[NL10] CO SQZ a call od BTN a BB

• lukynno
      lukynno
      Bronz
      Registrace: 14.10.2014 Příspěvky: 53
      Ahoj, všichni jsou hráči pozičně neuvědomělí. Předpokládám teda, že fishy.
      Full Tilt, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, Rush, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $12.10 (121 bb)
      BB: $16.93 (169.3 bb) 38/25 52h
      UTG: $14.09 (140.9 bb) 23/12 1,6k
      MP: $53.46 (534.6 bb) 30/15 90h
      Hero (CO): $21.16 (211.6 bb)
      BTN: $48.79 (487.9 bb) 18/14 2k

Preflop: Hero is CO with A Q
      UTG raises to $0.20, MP calls $0.20, Hero raises to $1, BTN calls $1, SB folds, BB calls $0.90, 2 folds

SQZ asi stnd

Flop: ($3.45) 2 9 A (3 players)
      BB checks, Hero checks, BTN checks

Po těch ccallech mají v rangi něco jako 88+, AJ+?? Takže bych měl cbetovat(mám value bet)? In game jsem si řekl, že nebudu mít 3streety value, tak jsem začal checkem.

Turn: ($3.45) K (3 players)
      BB bets $0.60, Hero calls $0.60, BTN folds

Po tomhle malým donku jsem jen calloval, protože u fishe ho mám spojený s value, teď s AK

River: ($4.65) 4 (2 players)
      BB checks, Hero checks

Proto jdu na riveru xbeh.

Je to OK? Díky
      Results:
      $4.65 pot ($0.25 rake)
      Final Board: 2 9 A K 4
      BB showed 6 6 and lost (-$1.60 net)
      Hero showed A Q and won $4.40 ($2.80 net)
  • 3 odpovědí
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Z jejich range bych vyřadil KK+ a hodně často i AK. BTN je nitka, tak bych u něj čekal spíš TT, JJ, QQ. Podle mě tam máš nejlepší eso ty.
      As played bych se nebál a určitě betnul river. Když nemáš tři streety, tak dvě určitě jo.
    • balalajka4ever
      balalajka4ever
      Bronz
      Registrace: 06.10.2013 Příspěvky: 153
      já bych asi určo betoval na flopu pro value z FH a slabší Ax ruky, na turnu bych asi raisoval, myslím že když takto donkujou většinou se chctějí dostat na R se slabší amde handou jako fb atd.. takže za mě raise, a R bych asi vsázel něco thin value bet z Kx s FD kterou mohl mít..
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      Nevim kde zacit, jak byla handa zahrana se mi moc nelibi..
      zkusim zacit turnem..
      Myslim primarne, ze nemas uplne nejlepsi predstavu,co maj v rangich, nebo jinak, trochu bych to upravil...
      Utg, nevim jaky jsou jeho tendence,ale otevira za 2bb (vetsinou to beru jako slabsi cast range) ..
      Mp vypada fishy, ma vetsi gap mezi vpip a pfr ... on muze mit v rangi imo pp do TT... Ty jdes SQV ...
      Kdyz callne utg, muzes jeho handu docela tipnout, protoze se cappnul...
      Kdyz to callne utg, na 99% tam je i mp s celou rangi.. Vyhoda je, ze u obou muzeme vyloucit monstra, takze imo qq kk aa ak tam nebudou nikdy...navic dost blokujem

Dal pises, ze nemas 3 streety value, tak chces checkovat - no, zaprvy nevim,jestli je uplne dobryy brat AQ jako monster, s kerejma bych tahal 3 streety value in 3b pot, a zadruhy, to hlavni .. na flopu je FD... kdyby nebylo,muzes si nechat value na turn a river treba, nicmene kdyz tam je, Rozhodne bych cbtoval uz na flopu, rozhodne je z ceho tahat, a navic na flopu budes dostavat vic callu nez treba otr... ;)

OTT callovat ten jeho mini donk mi pride chyba !!! rozjizdi se tam druha FD,a ten sizing? Imo ho budes napadat i s jinejma handama, proc ne s timdle, uz tam si dost underepnutej... myslim, ze kdyz nekde muzes ziskat neco "navic" je to prave tady...

OTR mi pride velka chyba nevsadit! Nedoslo nic, AA KK AK ..hlavne toho AK na kteryho ho tipujes) by vsadil... Kdyz checkne, mas na 99,9% nejlepsi handu,,, A urcite je z ceho tahat MP muze mit any Axs AJ AT... nekdy ti to zaplati i Kx