Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] FR AK vs. EP

• Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2855179
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG: $3.66
      UTG+1: $13.22
      UTG+2: $10.00
      MP1: $18.80
      MP2: $6.34
      CO: $15.66
      Hero (BTN): $10.79
      SB: $10.00
      BB: $6.92

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with K :heart: A :heart:
      1 fold, UTG+1 raises to $0.30, 4 folds, Hero calls $0.30, 2 folds

Týpek rfi 9%, flatuji, protože tu nemám pod 10% rfi openu žádnou 3bet range. Otázka je, zda tu mít nějakou 3bet range vs EP, třeba nějaké value handy 2-3% i při tak nízkém rfi.

Flop: ($0.75) T :club: 8 :diamond: 4 :spade: (2 players)
      UTG+1 bets $0.56, Hero calls $0.56

tady si myslim, že je easy float. Dominuji všechny broadways.

Turn: ($1.87) 6 :heart: (2 players)
      UTG+1 checks, Hero checks

River: ($1.87) K :diamond: (2 players)
      UTG+1 bets $1.80, Hero ???

scary karta pro moji range, ale pot size bet river skoro nikdy nebývá silná kombinace, můj odhad KQ, 99,77, případně nějaký air typu QJ, AJ. Otázka je, zda tu máme value raise proti KQ, to je pouze nějakých 5-6kombinací? KT nemá nikdy. Sety a esa betují turn. AK splitujeme. Čili asi nemá smysl raisovat nebo ano?
  • 4 odpovědí
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 403
      Asi sa to niekedy da otocit na bluff a shovnut a chceme vyfoldovat prave AK alebo AA co neviem ci ma prave vela FEQ ale proti hracovi co si to az tak nevsima moze foldnut, 1 pair sa tu vacsinou nechce stacknut. Kazdopadne nemyslim ze by raise OTR vela dosiahol. Co tam betuje pre value je nieco ako AK, KTs (uplne by som to zas nevylucil) tym padom aj KJ-AK, AA a KK a to je asi vsetko. Dalo by sa to minraisnut ale slabsi hrac skor si moze povedat nieco ako raisuje tento R takze asi ma K a shovnut napr s AA - stalo sa mi ze slabsi hraci mysleli ze vbetuju a realne proti raising rangi boli dost zli ale na ich 3bet som zhodil lepsiu handu pretoze v mojej logike pre taky play nie je moc miesto (nedava zmysel tam3betovat tak relativne slabe handy) overall som za call OTR as played. Zas nemyslim ze ma az tak vela bluffov, mozno 22-77 co nehitli set a QJs aj je asi optimisticke. Kazdopadne nefloatujem az tak casto resp nemyslim si ze je to tu nutne. Otvaral z EP takze ma vsetky 22-AA (zalezi od hraca, mozno az 77 ale plati to podobne) takze sa to da ez zahodit na flope.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      oki chápu pointy. A jak se díváš na 3bet range vs EP. Spíše ano nebo ne? Já ji mám vs fish určitě, ale vs reg si nikdy nejsem moc jistý. Proto spíše flatuji i silnou top range.
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 992
      Kdyz to nechces 3betovat, tak proc potom callujes F?
      Respektive pokud mu priradim hodne tight range, tak PF calluju, ale pokud nehitnu flop, tak giveupuju.
      Pokud mu priradim vic loose range (pises dominuju vsechny broadways), tak ho muzu i 3betnout - potom se spis divam na Fto3bet
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Ggnore0 původně napsal
      Kdyz to nechces 3betovat, tak proc potom callujes F?
      good point +1 -> donutil jsi mě se zamyslet, což bych sám od sebe neudělal :f_thumbsup:
      poslední dobou, vlastně cca 2 měsíce jsem si všimnul, že mnoho flopů je overcbetováno. Nedokážu sice posoudit zase tak přesně, protože nemám tady tak velký vzorek, ale třeba loni to na nl25 bývaly spíše Axx, Kxx flopy. Potom tedy výhody callu preflop jsou z důvodu:

a) levnějšího floatu
      b) dominance - 10%rfi už má ruky typu ATs, KQ, možná i AJo...
      c) někdy i squeezer za mnou - což dělám skoro vždy s top range, pokud někoho takovýho spatřím...

Možná je to velký leak, netuším, ale já pokud právě vidím nějakýho typa do 10% tak mě ani tak nezajímá jeho ft3bet, ale spíše se snažím hrát jistěji postflop. Nechci se prakticky zbytečně izolovat do top range soupeře. Ale nevim, nedokážu posoudit, nemám ještě dostatečný vzorek, jaká winrate je při tady tomto flatu...

Ggnore0 původně napsal
      Pokud mu priradim vic loose range (pises dominuju vsechny broadways), tak ho muzu i 3betnout - potom se spis divam na Fto3bet
      yep... To právě koukám až když má v rfi 10%+ -> to už se dle mě vyplatí zařadit 3bet (5bet) range na základě jeho tendencí ft3b, 4bet...