BLOG: BDOG007 FROM ZERO TO HERO

• BDOG007
      BDOG007
      Bronz
      Registrace: 13.11.2010 Příspěvky: 17
      Zdravím všechny poker nadšence.

Jsem 28 let starý občan této republiky, který je již nějakou dobu v pracovním zápřahu, ale i přes toto omezení se snažím věnovat pokeru dostatek volných chvil. Nicméně to asi nebude dostačující, protože se pořád potácím ve vodách micro limitů.

I proto jsem se rozhodl vytvořit tento blog a zúčastnit se challenge, kdy se pokusím prokousat z původního bankrollu 10 USD na herně 888 k vysněné částce 1000 USD.

Začínat budu na CG fullring NL2 a sem tam si s přibývajícím bankrollem hodím nějaký ten MTT, abych si trochu pročistil hlavu. Pokud bůh dá ke konci roku bych chtěl začít se více věnovat PLO, ale to se uvidí.

Studiu se věnuji průběžně, ale spíše v menší míře, nežli samotné hře (vím mělo by to být naopak, ale nejsem profík, tak se to dá nějak omluvit přeci :f_biggrin: )

Informace budu sdílet jednou týdně. Víc bych jich stejně asi nikdo nečetl :)

Ocením jakoukoli pomoc během mé výzvy především hodnocení hand, u kterých si nebudu jistý, jestli jsem je zahrál dobře, nebo odkazy na studijní materiály, které by mi pomohli v rozvoji.

Počáteční info:
      Počáteční bankroll: 10 USD
      Herna: 888
      Typ hry: CG fullring NL2

Cíl na další týden:
      Posun bankrollu na 20USD
      Přečtení minimálně 1 článku ke CG na pokestrategy
  • 3 odpovědí
    • BDOG007
      BDOG007
      Bronz
      Zdravím své věrné čtenáře, takže mě a možná pepana47 :) pokud mi paměť bude sloužit a nebudu zaneprázdněn jinými věci, budu se snažit podávat reporty pravidelně před víkendem :f_cool:

Rozjezd na 888 micro limitech se prozatím daří a z původních 10 USD se bank rozrostl na 23 USD. Zatím se věnuji pouze fullring CG.

Prozatím řeším problém se softwarem. Existuje nějaký program zdarma alespoň na hand history a počítání hand. Více já nepotřebuji. Díky za případnou pomoc.
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 634
      veď skús zatiaľ trial verzie a neskôr sa rozhodneš čo ďalej..
    • BDOG007
      BDOG007
      Bronz
      Zdravím po delší době jsem se dostal alespoň ke krátkému reportu. Takže ve zkratce stejně nebaví nikoho dlouho číst :)

Splněné cíle:
      Bankroll: 24$ (minimum 20$) SPLNĚNO
      Studium: Přečíst alespoň jeden článek na PSGY SPLNĚNO

Cíle na duben:
      Bankroll: 50$
      Studium: Zaměřit se na preflop hru, kde mám největší problémy
      Naběhat alespoň 50km :)

Postovat nějakou zajímavou handu v tuto chvíli nebudu určitě rád něco přidám, ale nechce se mi nic hledat :)