[NL5] KA fold alebo call

• MisoDca
      MisoDca
      Bronz
      Registrace: 15.07.2012 Příspěvky: 11
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - http://www.handconverter.com/hands/2861626
      The DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $3.72
      SB: $3.75
      BB: $2.22
      UTG: $2.02
      Hero (MP): $2.76
      CO: $2.21

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with Kh Ac
      1 fold, Hero raises to $0.06, 3 folds, BB calls $0.04

Flop: ($0.13) 4s As 6h (2 players)
      BB bets $0.06, Hero raises to $0.18, BB calls $0.12

Turn: ($0.49) 3c (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($0.49) Jd (2 players)
      BB bets $0.46, Hero folds

na jeho bet na flope som mal dať asi 4bet miesto 3betu.....ale call prišiel okamžite....nechcel som , vzhľadom na bleskový call, zvyšovať pot tak som turn len checkol a na river prišiel od neho bet vo výške potu a tiež takmer okamžite....
  • 3 odpovědí
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      caff....

dake info na súpera asi nemáš???

FLOP.... vačší ten rais aspon 0,24
      TURN .... prečo raisuješ flop a potom check na turne??? tu by som pokračoval betom predsa len vačšiu časť jeho range budu slabšie Ax a FD + ulahčíš si život na riveri keďže si IP
      RIVER.... WTF tak ako to bolo zahrané by som to CALLOVAL sety nema žiadne, 2pary ???dake by tam aj mohli byť ale stále tam bude mať kopu missnutých draw a bluffov + rád si robím poznámky o hráčoch:f_biggrin:
    • MisoDca
      MisoDca
      Bronz
      Registrace: 15.07.2012 Příspěvky: 11
      Bola to prva skusenost so zoomom a absolutne som nevedel co si mam mysliet, vzhladom na tu divocinu 3-4betov :-) info vôbec ziadne prvýkrát som sa tam s nim stretol....ale dik za info....zoom nie je format kde sa citim dako dobre, mozno casom ....
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      asi nevis co je 3bet a 4 bet ... (v prve rade) :) koukni na lepsi vyznam..
      Za druhy, odpovez si sam, proc ho raisujes na flopu... (odpoved neni tezka) .. ted k odpovedi pride proc nevsazet turn? ...
      Jestli donknul flop..s cim? slabsi eso nebo flushdraw? ...tim, ze nebetnes turn, but ztracis value a to dost, a nebo ho nechavas chytit zadarmo outy! ..oboje je spatne..

Hrajes ten nejnizsi limit, tam s TPtk nebude chyba jit bet bet bet (ten river muzes x/c jestli se bojis) ale urcite bych byl naopak pro nafukovani potu!