[NL25] 2pary

• nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $26.40 (105.6 bb)
      BB: $26.91 (107.6 bb)
      UTG: $21.05 (84.2 bb)
      MP: $70.35 (281.4 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      Hero (BTN): $25.10 (100.4 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q K
      UTG raises to $0.75, 2 folds, Hero raises to $2, SB folds, BB calls $1.75, UTG calls $1.25

Flop: ($6.10) 8 Q 9 (3 players)
      BB checks, UTG checks, Hero bets $3.25, BB folds, UTG calls $3.25

Turn: ($12.60) K (2 players)
      UTG checks, Hero bets $8, UTG calls $8

River: ($28.60) J (2 players)
      UTG bets $7.80 and is all-in,HERO???

UTG fish 46hand 41/35 ag1,1 call 3b 4/4
      mam callnut 8dolarov do potu 36 ale ma tu vobec ta fish bluffy?
  • 4 odpovědí
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      hm mozno by som to zahral spatne, kazdopadne s preflopom a flopom nemam problem (aj ked skrz to ze su tam 2ja by som dal vacsi sizing nakolko je vela neprijemnych kariet - takto by som to sizoval s QT a QJ kde mam zaroven gutshot sam a teda nemam vela veci pred cim sa defendovat ale aj tak si voci dvom. ale urcite flop nie je most disastrous ever takze whatever. OTT - co horsie myslis ze ta tu calluje? tu mi to pripada ze sa izolujes do lepsieho - callnu ti tu len sety, postupky, mozno 89/KT/KJ/AT-AJhh a sety. a to ani neviem ci za takyto sizing. cize ja by tu chcel betovat menej cca 4.5-5usd, aby som urzal jeho najslabsiu cast range v hre- do postupiek a setov si aj tak beat tak s nimi je to narovnako ci betnes vela alebo malo- a zaroven vedel zahodit na raise- ma malo behind cize co robis ak ta raisne OTT? keby to zahras takto tak R mas lahsie fold nakolko vacsina hand ktore ta este nebeatovala na turne obsahuje J alebo T - zase je mozne ze si povie fuck it mam na river 2 pary malo behind shove it. kazdopadne by som river foldoval. keby pride river blank a on checkne, je to trosku viac close medzi betom a checkom ako by sa mohlo zdat ale kedze cakam ze vacsina setov a straightov nebude tak chladnokrvna aby to takto zahrala tak by som siel pre thin value bet zo slabsich 2 pairov a KT KJ, random AQ herocallov.. cize s tym jak by som to zahral je na flope 6usd+2x 4 OTT do 14 usd potu betnem 5usd pot je 24 a na river idem po 6-8usd bet. do raisov je to pravdepodobne vzdy fold kedze necakam ze tam bude ever niekto bluffovat do pomerne silnej linie.
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Je to fish a pořádná a ty hrají nestandardně. Stejně tak jak mohl callovat preflop blbost a callovat jí i na F a T tak jí může i takto nesmyslně poslat na R. Nemyslím si, že budeme na T horší. Máme top2p a sety a nejspíš i straight raisne. R potřebujeme vyhrát alespoň 1/5 a to si myslím, že proti fishi máme. Že tam občas vletím do nějakého Tx nesmyslu mi zas tak nevadí když tam kolikrát uvidím hromadu nesmyslů.

A k tomu T: proč betovat méně abych měl lehčí fold na R? K pomohl nám ne jemu a pokud už jsme pozadu tak tam jsme od F, ale proti fishi nezahodím top2p na T.
    • Arachnus
      Arachnus
      Bronz
      Registrace: 25.01.2014 Příspěvky: 24
      Hrajem rovnako, PF standard 3BET proti fish. OTR nefoldujem za tie odds može tam posielať horšie 2pary alebo sa občas zblazniť.
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Checkuju flop. Na riveru si asi můžeš hodit mincí, ikdyž nejspíš ukáže AT nebo podobnou píčovinu.