[NL5] set na riveru

• mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 505
      Poker Stars $0.02/$0.05 Zoom No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2866031
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $5.87
      SB: $4.51
      BB: $3.60
      UTG: $5.47
      UTG+1: $6.84
      UTG+2: $4.95 VPiP: 13 PFR: 6 AF:33 Hands: 106
      MP1: $5.15
      MP2: $10.06
      Hero (CO): $5.00

Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with 5 :diamond: 5 :spade:
      2 folds, UTG+2 raises to $0.15, 2 folds, Hero calls $0.15, 3 folds

Flop: ($0.37) 7 :club: J :spade: 3 :diamond: (2 players)
      UTG+2 bets $0.17, Hero calls $0.17

Vsází půl potu. Dorovnala jsem jeho cbet, což byla asi největší chyba. Když se zpětně dívám
      na jeho staty, nevím zda se podle nich dá usuzovat, že takový hráč, když nehitne tak nec-betuje?

Turn: ($0.71) K :heart: (2 players)
      UTG+2 checks, Hero bets $0.40, UTG+2 calls $0.40

Na turnu checknu, což jsem si vyložila jako slabost, protože s pocket páry to pro něj může být scary karta a betuji.

River: ($1.51) 5 :heart: (2 players)
      UTG+2 bets $1.45, Hero raises to $4.28 all in, UTG+2 calls $2.78 all in

Na riveru mi bohužel přišel set, tak na jeho bet shovuji.
      Předpoládám, že chybná hra byla na všech streetách. Nejvíc mě zajímá, jestli by byl správný fold na flopu.

Final Pot: $9.97
      UTG+2 shows K :spade: K :diamond: (three of a kind, Kings)
      Hero shows 5 :diamond: 5 :spade: (three of a kind, Fives)
      UTG+2 wins $9.56
      (Rake: $0.41)
  • 7 odpovědí
    • japy4
      japy4
      Bronz
      Registrace: 18.03.2013 Příspěvky: 108
      Ahoj,
      soupeř působí jako rock (trochu fish) - ikdyš je to pořád malý vzorek. Ta jeho 6% range je hodně úzká. Mohla by vypadat zhruba takto 66+;AJs+;KQs+. Takže ty 55 bych nedefendoval a hrál vyloženě hit or fold.
      As played: líbí se mi, že po jeho checku OTT se to snažíš ukrást. Myslím, že můžeme vyfoldovat handy jako 66;88;99;AQs a mnohdy si i určujeme cenu, za kterou uvidíme show down.
      OTR bych hrál stejně. Po checknutém T v jeho range sety nečekám.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      hm neprijemny spot. ale ked mu do range nedas KJs nakolko je UTG tak jeho value range moze byt nieco ako KK+,JJ,77,33(AK?). z toho do raisu callne len sety. ak bluffuje co s toutou liniou nie je velmi pravdepodobne, tak ti na shove necallne. cize ked dostanem value len zo setov a 3 ma porazaju a len 1 porazam ja -> super je UTG takze ani 33 a 55 nemusi mat v opening rangi ale povedzme ze ma vsetky PPs. vsetko co je horsie, foldne, okrem 33. vsetko co je lepsie callne. cize cisto kombinatoricky (9 comb lepsich setov, len 3 slabsich- z coho 33 nemusel otvarat ) cize by som sa klonil len ku callu river. raise mi pride ako valueown, izolujes sa cisto do lepsieho.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      ...mazani komentu???
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      btw este som zabudol dodat ze na flope myslim ze raise > fold > call . strasne vela kariet nechces vidiet na T. super ta moze odbarelovat a mas handu ktora nema velku equity na improve. s turnom kind of suhlasim, ak oponent checkuje mozme to vyuzit aj ked to nie je najlepsia karta - moze trafit supera takze rozsiri jeho calling range na nas bet - ale urcite bude dost casto betovat sam druhym barelom takze sa to da betovat. - problem je hand selection na to. s 55 mas showdown value, takze je to ok to checknut back. pripadne maly bet mozno 20c na T pre value z Axs, gutshotov, protekciu + urcujes si v pozicii cenu handy - jedina jeho sanca je donkovat na R ak chce zvacsit pot v tejto hande a ty ho na rivri zvacsis len ked chces - ak pride dobra karta na bluff a budes chciet bluffovat alebo ak ti pride set.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,719
      S tímto hráčem můžu jít na hit a fold flop.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Darkwshadow původně napsal
      btw este som zabudol dodat ze na flope myslim ze raise > fold > call . strasne vela kariet nechces vidiet na T.
      Raisnout flop mi přijde jako hodně špatný, vůbec nemusíme raisovat sety tak proč se nutit mít špatný blufy.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Fold flop