[NL10] 88 jako OP OOP multiway s agro fish

• japy4
      japy4
      Bronz
      Registrace: 18.03.2013 Příspěvky: 108
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG: 248.5 BB (VPIP: 28.57, PFR: 21.43, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 15)
      MP: 50.3 BB (VPIP: 66.67, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 100.00, Hands: 13)
      CO: 207.2 BB (VPIP: 19.67, PFR: 15.00, 3Bet Preflop: 11.76, Hands: 61)
      BTN: 94 BB (VPIP: 7.69, PFR: 7.69, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 13)
      Hero (SB): 100 BB
      BB: 100 BB (VPIP: 14.54, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 2.26, Hands: 401)

Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 8:club: 8:spade:

UTG raises to 3 BB, MP calls 3 BB, fold, fold, Hero calls 2.5 BB, fold

Flop: (10 BB, 3 players) 3:club: 5:spade: 6:heart:
      Hero checks, UTG checks, MP bets 7 BB, Hero raises to 23 BB, fold, MP calls 16 BB

Turn: (56 BB, 2 players) Q:heart:
      Hero bets 35.6 BB, MP calls 24.3 BB and is all-in

River: (104.6 BB, 2 players) 2:diamond:

F: rozhodoval sem se mezi X a donkem (MP byla agro fish), kterou z variant volíte vy?
      nakonec sem se rozhodl pro X s plánem, cbetne-li UTG půjdu X/C a checkne-li a donkne MP půjdu X/R abych vyfoldoval OCs UTG (OP by cbetoval) a MP mi tam může stacknout OC + trefenou 6;5 možná i 3 a draw.

T: vzhledem k velikosti potu a stacků sem to tam už poslal, Q mi nepřišla ještě tak hrozná. Horší by podle mě byla Ax;Kx handa.
  • 4 odpovědí
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Já bych ten flop jenom calloval a ty OC UTGčka klidně nechal, ať si je callne.

No a ten turn už je pohnojenej tou akcí na flopu, což je imho další důvod, proč ta akce na F je špatně.
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      caff.....

co tak trochu ubrat plyn.....

ako uz bolo niekde na fore spominane v multiway potoch malo kedy vyhrás velký pot ale často o ten velký pot prídes a s TP to platí dvojnásobne,tak ci tak aj tie 88 ako aj ta predchádzajuca handa AQ je podla mna overplay a jedine co tym docielis je to ze sa budes izolovat do lepsich hand ...

ako by si reagoval na 3bet po tej tvojej akcii??? call? rais? fold? ono to je v podstate jedno....
      ak bude super len trosku kompetentny tak ta so svojou nuts handou nikdy ne3betne ale necha ta aby si mu odovzdal stack sam.

ta myslienka s donkom na flope sa mi paci viac ako to tvoje zahratie ...
      v podstate UTG bude najskor reg takze necakam ze tu bude loose raisovat ten tvoj donk hlavne ked je v pote aj fish a ten short je fish ale snad nebude retardovany takze...

FLOP donk/fold mi pride ako najlepsia moznost
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      pride mi, ze doost casto prehravas handy - v tomdle spote, se mi to zahrani docela libi...

PROTOZE vychazime z toho, ze MP je fish..kyz to vime my, vi to i utg ... kdyz utg ncbtne, beru to tak, ze je supr slabej...
      MP se to po 2 checkcich muze snazit ukrat, ano,muze mit lepsi handu- ale je to ryba,a nebude nas to stat stack...
      Nejaky kouc tady rikal, ze kdyz sme multiway v potu s regem a rybu, je to jakoby HU, na rega zapomente,soustredte se na rybu...
      To, ze to x/r,znamena, ze to musis dohrat na any turnu...
    • japy4
      japy4
      Bronz
      Registrace: 18.03.2013 Příspěvky: 108
      nanoo13 - většinou to donkuju, ale chtěl sem to zkusit zahrát trochu jinak. Předpokládám, že UTG tu bude 99+ valuebetovat. Takže jeho range budou OC nebo ještě může mít set.
      teď nevím, čí 3bet myslíš. Jestli od UTG, tak bych foldoval (zpětně se mi nelíbí výše mého reraisu, mohlo to být o něco méně), co se týče MP, tak s ním sem měl plán ten flop točit.
      za těch pár hand tam hrál nesmysli a vycházím z toho, že tam stackne draw+OC nebo pokud hitl pár.

Co se týče té AQ handy tak SB by tu neměl mít moc monster kombinací (99; QJ, které z části blokuju). Pokud mi dá RR, tak vím, že sem behind a zahodím. Jinak s tou fish si myslím, že to je v pohodě točka. Během těch patnácti hand tam prohrála 2/3 stacku a byla na tiltu.