Pokud jsem se rozhodl callnout T měl jsem i R
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      nevím, jakou hru hrajete vy, ale já často lidi vídám takhle turn raisnout a river giveupnout, takže fold T mi přijde jako obrovská chyba.

River bych asi spíš foldnul
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Check behind flop je dost solid option. Preco betujeme?

Este teda logika, ze ked callneme turn tak musime callovat river je flawed...
      Jeho linia je dost wierd-od zleho hraca mi to vyzera na qj type ruku s tymi sizimgami.
      Je to taky spot, kde nema moc vela blocker bluffs(zo sb nebude mat 2x/6x), takze v praxi to skor ludia budu underbluffovat.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Tightfold původně napsal
      nevím, jakou hru hrajete vy, ale já často lidi vídám takhle turn raisnout a river giveupnout, takže fold T mi přijde jako obrovská chyba.

Hero 2x betnul a board je sparovany, rekni mi jaka je logika v re-raisivani? Co budes repovat? 66? QJs? AJs? KQs? JJ? Tyto handy bys 3betoval PF. 22 zahazujes / 3betujes. Jestlize hero bluffoval, tak by si to pravdepodobne na sparovanem boardu rozmyslel. Znam i lepsi spoty na raisovani as a bluff. Nevidim tu zadne bluffy kort od nita.
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Check behind flop je dost solid option. Preco betujeme?
      Já bych to teda na flopu betnul a potkontroloval až turn. Většina hráčů na limitu stále dost overfolduje na cbet, tak mi přijde ok vyfoldovat overcards a chránit si tak handu.

Je to taky spot, kde nema moc vela blocker bluffs(zo sb nebude mat 2x/6x), takze v praxi to skor ludia budu underbluffovat.
      Matuš as played by si teda callnul turn a foldnul river? Mě přijde, že vždycky toulde line akorát zadotuju deadmoney... proto spíš dělám rozhodnutí už na turnu jeslit fold rovnou a nebo calldown na blunk runoutech...
    • matusko
      matusko
      Bronz
      @confidant
      Jasne ze je fajn ked vieme spravit equity deny niektorym rukam. Checknut chcem pretoze je to sb vs btn kde typicky reg bude mat dost tight calling range moj tip je do 10%.
      Keby to bolo Btn vs bb tak to je uplne iny spot, kde protection hra (imo) ovela vacsi rolu a kde jeho coldcall moze byt up to 50%.

Este k tomu, ze ludia overfolduju vs cbet z blindov-konkretne z BB je to proste spravne overfoldnut na vela boardoch. Ja sa ako BB snazim, aby btn bol indiferent medzi betom a checkom s weak rukami, nie aby jeho bet s weak rukou bol 0ev.

Tiez potom-to, ze v nejakom spote je bet +ev linia neznamena, ze je to best linia(check kludne moze mat vyssiu ev aj ked budeme celit tazkym decisionom neskor).
    • matusko
      matusko
      Bronz
      K tomu ked callnem turn tak potom musim callnut river:
      Asi je nam jasne, ze takato strategia nieje optimalna: exploitol by som ta tak, ze by som oberbluffoval ako check/raise na turne a na riveri by som vzdy giveupol.

Otazku ktoru si treba polozit je ako hra populacia tieto spoty? Ak si myslis, ze maju mentalitu- teraz idem bluffovat a proste sa nikdy nezastavia otr, tak ano rozhodnut sa ci callujem down na turne je good. Ale na toto treba mat nejaku analyzu populacie-ak mas vela ruk mozes spravit a postnut sem. Teda ako casto reg giveupne river as bluff ked c/r turn. A potom sa da dalej bavit
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      LooooN původně napsal
      Tightfold původně napsal

Hero 2x betnul a board je sparovany, rekni mi jaka je logika v re-raisivani? Co budes repovat? 66? QJs? AJs? KQs? JJ? Tyto handy bys 3betoval PF. 22 zahazujes / 3betujes. Jestlize hero bluffoval, tak by si to pravdepodobne na sparovanem boardu rozmyslel. Znam i lepsi spoty na raisovani as a bluff. Nevidim tu zadne bluffy kort od nita.
      nauč se číst.

btw. taky jdu check flop
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Díky za odpověď Matuš,

Este k tomu, ze ludia overfolduju vs cbet z blindov-konkretne z BB je to proste spravne overfoldnut na vela boardoch. Ja sa ako BB snazim, aby btn bol indiferent medzi betom a checkom s weak rukami, nie aby jeho bet s weak rukou bol 0ev.
      No tohle mi nějak hlava nebere :D Sice chápu jak to myslíš, ale moc netušim ja to aplikovat do hry...

Otazku ktoru si treba polozit je ako hra populacia tieto spoty? Ak si myslis, ze maju mentalitu- teraz idem bluffovat a proste sa nikdy nezastavia otr, tak ano rozhodnut sa ci callujem down na turne je good. Ale na toto treba mat nejaku analyzu populacie-ak mas vela ruk mozes spravit a postnut sem. Teda ako casto reg giveupne river as bluff ked c/r turn. A potom sa da dalej bavit
      To bohužel nemám, databáze z microgamingu je nenávratně pryč, jelikož support tvrdí, že mi ji nejsou schopni poslat :D