jazykove kurzy v praze - zkusenosti

• irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Máte někdo zkušenosti s jazykovými kurzy v Praze (klidne i obecne kdekoliv jinde). Jsem takovej zastydlej vecnej zacatecnik co se k tomu doma sam nedokope a mam pomerne dost casu tak zvazuju, ze bych se nekam prihlasil...ale zajimalo by me jestli se tam clovek realne nauci mluvit a anglictinu pouzivat. Nechci stravit x mesicu jen biflovanim slovicek, potrebuju se naucit anglicky mluvit a komunikovat, abych se za sebe nemusel v zahranici stydet :) za kazdou zkusenost budu jen rad
  • 5 odpovědí
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,550
      Ahoj, sežeň si ideálně rodilou mluvčí a choď na soukormý hodiny. To ti dá výrazně víc než kde jaká jazykovka.
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      Ahoj, nedavno sem to psal nekomu do blogu - duolingo.com a potom jeste http://www.edoo.eu, sice to stoji na mesic 2k ale pokud nemas cas nekam dojizdet a potrebujes se rozmluvit tak je to idelani - mrkni na stranky a uvidis sam, navic muzes vyzkouset 3lekce zadarmo a uvidis ;) .. Jinak u nas v ostrave byva english coffee - jeden den v tydnu, dojdes tam das si kave k nekomu sednes a kecate anglicky, ale nevim jestli na takove vesnici jako je praha budete mit taky neco podobneho ;)

Kdybych si mel vybrat kurz tak jedine pro malou skupinku lidi a nebo 1v1 ;)
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Zdar duolingo znám a používám (resp. teď to docela flakam:D ) nicméně já se potrebuju tak nějak i rozmluvit a vzhledem k tomu, že kor v cizím jazyce mám docela dost tremu tak bych to potřeboval odbourat. Navíc tím, že si to zaplatim tak mě to i donutí to dokončit a nevykaslat se na to ;) to s tím kafem mám pocit, že jsem snad i někde v Praze viděl tak se po tom kouknu a možná by to byla varianta. Nicméně porad docela uvazuju o nějakým tom kurzu (malý skupinky neznej tak uplne špatně, musím to prozkoumat).

Každopádně porad klidně piste i další názory a zkušenosti dik
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,182
      irik83 původně napsal
      ..... kor v cizím jazyce mám docela dost tremu tak bych to potřeboval odbourat.....
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Já mam špatné reference třeba na JIPku.