Hm2-EV line kopiruje winnings

• xjakubeco
      xjakubeco
      Bronz
      Registrace: 17.01.2012 Příspěvky: 73
      Caute, mam problem s HM2, vlastne dva problemy. Ked som hral session, tak sa mi z nejakeho dovodu restartoval PC a odvtedy mi neukazuje EV line spravne, jednoducho kopiruje profit 😄 Tento problem sa da vyriesit vytvorenim novej databazy, len neviem ako to spravit, aby som nemal povymazavane nahodou HHs alebo co. Uz som si to raz robil ale neukazovalo mi to moj minuly graf, vzdy to islo odzaciatku. Druhy problem je, ze taktiez po tom restarte, mi HM2 ukazuje pri par turnajoch ktore som hral v tej chvili zle winnings, pri 7$ 9man turnaji mi napr ukaze ze som vyhral ale profit mi da napr 2,36$, pri dalsom ukaze ze som skoncil druhy a profit 50$, proste random. Vedel by mi niekto s tymto pomoct? Diky moc
  • 3 odpovědí
    • xjakubeco
      xjakubeco
      Bronz
      http://puu.sh/mQjzl/9e2042715c.png - zle pripocitavanie vyhry za par turnajov(ukazuje ze som prehral a v skutocnosti som vyhraval)
      http://puu.sh/mQjCn/e21e4f66d3.png - EV line kopiruje winning krivku
    • lacomelisko
      lacomelisko
      Bronz
      Registrace: 23.03.2011 Příspěvky: 90
      dost divne...

osobne by som asi reinstallol HM2 a ak to nepomoz tak vymazat databazu a importovat ju tam znovu celu...

respektive, skus si mozno vytvorit novu databazu, tu sucasnu nemusis mazat ani.. novu databazu vytvoris cez ikonku database a dole kliknes na zelene plusko. tam sa da potom navolit, ktoru chces, aby HM2 bral ako aktivnu.

stare HHs sa daju v pohode znova importnut. Handy mas asi nastavane, ze sa ti ukladaju do C:\HM2Archive\.. tak das iba Hand Importing -> Import Folder a vyberes ten HM2Archive.. reinstall HM2 na vymazanie/zachovanie databazy nebude mat vplyv ziadny (su to dve odlisne veci, ale nejakym sposobom ju mohol poskodit tym restartom)...
    • xjakubeco
      xjakubeco
      Bronz
      skusim tu novu databazu spravit, len sa bojim ze ci nahodou nestratim HHs na protihracov 😄 A dik za radu 😊