Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] JJ multiway, danger board

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $9.52 (95.2 bb)
      SB: $10.20 (102 bb)
      BB: $19.24 (192.4 bb)
      Hero (UTG): $11.33 (113.3 bb)
      MP: $11.83 (118.3 bb)
      CO: $23.70 (237 bb)

Preflop: Hero is UTG with J J
      Hero raises to $0.30, 2 folds, BTN calls $0.30, SB calls $0.25, BB folds

Flop: ($1) 5 T 8 (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.48

Je leadnutí v týhle situaci chyba ? Pokud ano, tak proč ? Šli byste spíš pro check-call ?

Můj reasoning pro bet je, že je tady spousta draws, který mě callnou (včetně jednoho diamondu v ruce soupeře/soupeřů). Ale to si pak zase řikám, že jsem měl betnout asi víc ?

Na druhou stranu ten board je nebezpečnej nejenom těma draws, ale hodně i setama (vzhledem k rangím soupeřů). Takže to nakonec možná spíš vychází na ten check-call s tim, že pokud jeden ze soupeřů betne, tak můžu díky pot odds a/nebo implied odds callovat ? Pokud drží vyšší diamond, tak mu jeden out držím. Stejně tak blokuju combo draws a straightdraws.

No a hlavně teda když leadnu a někdo mě raisne, tak to na takovymhle boardu s mojí handou musím imho zahodit a právě proto se to leadnutí nemusí vyplatit, zatímco když nechám betnout soupeře, tak se můžu rozhodnout pro call a zůstat tak ve hře a vytěžit z mojí handy víc ?

Díky za názory !
  • 1 odpověď
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470

Je leadnutí v týhle situaci chyba ? Pokud ano, tak proč ? Šli byste spíš pro check-call ?
      to je cbet pokud dobře vidím. cbetuju for V & Prot., větší sizing;