[NL10] KK OP 3Bp vs R+BO

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 6 players -

MP: $20.53 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 13, AF: 12.0, Hands: 124
      CO: $13.10 - VPIP: 22, PFR: 13, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 55
      BTN: $10.00 - VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 8, AF: 2.6, Hands: 130
      Hero (SB): $10.39
      BB: $5.93 - VPIP: 48, PFR: 20, 3B: 11, AF: 1.4, Hands: 46
      UTG: $10.00 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 10, AF: 2.6, Hands: 256

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K :club: K :spade:
      1 fold, MP raises to $0.30, 2 folds, Hero raises to $0.90, 1 fold, MP calls $0.60

Flop: ($1.90) 4 :diamond: 2 :diamond: 9 :spade: (2 players)
      Hero bets $0.95, MP raises to $2.10, Hero calls $1.15

Turn: ($6.10) 3 :club: (2 players)
      Hero checks, MP bets $2.50, Hero calls $2.50

River: ($11.10) 7 :diamond: (2 players)
      Hero checks, MP bets $5.00, Hero ?
  • 11 odpovědí
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      tvoja otazka? ak si mu neveril set, osobne by som c/r OTT, mas value v PP, Ax ma teraz na teba overkartu+GS, mozno aj FD . Aky mas plan na river? checknes a nechas ho xback jeho PP?
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      otázka je co dělat na riveru, případně play na turnu
      od flopu jsem mu nevěřil V handu, tak jsem ho chtěl nechat vyblufovat, plán byl CD na blankách, problém jsem měl akorát s dalším runoutem do flushe, otázka je jak často tam bude mít ty PPs/OP, urcite bych mu je nedával ve 100%, na tom T runoutu spíš asi taky souhlasim ze by mohl být xr better, šel bys xr i kdyby nemeli Ax gutshot (nejakej blank turn?)
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      River musíme foldnout, velká část jeho (úzký) range je semibluff s FD a set. Takže diamond na riveru nás drtí.
      Teprv kdyby byl river blank tak je to těžký.
      Nevim jak to chodí na Pacific, ale na stárech třeba raise s párem tady vidíme málokdy, tam bych nepočítal že můžem shove turn pro value z páru.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      prvotne bych se zameril na vetsi sizing pre.. budes hrat oop, do velkyho stacku (ma vetsi tendence callovat) takze to tam chces cpat...
      Za dalsi - 1/2 cbt? na draw boardu mi pride jako chyba, davas mu to dost levne.
      Otazka dne - bude IP raisovat floplou FD?...

Divnej je jeho bet na turnu, je to mnohem min nez 1/2.. Chtelo by to mit vic info .. urcite je tady possible ten x/r...
      A river je stndrt x/f ... jestli neraisoval set,tak tam ma strasne moc tech fd´s
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Preflop vetsi sizing. Dal bych 1.20$

Na flopu vetsi cbet (cca 100% potu). Kdyby pak prisel raise, uvazoval bych o foldu.

As played river fold.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Shamway99: chce si to pohrát s váhami, můj předpoklad je že tam má minimum setů (44 PF moc nepředpokládám, 99 urcite necekám že bude nějak často raisovat OTF, jeste za tento sizing), AA by tam opět s nějakou menší váhou mohl mít. Na PS to budou urcite raisovat mín ty PPs než na pacificu imo. Ješte se na to podívám zejtra

mmorron:
      PF to sizuju na 9bb protože nemám ani lineární ani né tolik čistě polarizovanou range, a mám tam i 3b/c range s "horšími handami", dává to imo smysl a cítim se i komfortněji stímto sizingem, unbalanced PF tento spot hrát nechci.
      -když má hráč 200bb a já mám 100bb tak podle tebe me má větší tendenci callovat oproti tomu kdyby měl 100bb?
      -jaký konkrétní sizing teda navrhuješ na F, a z jakého pohledu a proč to chceš hrát (exploitativně vyšší sizingy s V handama a naopak.. vs balanc.)
    • rends
      rends
      Bronz
      Registrace: 19.10.2011 Příspěvky: 275
      wtf? to všichni chcete na flopu foldovat proti 3c, které nás porážejí?
      prf- vyšší sizing, flop bet/shove...
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Kdo tady navrhoval foldnout flop? Ale jako nemysli si že po raisu na flopu nějak silně vedeme. Máme prostě bluffcatcher.
      Občas máme valuehandu když přecení svůj pár, čim horší hráč tim víc jich bude mít. Ale bude mít i trochu víc setů. Esa u něj taky nejsou vyloučený.
      Nejzajímavější je asi ten turn, jestli je tam nějakej sizing tell a raisnout to nebo hrát dál calldown.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Shamway: ja jsem to zmínil
      Rends: hele, já ti rozumim, ale jde o to, že ona ta jeho range po raisu je na ty 3c velmi pravděpodobně opravdu zúžená ;) A tohle tvrzení se opírá o znalost populačních tendencí. Každopádně zrovna tahle handa a tenhle villain mě vede k tomu, že bych o tom foldu uvažoval. Tím jsem vlastně chtěl říct, že v tom taky nemám jasno a možná bych tam dal i ten call. Nicméně proti většině regů (nits) to klidně položím.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      takze za me minimalne dollar.. stis klidne 1,1-1,2..
      ANO, rozhodne hrac, ktery ma 200+bb calluje vic light .. nebudu rikat, ze to je dokazany, ale proste to tak je ;) :D
      Cbtnul bych ja vm 1,3 treba? Mas proti cemu se branit -mas. Jsou horsi handy,co te zaplati-jsou...
      Chapes, todle je micro cg, nl10..tady tolik balancovat nemusis! dulezity je valuebetovat ...
      Musis to brat tak, ze nejcastejsi scenar je, ze dostanes call nebo fold na flopu, raise dostanes strasne malo... Takze kdyz dostanes call nebo fold.. chces prece sazet hodne,a cilit na jeho handy,co aspon 1x callnou ;)
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      CAFF....

flop... ak počítame s tým že je reg tak v rangi bude mať len 99 aj to neviem či by to pri jeho agresii netočil preflop:s_ugly:
      ... neverim že tým sizingom by si daky hráč defendoval set na takomto flope proti range SB ktora bude v drtivej vačšine obsahoval overpary:f_tongue:

takže
      a, ak je MP fish alebo pasivnejši reg ktorého by napadlo si svoju FD check backnuť na turne tak to točim na flope:s_evil:
      b, ak je agresivny barrelhappy hram turn ch/shove:s_wink: