[NL25] KK mono without the K of hearts

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $22.92 (91.7 bb)
      Hero (BB): $34.39 (137.6 bb)
      UTG: $25 (100 bb)
      MP: $27.15 (108.6 bb) reg - 24/18 8% 3bet po 1.5k hands, ftcbet in 3bet spots OTF 60%
      CO: $28.51 (114 bb)
      BTN: $39.45 (157.8 bb)

Preflop: Hero is BB with K K
      UTG folds, MP raises to $0.75, 3 folds, Hero raises to $2.50, MP calls $1.75

Flop: ($5.10) 7 2 4 (2 players)
      Hero bets $3.50, MP calls $3.50

Zde jsem mohl jít s vyšším sizingem, mám v plánu jít shove OTT na jakékoliv kartě až na srdcové. Když mě soupeř calluje, může mít jakýkoliv PP/AK s tím, že může mít K nebo A v srdcích, může mít rovněž i SC v hearts, nicméně nemůžu mu do range dávat pouze SC ve FD, předpokládám, že by mohl mít PP od 99-QQ, AA mu nepřiděluji, ty by 4bettoval PF

Turn: ($12.10) Q (2 players)
      Hero bets $28.39 and is all-in, MP calls $21.15 and is all-in

Myslím si, že shove je zde jediné možné řešení, kdybych měl kinga v hearts, šel bych bet 2/3-3/4 potu. S tím, že na R v případě :heart: by mě poráželo pouze :Ah: . Myslím si, že by mě zde mohlo stále callnout hodně PPs 99-JJ. V tuhle chvíli mě poráží AA a QQ + FD.

River: ($54.40) A (2 players, 2 are all-in)

Results: $54.40 pot ($2 rake)
      Final Board: 7 2 4 Q A
      Hero showed K K and lost (-$27.15 net)
      MP showed A A and won $52.40 ($25.25 net)

Upřímně mě hodně překvapila soupeřova handa, jelikož můj fold to 4bet je 48%. Stack offnul bych se PF tak či onak, asi čekal nějaký bluff. Je můj shove OTT overplay, zahráli byste tuhle handu jinak, jak?

Edit:
      Jeste me napada linie x/c x/c x/c, v pripade jakeholiv A nebo srdce fold... jenomze takhle davame free EQ vsem handam, ktere by mohly foldnout OTF.
  • 7 odpovědí
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      Aky ma to MP fold to 3b po tych 1500handach?

Tak či tak je ten turn izolacia,nepoviem že by bola v tom spote fish ale čo čakaš od rega že spraví na tom turne po tej tvojej play???:f_ugly:
      A čo si čakal že ti callne?len flush,sety,a možno dake comba ale od :Ah: x tu call čakať nemožeš
      flop 2/3 turn 2/3 river shove
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      33%(9) takže hráč, který rád vidí flop i když sample je malý a ve skutečnosti to může být třeba 50%.

Vezmi si, že z OP nás poráží pouze AA - které očekáváme, že bude 4betovat PF, vzhledem k tomu, že mám malý fold to 4bet.
      Z PP, které nás poráží jsou to pak QQ. Nečekám, že zde bude cc 44 a 22. To už jsou více pravděpodobné 3 comba of 77.

Ten zbytek jsou poté SC, přičemž my bohužel neblokujeme AK combo v :heart: , ale vzhledem k tomu, že máme KK, tak se počet combinací AK rapidně snižuje. Na 8 možných comb.

Takže bych v tomhle spotu od něj čekal, že mám dost velkou FE OTR na shove. Myslím si, že zde nebude happy callovat ani handy jako 87s atp. I když vzhledem k tomu jak mě snapnul, tak očekávám, že by nepřemýšlel ani na chvíli o tom, že bych mohl mít i já to A v srdích...

V případě, že půjdu 2/3 flop, 2/3 turn co dělat na raise OTT? Předpokládám, že fold je jediné východisko.
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      na tie AA zabudni to narazis na niekoho co to calluje a este ked mate dakych 110bb malokedy

co ta mohlo callnut na flope optimisticky 1010:heart: JJ:heart: QQ:heart: K:heart: X A:heart: x,FD +VSETKY SETY A VSETKY FLUSHE,co ti z toho callne ten shove na turne ??????
      ber to tak ze ten tvoj shove na turne proti regovi nema zmysel ,prichadzas o value s draw a proste neverim ze ti tam callne daku draw alebo Qx

spatne by sa to mozno dalo zahrat aj obet flop a shove river ale aj pri tom tvojom sizingu keby betnes dakych 7dolarov stale si myslim ze to mozes na rais foldnut,lebo necakam ze ta tam raisne nieco co porazas

skus si vypocitat range v equilabe a postni to sem bo sam som zvedavy aku tam mas equity.

samozrejme stane sa ze tam bude slowplayovat do riveru flush ale co wtf bude aj horsie

netvrdim ze to je najlepsie zahranie to je len moj nazor ako to zahrat.:gl:
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      me zarazilo todle,co si napsal : Zde jsem mohl jít s vyšším sizingem, mám v plánu jít shove OTT na jakékoliv kartě až na srdcové. Když mě soupeř calluje, může mít jakýkoliv PP/AK s tím, že může mít K nebo A v srdcích, může mít rovněž i SC v hearts, nicméně nemůžu mu do range dávat pouze SC ve FD, předpokládám, že by mohl mít PP od 99-QQ, AA mu nepřiděluji, ty by 4bettoval PF

...je dobry, ze uz mas plan, ale opravdu si myslis, ze ott ti ten velkej overbet zaplati neco???
      v pre rangi ma 77-QQ (z pp) ... 77 ti da ale 88-JJ i se srdcem EASY zahodi (ott) .. QQ ti na turnu da! KK je mala sance a AA (ktery si vyloucil,ale on je mel) Ti da!

Kdyby mel treba AK/AQ ..imo s Ah toci flop, kdyby mel K nebo Q.. ten overbet ti NEzaplati...

= ten overbet mi pride jako kravina....

P.S.: jeste si psal: Zde jsem mohl jít s vyšším sizingem, mám v plánu jít shove OTT na jakékoliv kartě až na srdcové.
      ...to taky neni uplne pravda.. Na zadnym A to neudelas, ne?! ... (kdyby jo, beru to jako veeelkou chybu)
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      OTF - ja na týchto boardoch CBetujem 1/2 potu, myslím že proti tomu sa mu bude ťažko defendovať.
      OTT - shove-om sa určite izoluješ a flushe by si tu tiež neshovoval. Ja by som betoval zase 1/2p (aj flushe aj fd). A river x/f, lebo neočakávam z jeho strany dostatok bluffov.
      Inak s KK alebo AA s heartom by som ott šiel x/c, pretože s tymito handami nemáme 3streety valeu a protekciu nepotrebujeme a river x/f, lebo neočakávam, že tu bude turnovať handy na bluff na týchto stakes.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Jako když nad tím přemýšlím tak nejspíše ne. I když stále věřím, že někteří jedinci by mi zde callnuli TT-JJ. Ne každý mi musí věřit, ten shove je podezdřelý.

K tvé poznámce Jasně, na každé kartě až na srdích + na jakémkoliv A to vzdávám(u KK nebudu overplayovat na Ax boardu).

Jinak jsem tohle hodil do PokerSnowie a ten nám doporučuje jít x/c OTF x/c OTT (v případě 1/2p cbetu) - při vyšším sizingu foldovat už OTT a x/f OTR na srdcích a A. Na blanku nám radí callovat jakýkoliv R.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      tyo - snowie mi pride nekdy hodne off... to cos napsal, s tim se mi nechce vubec souhlasit - kor kdyz sme 3betovali pre, na flopu x/c? ... dyt nas muze porazit tolik karet na turnu, kde budem zbytecne x/f ... to se mi nelibi... ani trochu..
      Jak uz jsem rekl, snowie helda idelani reseni,ale nepocita s tim,jaky jsou hraci jak hrajou,jejich tendence a tak..mnohdy to idelani reseni je "spatne" vs players s kteryma hrajem..

Jetse k tomu overbetu, ten je tusim 2,5 x pot! na turnu. .to mi pride hodne sileny,, ja mit TT nebo i JJ ,,vyhodim je, je to zbytecny tocit, v nejlepsim pripade jdu treba do overkaret a flushdraw...
      Myslim,ze kdybys vsadil 3/4 tak jim ty handy nechas v rangi,a alespon jeste jendou callnou)

ja nvm, pride mi lepsi, nechat si agresi na svoji strane, a jet bet bet nez x/c x/c/f ..pride tam hodne karet,kde nas muze vyfoldovat, muze nas vyfoldovat i svoji agresi.. kdezto kdyz budem vsazet mi, jsou tam handy,co nas budou callovat? jsou...