Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] top two, dangerous board, overfold ok ?

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Villain byl v podstate unknown. Mam pocit, ze tady porazim maximalne 1 combo (KTs aka :Kh: :Th: ). Myslite, ze ok ?

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $12.56 (125.6 bb)
      BB: $18.67 (186.7 bb)
      UTG: $18.99 (189.9 bb)
      Hero (MP): $10 (100 bb)
      CO: $10.02 (100.2 bb)
      BTN: $10.33 (103.3 bb)

Preflop: Hero is MP with Q K
      UTG folds, Hero raises to $0.22, 3 folds, BB calls $0.12

Flop: ($0.49) T K Q (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.35, BB calls $0.35

Turn: ($1.19) 9 (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($1.19) 5 (2 players)
      BB bets $0.57, Hero folds
  • 2 odpovědí
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Za mě never fold :D On ten BB tam bude defendovat širokou range (vzhledem k nizkem open raise sizingu). Na flopu tě myslím mohl vycallovat s hodně handama, které porážíš (AQ/AT pokud je ne3betuje, Ax, Kx, Qx, Jx, 99 možná taky). Na turnu mu vlastně zůstává stejná range, se kterou callnul flop a na riveru se to snaží urvat. Klidně tam může mít i nějaké blufy (záleží samozřejmě co je to za hráče). Samozřejmě došla ta flush. Na druhou stranu si myslím, že nebude mít moc straight nebo setů, protože ty by si raisnul/donknul někdy dřív, než až na riveru. Za tu cenu to já stationuju :D , ale jsem ryba, tak uvidíme co napíšou ostatní.

edit: jo a kdybych v tom spotu byl já, tak bombím turn, ať vím na čem jsem a ať mám snadnější rozhodnutí na riveru. Měl jsem teď podobnou handu, tam jsem měl asi ten turn fakt vsadit víc...
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Já, jak na to teď koukám, si myslím, že na tom flopu jsem mohl vsadit teda víc. A ten turn nevím právě no :(