Habitica.com

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Někdo, kdo tuhle hru hraje? Já jsem v ní od listopadu 2015 a nemůžu si to vynachválit, zlepšil se mi režim dne, posouvám se v různých věcech a už mám suprově vybudovaný návyk denně splnit všechny denní úkoly a ještě odmáznout něco ze seznamu dlouhodobých úkolů.

ALe furt hraji sám, nechodím na výpravy a nějak moc jsem nezkoumal tedy boje a jak to funguje. Proot hledám parťáka/parťáky, co by do toho šli se mnou.. Ideálně tady udělat nějakou skupinku nadšenců.. :)
  • 3 odpovědí
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 342
      Ja to teda hraju asi 3 den, ale myslím že tohle je skvělá věc jak si udělat zdravé návyky a popřípadě skončit s prokrastinací. Zároveň to má styl takového RPG a když plníte úkoly co si dáte, tak získáváte expy, zlaté atd. idealní pro každého kdo má rád hry a zároveň chce, aby to pro něj mělo nějáké přínos. :) Myslím že nejideálnější by bylo nejdřív udělat skupinu tak 3-4 lidí, protože když člověk nebude plnit tak to ovlivní i ostatní.

Každopádně bude fajn kdyby se k nám někdo přidal a popř. si to pročetl s náma ty pravidla. Víc hlav víc ví :)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      už jsem na levelu 23. a chtěl bych někdy zkusit nějakou misi. Jak jsi na tom ty? Btw všechny zbraně a zbroje mám v "rudé kvalitě" celkem síla +24 obrana +16, brzo začnu nakupovat ve zlatém..
    • YaDaMA
      YaDaMA
      Zlato
      Registrace: 19.08.2015 Příspěvky: 118
      přidejte si mě prosím na skypu YDM, a můžem tam zkusit něco vymyslet :)