[NL5] 3bet IP FD

• pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BTN): $5.12 (102.4 bb)
      SB: $6.89 (137.8 bb)
      BB: $5.18 (103.6 bb)
      MP: $7.72 (154.4 bb)
      CO: $2.99 (59.8 bb)

Preflop: Hero is BTN with A 5
      2 folds, Hero raises to $0.12, SB folds, BB raises to $0.40, Hero calls $0.28

Flop: ($0.82) J 3 8 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.52, BB calls $0.52

Turn: ($1.86) 7 (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($1.86) 8 (2 players)
      BB bets $1.33, Hero folds

Results:
      $1.86 pot ($0.08 rake)
      Final Board: J 3 8 7 8
      Hero mucked A 5 and lost (-$0.92 net)
      BB mucked and won $1.78 ($0.86 net)

Preflop som sa rozhodoval medzi 4betom a callom, zvolil som call, lebo suited eso má dobrú hratelnosť.
      4bet je overplay, ale ludia overfoldujú na 4bety na mickrolimitoch, preto ich začínam častejšie používať.. no moja range je zatiaľ náhodná, ak máte nejaké tipy ako si ju zostaviť, alebo nejaké video obľúbené pls môžte mi poradiť..

Príde mi, že je to štandardná handa, ktorá sa tu už isto riešila skúsim ešte pohľadať vo fóre, ale som stratený v týchto spotoch mám nuts FD.. čo chcem spraviť ?
      Po jeho x som sa rozhodol semibluffovať, chcel som urvať pot na flope jednoducho... Snowie odporúča skôr x / bet v 11%..
      Jeho range by mohla vyzerať nejak takto,QQ-99,ATs+,KTs+,QJs,AQo+,KQo,QJo. Samozrejme in game som rozmýšlal hneď pesimisticky a videl som setnutých jackov a na turne 9T. . .
      Myslím si, že ak som betoval flop mal by som ísť 3streetovo, minimálne na turne som mal betovať.

Avšak myslím si, že týto hráči na daných limitoch ani 99 nefoldnú, preto som sa rozhodol vzdať už turn.
      Z jeho bluffov tam vidím, hlavne misnuté KQ,AT,AQ,AK.. ktorým som dal mojou pasívnou hrou príležitosť... Vaše názory?
      Ako rozmýšľate v podobných spotoch ?
  • 5 odpovědí