[NL25] KK in mwp, way too nitty fold OTT?

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $25 (100 bb)
      BB: $24.60 (98.4 bb)
      Hero (UTG): $30.54 (122.2 bb)
      MP: $41.32 (165.3 bb)
      CO: $25 (100 bb) 26/19 5.7%3bet, folt to cbet OTF 100%(5) - 217 hands
      BTN: $25.25 (101 bb) (unknown)

Preflop: Hero is UTG with K K
      Hero raises to $0.78, MP folds, CO calls $0.78, BTN calls $0.78, 2 folds

Flop: ($2.69) 4 3 9 (3 players)
      Hero checks, CO bets $2, BTN calls $2, Hero calls $2
      Rozhodoval jsem se mezi cbetem a x/c, zvítězil x/c jelikož jsem nechtěl čelit raise, měl jsem K v heartech, beatuje mě pouze :Ah: v případě, že by došla BDFD

Turn: ($8.69) Q (3 players)
      Hero checks, CO bets $5.25, BTN calls $5.25, Hero folds
      Tu jsem učinil opravdu nitty fold, vím, že je zde spousta ruk kterou zde může hráč barrelovat (různé ruce s :heart: :heart: + :club: :club: ) + SD, nicméně v tu chvíli jsem cítil, že hrát na CO má set (99), který by zahrál nejspíš stejně, odradil mě od callu jeho vysoký sizing, nicméně zpětně si myslím, že je zde call v pořádku vzhledem k možným draws. V podstatě ze setů tu bude mít nejspíš jenom 99, moc nevěřím, že by callovat 33/44.

River: ($19.19) T (2 players)
      CO checks, BTN checks

Když jsem viděl river kartu, tak jsem byl rád za fold, nicméně hned po tom co jsem viděl showdown jsem se tloukl do hlavy. Nicméně i kdybych jej neviděl, tak bych zpětně callnul R a v případě shove/vysokého sizingu OTR(on by mu ten shove stejně vyšel v tomhle mwp), tak bych to foldoval anyway... :f_biggrin:

Results: $19.19 pot ($0.86 rake)
      Final Board: 4 3 9 Q T
      CO showed J T and lost (-$8.03 net)
      BTN showed K Q and won $18.33 ($10.30 net)
  • 12 odpovědí
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      do jedneho by som siel x call ak by druhy foldol. inac foldujem tiez. mozes uz byt beat a ked aj nie tak vela riverovych kariet nechces aj tak vidiet. + si OOP vs 2 opponentom z ktorych hociktory sa moze rozhodnut bluffovat missed draw a nemas sancu zistit ci je to for value alebo ako bluff.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Díky za názor, mně právě v tvé chvíli přišla taky jako volovina jít to x/c OTT a pak x/f OTR když už bych do potu vložil tolik peněz. Kdybych byl IP, tak bych to určitě calloval, takhle OOP jsem se nechtěl ocitnout ve složité situaci.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      looon .. me todle pride podobny jako ta druha handa,cos resil vedle ty kk na tom t9x ... a pride mi, ze tady delas opak toho,cos navrhoval tam ;)

Ale zpet k hande...
      Ja osobne bych klasicky cbtnul.. pride mi, ze tou pasivni linii co hrajes, kor ve 3 lidech, si ty kone predurcil k zaniku...
      Dale pises, kde mas jistotu, ze kdyz callnes ott, ze souper bude automaticky sazet otr???
      Nechci,abys byl result oriented - ale podivej se, s cim to ty hraci zahrali,a jak to zahrali...
      Kde mas jistotu, ze tam budete ve 3 nebo ve 2?

Podivej, ty sis necbtnul, CO s OC a fd betnul..ale podivej co ho callnulo, pritom si byl na rade jeste ty jako OR... turn to samy...
      Alespon si muzes udelat poznamku, ze CO je po x agresivni,kdyz ma draw(i v mwp)
      Hrac na BU je spis ryba...

Sice neblokujes Ah ,ale i Kh je slusny, a i tak jim snizujesmoznosti na nejaky handy.. dal, kde mas jistotu, ze ikdyby meli Ah FD, ze te budou tocit? ..Cely je to zalozeny na domenkach a hypotezach...

Bez urazky,ale pride mi, ze lidi zacli blbnout,a snazej se hero foldovat ruzny handy (uplne zbytecne)
      ..ano, skoro na zadnym flopu nemame nutz,ale musime hrat i tydle flopy ne? A tech je vetsina.. nemuzem foldovat KK AA kdyz si myslime,ze by souper mohl bejt agro..

Kdyz si zvolil tudle pasivni lini, myslim, ze si MEL callnout i turn s tim, ze vycallujes river,kdyz nebude nejakej sick nebo hlavne srdce... Imo kdyby nekdo mel set 2p tak to toci na turnu.. .tady tydle dva jen callnuli pre.. btn dokonce dycky JEN callnull...

