Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] 76o str8 4SDB vs R OTR

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,461
      Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 3 players

Hero (BB): $10.10
      BTN: $12.43 - VPIP: 29, PFR: 24, 3B: 13, AF: 2.8, Hands: 80
      SB: $11.81 - VPIP: 24, PFR: 20, 3B: 8, AF: 1.8, Hands: 102

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 6 :club: 7 :diamond:
      BTN raises to $0.20, 1 fold, Hero calls $0.10

Flop: ($0.45) 3 :club: 5 :heart: J :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.22, Hero calls $0.22

Turn: ($0.89) 4 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.44, Hero raises to $1.20, BTN calls $0.76

missclick v sizingu..

River: ($3.29) 6 :diamond: (2 players)
      Hero bets $2.26, BTN raises to $10.07, Hero ?
      tady bych spíš zpětně sizoval mín
  • 14 odpovědí
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      raise OTR zvykne byt silna ruka. sizing mi pride ok, pre value s Jx hand.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Videl bych to na fold PF, byt celis pouze min raise, zalezi na dalsich tedencich soupere, jestli casto hraje one and done nebo jestli folduje na re-raise OTF atp.

Myslim si, ze OTF by byl prave x/r dost ucinny, blokujes spoustu comb na 5x, mas GS, muzes mit 33 i 55, urcite by ti zde mohl spoustu hand foldnout, nicmrne x/c je fajn taky.

OTT - sizing mohl byt urcite vyssi, jestlize jsi z nej chtel vydolovat maximum OTR. Stejne Jx ruce ti nefoldne na re-raise OTT, sety rovnez ne.

OTR - v podstate dosla jedna z nejhorsich karet, az na dalsi srdce, ted uz ti nezaplati mozna ani sety/OP. Ten borec by nemel mit v rangi moc 7x hand. Nejlepsi moznou handu u nej vidim 87s in hearts/77. Zbytek budou OP/sety. Na druhou stranu nevidim duvod proc by zde mela 7x handa shovnout, leda ze by turnul nejaky set/OP na bluff. Zde bych sel shove pouze s 87 a 77. Kdyz uz jsi betnul, urcite je to call, byt ne super happy call, ale opravdu nevidim moc comb of 87s. Jen jedno jedine combo mi tu dava smysl a to je 87s in hearts. Leda ze by overplaynul 7x.

Urcite jsi mohl jit OTR i x/c a nechat jej bluffovat. Jaka horsi handa ti zde zaplati? V podstate jen sety. Se 7x splitujes, 87s in hearts te beatuje, OP muzou foldnout...
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      me se libi x/r flop (gs je naprosto idealni) navic do jeho supr siroky range...

river bych vsadil trochu min, neco jako 1,9 ... na jeho raise je to snap...
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      @mmorron Jak hraješ x/r OTF s GS v případě, že čelíš následnému 3betu? Logicky mi zde přichází call na 3bet, nicméně ta šance, že nám něco dojde na T je dost malá a ve většině případů pak čelíme velkému betu OTT a tím pádem se nám call OTT nevyplatí, takže je to v podstatě x/r + call 3bet OTF a v případě, že dojde blank OTT pak foldujeme. Zase foldnout GS na 3bet OTF mi přijde dost nitty...
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      tak to zalezi souper od soupere... podle statu.. spis bych na jeho 3bet po mym x/r foldoval.. gs radim spis do bluff raisu (s potencialem)
      ...mam value,raise, raise jako semibluff,a bluff raise... (ja osobne)

..jak pises,ze to je nitty..no.. prece jenom mas vetsinou max 4 outy.. to tak nitty neni :D ...
      Dulezitej point je, abys vzdy vedel, PROC raisujes ;)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      PF se to pohybuje okolo bottomu, ...hard to say, realizace EQ je realizace EQ...
      F: záleží na pohledu, já jsem to neraisoval protože bych tu neraisoval ani žádnou V handu. Expo to může být ok, ale vs possib.reg na dry boardu to nedělám. I kdybych tu chtěl raisovat J5s/J3s, tak bych to tezko dával do praxe, protoze 76o je moc komb..
      T: obv vyšší sizing psal jsem že jsem se překlikl
      R: pravda LooooN, on tam má tak max 1 combo co mě poráží, a občas tam může shipnout ty 7x, XC vs bet je asi taky celkem close, ale spíš mi příde lepší bet s menším sizingem s ohledem na né tak moc velkou agresivitu limitu, a nějakého thinVbetování.

btw callnul jsem a souepř ukázal result:
      22
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,727
      Ten call preflop se mi moc nelíbí. A ještě tohoto OOP,odsedl bych.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      @mmorron

já jsem na tohle asi stále ještě moc velká station :f_confused: . Je pravda, že 4 outy nejsou mnoho. :f_thumbsup: Začít to brát stejně jako bluff bude nejspíš z dlouhodobého hlediska rozumnější.

@HHHuBi

Každému to občas ujede :f_drink: , v tomhle případě na tom sizingu stejně nezáleželo, když jsi narazil na takového "pro" hráče.

Mě stejně fascinují občasné plays takových to hráčů... zajímalo by mě jak to s těmi dvojkami myslel, byl to shove pro value nebo jako bluff? :f_biggrin: Vzhledem k tomu, že jsi to skoro potnul OTR, tak předpokládám, že jsi opponent šel pro value ze setů s jeho bottom 4 cards straight
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Tipuju že šel "pro value" . Ještě sem si říkal, jestli by se nevyplatil x/c na riveru. Protože misnuly BDFD srdcový a těch by měl mít hodně, tak jestli je zablufuje...
    • borunjan
      borunjan
      Bronz
      Registrace: 25.12.2009 Příspěvky: 30
      PF 3bet nebo fold, s takovou handou být proti agresorovi OOP rozhodně není profitabilní. Pokud by bylo suited, tak pak bych call pochopil.

Mou otázkou je, jak budeš hrát na blank turnu. Calluješ to na flopu jen kvůli tomu, že ti dává dobrou cenu nebo máš i nějaký plán, co budeš dělat pokud nehitneš jeden z tvých 4 outů a soupeř betne řekněme polovinu potu.

River se mi jeví v pohodě, ten sizing tam je lepší nižší, jelikož dostaneš value z nějakých párů a je tam možnost přesvědčit soupeře k blafu. Na jeho push snap call. Poráží tě jen 78 a tu z jeho range po turnu může vyloučit.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      borunjan: PF: nemyslím si že můžeš tvrdit že to je rozhodně neprofitabilní obecně. (neříkám že určitě je)
      T: záleží dost na runoutu/typu blanku, celkem často se mi ta handa nějakým způsobem vylepší, a budu pokračovat, celkem často ne nebo budou vhodnější handy na defend.
    • Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Registrace: 16.10.2013 Příspěvky: 89
      PF: Souhlasím s foldem, sice je to do široký range ale tam neporážíme snad nikdy nic, nemyslím si že tam on někdy otevře 64 nebo 63 (jen pro úvahu)

Flop: šel bych x/r, čekám často fold jelikož Jx hand má v rangi poměrně málo(méně než Ax či Kx..

a ten river bet je valuebet nebo bluff? Kdy tam on čeká 78, myslí si že nikdy. As played po jeho callu na turnu jsem v x/F modu pokud neimprovnu
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      renesis...cos to napsal? moc to nechapu :f_cry:

river bet value nebo bluff? ... ???

po jeho callu OTT si v x/F modu? ...????
    • Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Registrace: 16.10.2013 Příspěvky: 89
      jop sry beru zpět psal jsem to dost pozdě a trochu jsem si zamíchal čísla. neřeš:D