[NL10] MP vs SB top2p na wet boardu vs 2x donk, 2x raisuju

• Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

SB: $13.16 (131.6 bb) v podstatě neznámý, 26/11 po 19 handách
      BB: $10 (100 bb)
      Hero (MP): $10.30 (103 bb)
      CO: $10 (100 bb)
      BTN: $10.93 (109.3 bb)

Preflop: Hero is MP with K Q
      Hero raises to $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, BB folds
      Z mé strany myslím, že open standard. Soupeř, vzhledem k tomu že ne3betnul, tak předpokládám nemá v rangi AA,KK, možná ani AK,QQ.

Flop: ($0.70) T K Q (2 players)
      SB bets $0.30, Hero raises to $1.20, SB calls $0.90
      Hitujeme top 2 páry na wet boardu. Soupeř donkuje míň než 1/2potu. Nevím, jak to vyhodnotit, raisuju ho pro protekci a pro info :f_tongue:

Turn: ($3.10) 4 (2 players)
      SB bets $1.50, Hero raises to $3.70, SB calls $2.20
      Turn blank. Tak vzhledem k tomu, že mě na flopu callnul, tak info pro mě by mělo být, že určitě nepokračuje s úplným trashem. Set KKK nemá (předpokládám, vyloučil jsem preflop), QQQ možná má, stejně jako TTT, straight by mít nemusel, to by mě raisnul na all-in už asi na flopu (aby se chránil před flushí, jedině že by měl hotovou straight s draw na nut flush - :As: :Js: ). Každopádně zde nevím, co hrát, tak jsem se rozhodl pro raise z důvodu protekce. Na reraise bych zahodil.

River: ($10.50) 6 (2 players)
      SB bets $5, Hero folds
      Další blank. Soupeř vsází $5.00 kdy mě ve stacku zbývá $5.10. Nepředpokládám u něj žádný bluff, spíš jasnou value handu. Poráží mě sety (TTT nemusí mít, to by asi nebetnul na riveru, QQQ mít může, možná KKK), poráží mě straight. S top dvěma páry splituju, horší dva páry sice porážím, aly ty by asi takto celkově nehrál. Z těchto důvodů zahazuju. Celkově nevím, jaká by tu měla být optimální (nejlepší) hra, tak se prosím vyjádřete. díky.

Board: K:diamond: Q:spade: T:spade:  4:heart:  6:heart:
             Equity     Win     Tie
      MP      0.00%   0.00%   0.00% { KhQc }
      SB    100.00% 100.00%   0.00% { KK-QQ, AsJs, Js9s, AsJd, AsJh, AsJc }

Results:
      $10.50 pot ($0.47 rake)
      Final Board: T K Q 4 6
      SB mucked and won $10.03 ($4.83 net)
      Hero mucked K Q and lost (-$5.20 net)
  • 2 odpovědí
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Ahoj,
      F je ok, T už bych ale raisoval více. Klidně 6$. R už je pak snap call.

As played calluji R. Podle mě nemá set. TT bude pushovat na T, ale spíš už na F. QQ, KK bude raisovat preflop + máme blockery. AJ nebude donkovat F + T s 1/2 betem. Tohle si i ty v podstatě takhle popsal. R přišel blank, který nic nemění. Pořád může bluffovat z milionu draw které nedošly. Už podle jeho play bych si tipnul, že to bude fish. Kx, KQ, KT, QT tyhle handy tam taky může mít. Reg by takhle takovou range (tu kterou si popsal na R) nikdy nehrál
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Nesuhlasim s tym, ze str8 tak nebude donkovat. Ak to je fish, tak si hra svoju ruku, a mohol mat j9, ktore by nechcel poslat na flope, lebo fish chce prist do SD a tam vyhrat.
      Za mna aj tak river call.