[NL50] JJ fish trolling me

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $49.50 (99 bb)
      BB: $60.93 (121.9 bb)
      MP: $99.62 (199.2 bb)
      CO: $50 (100 bb)
      Hero (BTN): $50 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with J J
      2 folds, Hero raises to $1.50, SB folds, BB calls $1

Flop: ($3.25) T 2 3 (2 players)
      BB bets $3.09, Hero calls $3.09

Turn: ($9.43) 9 (2 players)
      BB bets $4.48, Hero calls $4.48

River: ($18.39) 7 (2 players)
      BB bets $0.50, Hero raises to $5.50, BB raises to $51.86 and is all-in, Hero folds

Results:
      $29.39 pot ($1.46 rake)
      Final Board: T 2 3 9 7
      BB mucked and won $27.93 ($13.36 net)
      Hero mucked J J and lost (-$14.57 net)

Asi to bylo zahrané ok, ale i tak se raději ptám na názor ostatních. Co si myslíte, že OTR má?
      Napadlo mě, že jsem ho mohl indusnout tím malý sizingem OTR, ale nakonec jsem raději zahodil... Hráli byste něco jinak?
      (OTR po shovu od BB mám az čarou 35USD)
  • 11 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Podle me je ten J nízkej na raise river a calluju nebo check back.
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      Shamway99 původně napsal
      Podle me je ten J nízkej na raise river a calluju nebo check back.
      Ja úplne súhlasím, otr len callujem. S čím horším očakávaš, že ti tu callne?
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Myslím, že mi tu callne dost často handy jako TT/22/33/T9/23 možná i neco jako 86/J8/T2/T3/AT (neřikám, že vždy všechny comba, ale sem tam něco z toho může hrát takovouhle linií a pak proti tak malému sizingu už nezahodí např. set)
      a ofc horší flushe.
      Tím raisem jsem si fakt stopro jistý, že to je ok a jen call je ztráta value. Dokonce jsem si byl ingame celkem jistý tím, že A-high flush takhle nebetne 1bb (a ostatni flushe taky většinou ne nebo by pak šel maximalně 1bb/call). Prostě mi to nedávalo smysl... A proto mě zajímá, jesli se to nedalo OTR callovat.
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      Marffi97 původně napsal
      Myslím, že mi tu callne dost často handy jako TT/22/33/T9/23 možná i neco jako 86/J8/T2/T3/AT (neřikám, že vždy všechny comba, ale sem tam něco z toho může hrát takovouhle linií a pak proti tak malému sizingu už nezahodí např. set)
      a ofc horší flushe.
      Tím raisem jsem si fakt stopro jistý, že to je ok a jen call je ztráta value. Dokonce jsem si byl ingame celkem jistý tím, že A-high flush takhle nebetne 1bb (a ostatni flushe taky většinou ne nebo by pak šel maximalně 1bb/call). Prostě mi to nedávalo smysl... A proto mě zajímá, jesli se to nedalo OTR callovat.
      Ale áno asi s tebou súhlasím s tým raisom na rivri, ak je ten súper fish (kedže donkoval flop) môže ten 1bb byť blockbet s niečím ako si písal vyššie. Ale ten raise by som necallol, akože bluff tu nebude mať nikdy (na tom sa zhodneme?) a že overplayne set na to by som sa nespoliehal. Preto by som asi aj calloval ten river s Jd aj nejakou QdXx, nechcelo by som po raise zahodiť, tak by som si to ulahčil:) .
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      Definitivne raise OTT. Polovicny sizing na takomto boarde byva weak. Cize ides pre value lebo urcite callne aj horsie nieco ako AT, AdX. S tym ze skor si urcis vysku potu (vyskou raisu OTT) a nebudes celit tazkemu rozhodnutiu napr na any diamond rivri s tym ze on ide bet 2/3 napr. as played OTR je to close medzi callom a raisom lebo je to dost thin, cize od tendencie supera - ak zvykne castejsie bluffovat tak to zoberiem na R ze len checkol a x beh resp call. Ked raisnes tak tam vela horsieho neshovne- inac videl som castejsie lets say 2-3x z 10 pripadov odhadom, betovat 1bb na R pre induce prave s Ad (nuts farbou) cize je to minimalne dost podozrive teda callom ukoncis vsetky mozne hard decisions. ale stale som za raise na turne
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Kdybych si myslel, že je možné, že mě bude na riveru 3b bluffovat, tak bych neraisoval. Já si to ale nemyslím, takže bych hrál stejně jako ty a vůbec bych nepochyboval o tom, že má nuts.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      1) oteviras vsechny BU 3x???
      2) ten river byl sooo obv... Ten raise mi prisel naprosto zbytecnej... byla tam moznost, ze udela presne todle - udelal, nebylo lepsi callnout...? Ten jeho bet si vyslovene zadal raise...
      Nebo alespon za me to tak je (pride mi lito zahazovat Jh flush,tak river mozna trochnu underplaynu a jen callnu, vyvaruju se tim tohodle. A ja se fakt setkavam s tim,ze todle delaj hraci jen s nutz handama..
      Jeho donk na flopu je casto Ax, takze ma nuts fd.. jeho bet na turnu ho trochu prozradil imo, takze bych ho asi raisoval... River (mozna moje badplay) bych ale max calloval...

Mam ale dulezitou otazku, co bys delal, kdyby vsadil otr 1/3 potu? pulku?? pot???? Co by to pro tebe zmenilo (to me dost zajma) :f_cool:
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      mmorron původně napsal
      Nebo alespon za me to tak je (pride mi lito zahazovat Jh flush,tak river mozna trochnu underplaynu a jen callnu, vyvaruju se tim tohodle. A ja se fakt setkavam s tim,ze todle delaj hraci jen s nutz handama..
      Proč ti to příjde líto zahodit,když to dělají jen s nuts handama? :)

Dovolím si odpovědět za Marffiho - 3xuje btn jen když je na blindu fish jako teď
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Marfi za mne WP.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      jako ty 3bb chapu, to byl jen detail..
      bylo by mi to lito, protoze je tam urcita moznost, ze to bluffne s horsim.. nechci tu sanci prece zvetsovat..
      ja to vidim tak, co asi donkuje,,ma nejakou range .. sety tp fd atd.. , kdyz na riveru prez jeho 1bb donk raisneme, nemyslim, ze nam bude doplacet sety a tp.. myslim,ze jediny co ma nejakou sanci callnout je nejaka Flush.. A my mame jen Jh (jen je v uvozovkach) , pride mi to zbytecny prehravat protoze jedina mensi flush, ktera by treba donkla zahrala to takle je nejaky t9o takze 9h a ta by na agresi asi necallovala - takze vtom spotu neni zadna horsi handa,co nas callne (podle me)
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Mmoron: 3x kvuli té fishy
      No já si myslím, že fishe maj trochu jiný tendence(jk jsem psl výš.) ale tak to je názor proti názoru. Můžeš se ještě podívat do HM a nějaké jejich tendence, protože podle podle mě jsi result oriented. . (Já jsem si btw říkal po tom shovu to samý chvíli :D ) Kdyby mi např callnul top pár, tak vetšina napíše, že to byla std play si myslím.

Vs pot určitem folduju a vs 1/2 určitem calluju. Takže někde ve 2/3 se to láme a tam pak rozhoduí dost nějaké timing telly apod...