[NL10] KK 3Bp 3FDB OP

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 6 players -

UTG: $11.51 - VPIP: 42, PFR: 22, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 22
      MP: $5.73 - VPIP: 16, PFR: 2, 3B: 5, AF: 1.2, Hands: 61
      CO: $10.81 - VPIP: 26, PFR: 16, 3B: 2, AF: 1.5, Hands: 120
      BTN: $10.00 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 8, AF: 2.0, Hands: 275
      Hero (SB): $10.00
      BB: $9.75 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 58

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K :club: K :spade:
      UTG raises to $0.30, 3 folds, Hero raises to $0.90, 1 fold, UTG calls $0.60

Flop: ($1.90) 7 :spade: 5 :club: 7 :club: (2 players)
      Hero bets $0.95, UTG calls $0.95

Turn: ($3.80) 9 :club: (2 players)
      Hero bets $1.80, UTG calls $1.80

celkem by mě zajímalo jak hrát tady turn s KK bez clubu? Popřípadě jestli tu betovat s clubem

River: ($7.40) Q :spade: (2 players)
      Hero checks, UTG checks

imo valuebet je optimistický, ani na XC mi vyšlo že nemám odds, coz je celkem sick
      thx
  • 13 odpovědí
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      čau, villain mi přijde spíše fishy, už jen kvůli tomu velkýmu gapu . Myslíš, že bys tam nenašel žádný value z JJ, TT?
      e: turn betuji i bez clubu, river bet/fold nebo ch/c podle toho, jaká je station, ale takhle zkraje spíš ch/c pro info do budoucna
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Blby je, ze o tom villainovi nic moc nevime. Vypada lehce fishy, ale kdo vi, co je zac. Vzorek mame malej. A proto tezko (imho) urcit, co mu dat za calling range. Flop cbet je asi dobrej, protoze callne vsechny overpary a flushdraws (pokud teda nejaky ma, jakoze jixh bude spis min nez vic). Turn karta neni uplne best. Taky si skoro myslim (takhle od boku), ze proti unknown uz budu ten pot chtit mit spis malej. Ale jak toho nejlepe dosahnout to nevim. Co takhle nejakej malej bet na tom turnu ?
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      čau, už si nepamatuju jak moc se rozjíždí gap na takovém samplu u rega, musel bych to dost pracně najít, fakt nevim ted moc, ale nebral jsem ty staty v potaz na tak malým samplu, jen kdyby měl jeste větší gap tak bych to bral v potaz, a betoval bych dál.

No dejme tomu že to je fish klidně, tam to je celkem jasný asi (betoval bych i R) ale o dost zajímaější mi to příde proti regovi?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Nemyslíš že i fish dokáže foldnout TT/JJ na třetí bet?
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      záleží na sizingu imo
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Shamway99 původně napsal
      Nemyslíš že i fish dokáže foldnout TT/JJ na třetí bet?
      viděl jsem už i to, že mě přetočily...
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      tyo.. za me bych vsude zvysil sizing, pre , flop i turn.. river bych jel treti barel.. sice mame castecnyho blokra,ale zahral bych to asi bbb.. bez clubu asi bbx...

Pises: imo valuebet je optimistický, ani na XC mi vyšlo že nemám odds, coz je celkem sick

..fakt?
      ..cilil bych na jeho 88-QQ, ktery takle zahraje.. Ja bych tahal na riveru value ze nejakych Ax (aj AQ AT) hand.. ktery floatly,a pak se jim otevrelo fd.. a treby hitly tu Q)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      uvažoval jsem vs reg, ten by PF neccaloval ATo, AQ spíš taky ne nebo jí nefloatoval. A hlavně by necalnul imo TT-JJ za normální sizing, i kdyby callnul všechny JJ-TT tak máme 50% EQ (50% času jsem mu dal AA) prostě je to optimistický, tam se dá maximálně uvažovat dost low sizing. Na stab by musel otáčet ty PPs na bluf abych mohl jít xc.
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      caff...

súhlasim sMMORRONOM ...

Flop .....2/3cbet na tomto flope ta callne najskor všetko čo ta callovalo preflop
      Turn..... nie je z tych najlepších ale predpokladajme že všetky fd by hral agresivne takže by som tu opať betol,predsa len je tu more overparov ktore nedokaže foldnúť
      River..... podľa statov to asi bude fish čo je dobre lebo pri tých sizingoch čo som si naordinoval by mi už asi aj tak nič inšie neostalo ako to poslať
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      hhhubi.. to AT tam reg asi mit nebude ale to AQ mozna jo, flop muze v pozivi floatnout, kor s Ac... Muze takle zahrat i nejaky 88 tt, 88 maj GS ne a bd fd.. tt si treba rekne, ze callne 2 barelly ip na low boardu...

Je to jedno,ale co mel?)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      44
    • Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Registrace: 16.10.2013 Příspěvky: 89
      a právě kvůli tady tomuhle resultu by jste se měli zamyslet ,a přestat dávat těm rybám na NL2-NL25 tolik kreditu.. Jdu tady bet bet bet skoro vždycky prostě nechápu ten check nariveru.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      todle je ale nl10 :D ne 2 nebo 5 .. ale vim kam smerujes, a castecne souhlasim ..

ale hhhubi se imo ptal spis teoreticky jak hrat proti fishy a proti regovi.. a skoro si myslim, ze se vsichni shodnem proti oboum je to bb..a jen se lisi zahrani otr