Ja nvm,neber to jen jako negativni kritiku,ale tim, ze sis to nechtel delat tezky,sis to paradoxne udelal tezky...
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Jo docela chápu že nemusíme 3way betovat když máme zrovna kartu v obou draws. Ale určitě jsi chtěl hrát x/c flop a turn to snad nezhoršil tolik, aby bylo nutný foldnout.
      Vlastně ten turn neni tak špatnej a málokdy seš beaten lepší made hand - imo všechny sety/2pairs by někdo staboval na flopu, QQ tam taky moc nebude, ta kvína nic nekompletnula. Jasně půlka karet na riveru se nám nebude líbit, ale s tim jsi trochu počítal už když checkuješ flop.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      @mmorron & @Shamway99

Mně se strašně často stává v mwp, že když betuji OP, tak dostávám raisy, pak když je callnu, čelím dalšímu betu, na riveru většinou pak shovu a já jim tu kartu prostě věřím, jasně můžou mě takhle začít exploitovat a udělat to pokaždé, co nemám dost silnou handu na call, nicméně na nl25 ZOOMu hraje tolik lidí, že i kdybych tam hrál ještě dalšího půl roku, tak se tak nestane.

Jako samozřejmě, to když člověk betuje OTF + OTT, neznamená, že bude pokračovat s cbetem OTR, to byla čistě moje hypotéza. Nicméně i kdybych callnul OTT, tak pak by ten pot už byl dost nafouknutý na shove a kdyby si hráč řekl, že to prostě shovne s JTs, tak já bych své kingy stejně foldoval, v takových spotech vidím častěji value handy než bluffy a z tohoto důvodu to folduji, jasně ne vždy je to value, občas je to bluff, jenomže jak často???

Každopádně když si tu handu zpětně přemítám, tak má linie se mi líbí, ale rozhodně jsem ji měl jít x/c / x/c. Nikoliv x/c a x/f. Já jsem zrovna při téhle handě měl ještě jednu na akci na dalším stole + mi do toho zvonil časovač a měl jsem končit session :f_biggrin: , tak už jsem z toho byl na větvi a nenapadlo mě v tu chvíli nic lepšího ne mu přiřadit čiré sety a kingové byli položeni. :why:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      ja som myslel ze ty si betoval. tym padom sa mi im viac paci linia ako som myslel ze si ju zahral, tzn bet(/fold) OTF a x/c T, prehodnotit R
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      jaj zase som nevidel ze su tam dvaja. hm. nvm no tym padom aj tak to bude dost close medzi x call a x foldom. x call ta putne do tazkeho spotu kde by si mal stale x foldovat podla mna do betu (cize realne dufas v x beh? aspon podla mna) cize zase aj x shove turn sa mi nezda byt zle riesenie.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Kdybych to zahral x/c x/c tak OTR bych jednoznacne doufal od obou hracu v x behind, protoze vuci velkemu betu/shove se necitim na call s OP v mwp na takovem boardu...

Kdyz premyslim nad linii x/c x/shove tak by taky nemusela byt zla. Nicmene co horsiho nas zde callne? FD? Jj? Qx?
    • lacomelisko
      lacomelisko
      Bronz
      Registrace: 23.03.2011 Příspěvky: 90
      co je zle na b/f, b/f a x/reevaluate?? neviem, preco to chces hrat/hras pasivne.

inak OTT nas porazaju realne iba 3komba 99, ktore neviem ci by CO vobec betol na turne, kedze to nie je moc drawy flop (maximalne FD, cize dostane vo velkom % pripadov fold od oboch), BTN by sety raisoval ak nie na flope tak na turne urcite, cize as played x/shove miesto x/f sa mi paci imo najviac.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      b/f otf ? ..to mi pride hooodne prehnany teda...
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Necbetuješ F, protože se bojíš raisu? Pasivní linii bych do 2 lidí OOP příliš často nevolil, normálně bych cbetnul, protože oni v rangi mají pořád handy, z kterých máš value. Navíc checkem jim dáváš strašně moc free equity. Normálně bych vsázel a kdyby tě na T někdo raisnul, tak aspoň víš na čem si a můžeš to v klidu foldnout :)
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      FLOP...bet
      TURN...bet
      RIVER... na každej blank karte shove

Čo čakáš že ťa tu bude raisovať??? len sety !!!!dokonca tu mozes vylučiť aj všetky 2 parove handy!!!

Si v multi pravdepodobne s dvoma regularmi ,,súdim podla stacku,, a nečakám od nich na tomto borde bluffy alebo že by sa bláznili s FD alebo s niečim ako1010 , proti UTG budu na 90% len callovať všetko čo ma daku hratelnosť.