Lose weight and Boost bankroll

• aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      Cavte
      Volám sa Jano a som s Košíc
      Dôvod na založenie blogu je ten že som si dakde chcel rekapitulovať moje ciele/výsledky
      A keď to budem robiť verejne tak "dúfam" budem mat väčšiu motiváciu ich splniť
      Čo sa tyká pokru tak momentálne hrávam NL50 na Unibete , hrával som 100fku na PP ale cítil som že na ten limit nestačím ale bankroll na nho mam takže sa dúfam čoskoro vrátim

Ciele na tento rok

Live

Tak mam ich viac ale dve hlavne

1, schudnúť
      momentálne je moja váha 95kg a obvod pasu 111, pri mojej vyske 173cm to nieje zrovna ideál krasy
      ale pozitívom je že je to o 5kg menej jak 1. januára , vo februári mam v plane zamakať ešte viac hlavne čo sa tyká stravy, snad to dajak pôjde :)

2, odsťahovať sa od rodičov
      hoci aj o bránu ďalej ale najlepšie dakde do zahraničia

Poker

1, crushnut NL100
      ( minimálne )

Buzer-lístek

od nového roku som si založil buzer listek, čo hodnotím kladne človek je viacej nasraty keď potom čo niečo nesplní kvôli svojej lenivosti ešte musí dakde zapisat,
      a naopak ma stoho vacsiu radosť keď to splny

takto vizera na Február

Postovat do tohto blogu mam v plane pravidelne na začiatku mesiace kedy tu zverejenim burzel listek za daný mesiac , napisem jak sa mi darilo schudnut a asi aj pokrove výsledky za daný mesiac

GL all. :f_drink:
  • 7 odpovědí
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Cau.
      Na tom Unibete sa hraju iba klasicke stoly ? Bez table slekcie ? Hud tam je zakazany ? RB to spravi u teba cca kolko % ?
      Dufam ze neni tych otazok az moc ;-)
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Nazdar,
      hrajú sa tam iba klasické stoly, table selektovat sa tam dá akurát tak že keď si vsimes že más tachsi stvol tak si otvoris novy a vimenis ho zanho, pokial sa odhlasis a prihlasis tak ta hody na ten isty stvol, čo ma vsak jednu velku vihodu ze ty neutecie ryba k dalsiemu stolu ked bustne BI, hud tam neide a a ani ziadny trackovaci softver ja to riesim tak ze si nahravam kazdu seasion, a zapisem si minutu v ktorej si chcem preist handu , RB je tam o nahode nepocital som to ale neverim ze to bude v long rune viac ako 10% ale maju tam dobre proma skoro kazdy mesiac tam bezi dajake forma rake racu,
      hlavny dvovod preco tam hrajem je ze je tam asi naviac soft pole zo vsetkych herny
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Čaute

Tak cely február som failol a nesplnil som nič z mojich cieľov čo ma mrzí a som na seba najebany,ale nevadí v marci to bude lepšie
      Burzer listek za február

Čo sa tika chudnutia tak som schudol 3kg a 5cm v pase.. čo je nato jak som sa stravoval viac jak som čakal vlastne som čakal že som pribral
      l
      Na pokri som vyhral 2200e ale rovnakú sumu som dal na operáciu oči na discountnutie dioptrii ktorú som absolvoval včera (zobudit sa a rovno vidieť je fakt skvelý pocit :D )

Inač uvedomil som si že ma online poker baví čim viac tým menej a menej , pár mesiacov som hrával Live cashku a to ma bavilo oveľa viac bohuzial sa u nas v Košiciach sa hráva iba 1/1 alebo 10/20 čiže na rozvoj kariéry a posun limitny to nieje ideal,,preto sa chcem prestahovat do Blavy alebo Prahy,, ale treba mi nato este min.15k eur
      Kvôli tomu sa dalsie mesiace ponesu v grinde.. pokiaľ ma nechytí žiaden downswing tak dufam ze koncom leta bi som sa mohol odstahovať
      Okrem toho som sa rozhodol pre takú bláznivu vec že do leta nevypijem ani kvapku alkoholu, myslím že alkohol bol hlavni dôvod prečo som tak failol Február
      Burzel Listok na marec.. a GL vsetkim
    • tennajkrajsi
      tennajkrajsi
      Bronz
      Registrace: 05.06.2015 Příspěvky: 347
      ahoj nic proti ale mal by si na burzer listok zaradit hodinu gramatiku :f_biggrin:
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 639
      nasrat na gramatiku, v prípade pokrového hráča... sorry za spam
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      som dyslexlektik neze by sa natom nedalo popracovat ale neberiem to ako prioritu ...
    • erikteh
      erikteh
      Bronz
      Registrace: 19.07.2014 Příspěvky: 76
      update? :f_drink: