[NL25] bluff

• nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $15.90 (63.6 bb)
      BB: $37.94 (151.8 bb)
      UTG: $23.10 (92.4 bb)
      Hero (MP): $25 (100 bb)
      CO: $82.79 (331.2 bb)
      BTN: $20.94 (83.8 bb)

Preflop: Hero is MP with T J
      UTG calls $0.25, Hero raises to $1.25, 3 folds, BB calls $1, UTG folds

Flop: ($2.85) 5 K 7 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.63, BB calls $1.63

Turn: ($6.11) A (2 players)
      BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

River: ($14.11) 6 (2 players)
      BB checks, Hero bets $18.12 and is all-in
      BB neznamy 23/15 20hand

Na flope som to mal giveupnut !!!!!alebo nie???
      FLOP...ale hovorim si K je dobry pre mna on tam moze mat vsetko mozne a nemozne tak to raz Cbetnem
      TURN... samozrejme dostal som call tak ... moze mat daky PP mozno 7x slabeho Kx na to Ax mi to uz určite foldne
      RIVER... samozrejme call ... vsetky sety by mi raisnul silne A ani K mat nebude, 6 mu moc nepomohla /nemyslim ze 2xcalloval GS/,zatial co ja mam vsetky sety a silne Ax v rangy takze SHOVE

otazka je jednoducha je to spew???
  • 15 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Wp.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,698
      3bet IP FD

Je to podobné?
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      vinni48: Tobě to přijde podobné? Jiná akce preflop, jiná struktura boardu...mě to přijdou jako úplně jiné handy.

Jinak mě by zajímalo, jak si můžeme být tak jistí, že nemá Kx nebo Ax. Proč by třeba KQ nemohl jít ch/c na flopu i na turnu? A nějakou Ax ruku přeci taky na flopu mohl callnout a na turnu to nutně nemusí raisovat, pokud nemá nijak vysoký kicker.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Taky si myslím, že na turnu dost Kx, ne-li všechny ještě callne. Vrámci GTO by imo měl, ale jen hádám. Imo by na flopu mohl také zacallovat AQ.

Ale řekl bych, že s tím GS na turnu by to mohl být +EV bluff a imo bychom to spíše bluffovat měli - napočítal jsem nějakých 18c value comb, takže k tomu potřebujeme dát tak 20c bluffů a JT si tam imo najde místo.

Na riveru nezahodí 2P+, kterých může mír poměrně dost + má nějaké Ax. Ale zahodí Kx a nějaké PP, které na turnu ještě možná občas lepí. Imo je to dost těsné, ale z hlediska hand selekce je toto asi jedno z nejhorších bluffcomb - blokujeme KT,KJ (TT,JJ) a neblokujeme AQ.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Dobre je si uvedomit, co jsi chtel dosahnout tim ISO raisem(dostat se do hry 1v1 s limperem na UTG), nicmene se stalo to, ze se do hry zapojil BB a limper foldnul. Timhle by pro me akce "ISO limper" skoncila na takovem boardu(nemas vubec nic, nemas co barrelovat) => give in. Jestlize bych vedel, ze hrac na BB ma vysoky FTCB OTF, tak bych sel explo cbet 1/4-1/3potu a tim bych koncil.

Hrac na BB muze mit 55-JJ, A2-A5s, A9s+, K9s+, plus broadways, eventualnr nejaci maniaci i SCs
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Ak chcete mať bluffy na týchto super dry štruktúrach, tak by ste mali betovať takýto close to air. Samozrejme, že má Ax a Kx na riveri, ale niečo z toho by mal foldovať a máme okish blockery (QJ by bol ešte lepší).
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      todle je zajmavej spot, kdyz sem si to precetl poprvy, prislo mi to dost jako spew.. ale ted se mi to nejak libi..

Libi se mi,co napsal looon.. Chtel si izolovat limpera.. To, ze se tam pripojil bb meni plany..
      Musis si uvedomit, ze BB se do potu zapojuje dobrovolne - a s vedomim toho, ze hrac na UTG limpnul (takze muze callnout,a byt to pot ve 3, nebo to ep muze jeste raisnout (malo pravdepodobny)
      ... na zaklade toho, bych urcil range BB neco jako 55-jj KQ Aj-Ak...

To,co si zamyslel napoprve nevyslo.. ted si IP proti hraci na BB... a musis se rozhodnout se co dal.. OTF mas jen 1 bd.. Takze bych spis nebetoval, protoze jeho range je dost tvorena parama, takze imo budes muset davat 2 barely temer vzdy.. Takze bys rovnou zmenil handu komlet na bluff..

OTT.. to je dobra karta pro tebe,kdyz uz si betoval otf tak bych tady betnul vzdy protoze ti to handu i range vylepsilo..

Kdyz bych dostal call ott.. ja bych temer vzdy river x...
      Tim,ze si dal ten overbet otr (coz se mi svym zpusobem libi) vyzenes ale imo strasne malo hand. KQ AQ Aj (jeste nee vzdy). Callne ti to 2p+
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Ja bych na miste BB mel teda range o dost sirsi: 22-QQ, 56s+, gapery tak 97s+, suited BW, ATo+, KJo+

Jaky mate nazor ostatni?
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      tak zalezi na postflop skills :)
      Nemyslim is, ze je na micru nutnost se zapojovat s temadle handama.. oop s 97 56 22-44..
      Jeste kdyz pripoctem, ze ta ryba tu muze jeste tocit...

Hlavne ty gappery, pro co si tam jdes? pro radu? pro draw?
      A ATo KJo? ...to mi pride hodne zbytecny :) a hodne loose...!!!
      Prece jenom izolujeme z MP vs EP... za nama muzou bejt hraci s handou,,,
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      To ATo a KJo uz jsou trochu na hrane no :D ale chci dat hlavne najevo, ze tady imo muzeme callovat o dost vic light, nez jak jste navrhovali s looonem, protoze casto budeme v potu s fishkou a kdyz ne, tak o to lepsi cenu dostavame. Raise tam zas tak casto neprijde jak si sam psal. Takze ja bych se toho tolik nebal, ale je to jen nazor, proto se ptam na dalsi nazory :)

Btw. Dalsi vec je, ze vseobecne ty lidi tam asi tak loose, jak rikam ja nebudou to je fakt.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Zas tak dobrá cena to neni, když byl izoraise na 5bb.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,698
      Karisek
      Myslel sem 3streetovy blaf s FD
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Mně se to moc nelíbí. Nejsem si jistý, jestli průměrný hráč tady bude cold callovat nějak extra loose, podle mě moc ne. Zároveň souhlasím s bodycheckem, že máme poměrně špatné bluff combo, kdy blokujeme AJ,AT,JJ,TT a neblokujeme range, s kterou to bude callovat i na R.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Navíc když sem si to házel do equilabu, tak JTs na R určitě bluffovat nemusíme. My tam můžeme bluffovat vzhledem k naší value rangi 9comb bluffů a to bych už radši bluffoval něco jako QJs,QTs, případně odbluffovat už od F handu jako KQs.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Hedisaces:

,,že máme poměrně špatné bluff combo, kdy blokujeme AJ,AT,JJ,TT a neblokujeme range, s kterou to bude callovat i na R."

,,případně odbluffovat už od F handu jako KQs."

What? Čo teda podľa teba calluje súper down, keď nechceš blokovať AJ, AT?