[NL50] top set monoboard

• Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      oponent 17/13 nieco medzi agro fish a regom... vacsinou, nie vsak vzdy to raisujem OTF. tu som sa rozhodol ze je tu viac ludi co mozu behind me raisnut 2p, sety, combodraw a pojdem cez nich shove. OTT mi nedava od oponenta bet zmysel pride mi dost izolacny a na milion rivroch nevie co ma robit. cize som ho daval na flopnute flushe, mozno nizsie sety, AcX . prislo mi ze na raise OTT callne len lepsie. cize. OTR mu nedavam nic horsie ako AT. cize z mojej perspektivy tam betuje AA, AT, flushe. otazka je ci mam value raise do tejto mojej predpokadanej range (cakam ze stacknem z horsieho len 88,TT (cakam ze zahodi aj AT na shove)

Pacific, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $58.06 (116.1 bb)
      BB: $50 (100 bb)
      UTG+1: $63.79 (127.6 bb)
      UTG+2: $30.70 (61.4 bb)
      MP1: $50 (100 bb)
      MP2: $50 (100 bb)
      Hero (MP3): $68.42 (136.8 bb)
      CO: $70.43 (140.9 bb)
      BTN: $50 (100 bb)

Preflop: Hero is MP3 with T T
      UTG+1 raises to $1.31, 3 folds, Hero calls $1.31, CO calls $1.31, BTN calls $1.31, 2 folds

Flop: ($5.99) 8 T 7 (4 players)
      UTG+1 bets $4.49, Hero calls $4.49, 2 folds

Turn: ($14.97) A (2 players)
      UTG+1 bets $11.22, Hero calls $11.22

River: ($37.41) 5 (2 players)
      UTG+1 bets $18.70, Hero calls $18.70

Results:
      $74.81 pot ($3.74 rake)
      Final Board: 8 T 7 A 5
      UTG+1 showed 8 7 and lost (-$35.72 net)
      Hero showed T T and won $71.07 ($35.35 net)
  • 6 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Mně se tvá linie líbí. Myslím si, že takovýhle typ hráče ti vždycky foldne na raise cokoliv až na flush/možná AA. Možná by se zde dal zvažovat min-raise OTR a v případě shove foldovat. Na druhou stranu, kdoví jestli by nám zde vůbec callnul jeho dva páry / TPTK v případě, že by jej měl.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,441
      cau,
      nie vsak vzdy to raisujem OTF. tu som sa rozhodol ze je tu viac ludi co mozu behind me raisnut 2p, sety, combodraw a pojdem cez nich shove.

a v čem spočívá hlavní výhoda oproti R?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Já bych určitě raisoval F, as played jen bych to odcalloval, raise mi tu smysl nedává.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      prvotne bych upravil popisek na hrace, rozhodne to neni reg.. neberu to, ze otevre ep 87 ,ale ze to betuje na 78Tmono ve 4 lidech??? kdy to trefuje prave vsechny ty callery ..
      Mam top set na mono boardu porazi me jen flush a nejaky j9 ... to ze sme ve 4 otf meni imo dost situaci..

Tedle spot je dost tezkej, protoze i OR i hraci za nama muzou mit flopnutu.. vsichni maj v rangich KQs Axs
      Jako prvni me napadlo raisnout to, toe prece jasny, Ale pak by bylo zajmavy,kdyby prisel jeste za nama raise,a nebo by to jetse raisoval OR... to by byl doost nezavidenihodnej spot..

1) zajmalo by me, kdyby prisel blank blank a souper jel bbb ..jak bys to hral,calldown?
      2) -"- stejny a jen souper by hral bbp ?
      3) jak by to vsechno zmenila 9 nebo club...
      4) kdyz to callnes otf, a za nama prijde raise - jak to budes hrat dal?

v prubehu premejsleni nad toudle handou,jsem zmenil tak 5x nazor,na to,co je nejlepsi :D ...
      a vypsal si varianty.. hrac cbtne mi calll za nama raise ..to asi pokladame.. nebo callujem jendu streetu a pokladame pak..
      nebopride cbt mi call za nama raise a OR call (mi - hrozna pozice)..
      hrac cbtne mi call ostatni fold ( to je to nejlepsi,co se muze stat!)
      a co budem delat kdyz pujde bbb - musime to na dobrym runoutu odcallovat .. co kdyz by sel hrac push na turnu uz? callujem, foldujem????

Uvedomil sem si ale, ze ani hrac s Ah fd by se tu nemel chtit stackoffnout... a na zaklade tohodle celyho, mi pride nejlepsi zahrani..... tramtadadaaaa ...r/f otf
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      1) ano
      2) bbp nevím co je :)
      3) foldnul bych to, kdyby šel i na té kartě bet
      4) fold
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      k tejto hande som sa pytal viacerych regov co su urcite lepsi hraci ako ja a dosli sme k jednoznacnemu raisu OTF - aj s tym ze su za nami hraci. OTT myslim ze stale moze callnut do raisu horsie - takze aj tam by ak callujem flop bol tiez raise lepsi aj ked pride mi trosicku izolacny ale ak je sanca a urcite je ze na tychto stakes tu bude betovat aj handy typu 2 pary a AcKx ktore budu mat problem zahodit na raise, preco neist pre max value, ak vrazim do nutsu (flushov nema tak vela comb) tak mam stale sancu na redraw. ak na T do AA, bol to zle zahrany flop > nabuduce to fixnut. OTR - porazame 6 comb setov (88, 77) , poraza nas 5 comb (2x AA, AK-AJcc) a stale je sanca ze do raisu callne nieco ako AT, spewnute AK pripadne slabsie pary aspon some of a time. cize aj tak vidim tym padom na R valueraise ( + ak som tak agro s marginal handami tak preco nebyt s powerhousom tiez aj ked sa mozem semtam stacknut s lepsim? myslim ze raise tu stale bude ev+ viac ako call)