[NL50] KK facing overbet shove OTR

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $105.30 (210.6 bb)
      BB: $72.84 (145.7 bb)
      UTG: $208 (416 bb)
      MP: $106.50 (213 bb) VPIP: 33, PFR: 23, 3B: 11, AF: 2.0, Hands: 40
      CO: $47.03 (94.1 bb)
      Hero (BTN): $61.74 (123.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with K K
      UTG folds, MP raises to $1.45, CO folds, Hero raises to $4.55, 2 folds, MP calls $3.10

PF stnd.

Flop: ($9.85) 5 3 A (2 players)
      MP checks, Hero checks

Nemám se před čím protektovat, Ax ruka mi nepoloží, low PPs položí, callnou mě pouze GS, FD. V jeho rangi mnoho 5x a 3x ruk nevidím. Proto X back.

Turn: ($9.85) 4 (2 players)
      MP checks, Hero checks

Ta 4 na T nic nemění, v soupeřově rangi čekám spoustu nízkých PP, možná nějaké slabší Ax, nicméně myslím si, že by zde i většina Ax ruk betovala, před možným srdcem/diamonds OTR, obzvláště po checknutém F. Checkuji znovu a budu se snažit získat alespoň nějakou value OTR právě z nízkých PPs.

River: ($9.85) K (2 players)
      MP checks, Hero bets $4.79, MP raises to $101.95 and is all-in, Hero ???

U soupeře očekávám spoustu nízkých PPs, které by mi mohl zaplatit za rozumný sizing OTR. Moc Ax ruk u něj nečekám, jelikož kdyby calloval něco jako A2-A5s tak by s takovouto handou šel pro value OTT. Rovněž handy jako AK, AQ, AJ které by betovaly OTT. Myslím si, že většina SCs to už dávno vzdala. Nevidím u něj cold-callnuté handy jako 67s atp. které by mě porážely a které by určitě betovaly rovněž nejpozději OTT.

Takže otázka zůstává s čím a proč se soupeř rozhodl po 2x checknutém boardu pro linii x/shove OTR? Kdyby měl FD v srdích nebo kárách, očekávám, že by to na některé streetě donknul, nemyslím si, že zde má mnoho FD, rovněž u něj nevidím 2x ruce. Jeho shove zde nedává žádný smysl. Jediné co mi dává smysl je slowplaynutý set. Ze setů se zde nejvíce obávám právě hodně tricky playnutých es, jenomže ty by nejspíše 4betoval PF a rozhodně by si je betnul na některé z předchozích street. Nejvíce mi zde dává smysl turnutý nízký PPs/SCs na bluff. Value shove zde nevidím.

Vaše názory?

• 6 odpovědí