[NL10] QQ 3Bp oop set 3FDB

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 6 players

CO: $10.22 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 7, AF: 4.3, Hands: 145
      BTN: $12.65 - VPIP: 22, PFR: 16, 3B: 6, AF: 1.8, Hands: 200
      SB: $14.52 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 9, AF: 1.6, Hands: 253
      Hero (BB): $10.15
      UTG: $19.79 - VPIP: 15, PFR: 9, 3B: 3, AF: 4.0, Hands: 99
      MP: $10.13 - VPIP: 53, PFR: 47, 3B: 29, AF: 6.0, Hands: 19

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with Q :diamond: Q :heart:
      1 fold, MP raises to $0.30, 3 folds, Hero raises to $0.90, MP calls $0.60

Flop: ($1.85) A :club: 5 :club: K :spade: (2 players)
      Hero checks, MP checks

Turn: ($1.85) Q :club: (2 players)
      Hero bets $1.02, MP raises to $2.04, Hero calls $1.02

River: ($5.93) 7 :heart: (2 players)
      Hero checks, MP bets $4.94, Hero calls $4.94

co byste readovali u average hrace za handy?
      co byste readovali od solid rega za handy?
      thx
  • 7 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      AA/KK bych vyloucil, ty by nejspis tocil PF. Videl bych u nej spoustu SCs, mozna nejakych PP a karty jako AK/AQ/AJs + suited broadway cards.

Po tom co checkl flop, bych mu priradil AQ/AJ. Myslim si, ze vetsina lidi s FD/GS by zde betla.

Jeho min raise OTT vypada totalne divne a nelibi se mi. Tim min raisem repuje nuts, cimz je flush, na druhou stranu FD by mel betovat OTF. Muze mit rovnez JTs.

To kolik betuje OTR vypada fakt na nuts, ze ma flush. Explo bych foldoval i svuj set. Min raise OTT+pot bet OTR vetsinou nuts.

Hrac mi prijde podle jeho play jako totalni fish, bud to repuje uplny bluff, ktery by nejspis give upnul OTR nebo ma totalni nuts. Kdybys videl tuhle linii i rega s vetsim raisem OTT tak bych mu priradil bud to nuts flush/flush nebo ze se te snazi vyfoldovat s nejakym GS, ale i tak by to byla divna linie...

V podstate zadny reg by OTT nemel raisovat sve AK/AQ. Byt tvuj x back OTF vypada slabe, s cim bys jej pak callnul na jeho raise OTT? Pravdepodobne nejhorsi handa budou prave sety, v tvem pripade nejspis jen QQ, protoze KK i AA bys betoval OTF. S dvema pary na takovem boardu bych nikdy nedaval super happy call na raise a nejspis foldnul i AK(ktereho bych ale stejne betoval OTF).

Results? Nuts nebo nejaky random crazy bluff s nicim? Neverim ze takhle overplaynul AK/AQ atp.
    • CorwinCZ
      CorwinCZ
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 24
      Pochybuju že hráč s tímhle AF bude X back flop s něco jako KcJc, KcTc nebo JcTc takže bych hrál asi stejně.
      Jinak k rangím je to asi dost o tvojí hře. Když tu budeš mít třeba 8-10% 3bet vs MP, tak reg tu bude defendoval asi šířeji, ale nečekal bych tu AA, KK ani AK, takže bych tu měl asi flushe a str8.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      LooooN: dík, pěkný rozbor :)
      result:
      OTR mě taky napadal fold, ale nakonec jsem dal přednost tomu, že mu prostě nevěřim tu line a sizingy a callnul, ukázal nějaký uplný trash, něco jako 94o
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      Pochybuju že hráč s tímhle AF
      AF: 6.0, Hands: 19
      na devatenácti handách AF nebude mít nikdy vypovídající váhu :)
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      HHHuBi původně napsal
      LooooN: dík, pěkný rozbor :)
      result:
      OTR mě taky napadal fold, ale nakonec jsem dal přednost tomu, že mu prostě nevěřim tu line a sizingy a callnul, ukázal nějaký uplný trash, něco jako 94o
      Jak jsem psal, v takovem pripade bud ukaze flush/mozna postupku a nebo uplny trash. Rozhodne bych si na nej napsal poznamku, ze je to mega fish callujici 3bets s trash handama a value handy bych mu pri takovych liniich nikdy nefoldnul.
    • CorwinCZ
      CorwinCZ
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 24
      Asi ne, ale ze staty 53/47 29 to už vypovídající hodnotu MIT asi bude....
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      ne, příliš malej sample na cokoliv....