Blog: Hlavní je přemýšlet

• mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 428
      Ahoj, na PSGY jsem narazila před pár měsíci díky Cornie challenge.
      Chci se pokeru věnovat seriozně, studovat co to půjde a hrát.
      Momentálně hraji NL5 FR, občas si pro odreagování zahraji micro MTTs a Sng 180.
      Rozhodla jsem se zapojit do Bankroll Challenge a doufám, že mě to bude o to víc motivovat a posouvat stále kupředu.
  • 99 odpovědí
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442

Good luck :f_drink:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      juu, dalsi fullring hrac :f_grin: a holka :f_love: nie som dobry hrac aby som daval rady alebo tak ale mozno iny pohlad na niektore plays a tak by som mohol poskytnut keby si mala zaujem niekedy. gl prajem :)
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Na SH se mi nedařilo, tak jsem se přesunula zpět na FR a je to rozhodně lepší. Musím nasbírat víc zkušeností a víc studovat.
      Na jakém hraješ limitu?

Díky az gl :f_pleased:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      nl50-100.
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Tak to asi budeš dobrý hráč, pokud si se tam vypracoval od NL2 :f_drink:
      Taky se tam chci, co nejdříve vypracovat, ale to asi bude nějakou dobu trvat.
      Ale to nevadí, mé odhodlání je velké :f_biggrin:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      dobry hrac nie, ale ano hraval som aj nl2 istu dobu :) odhodlanie je dost dolezite, a vytrvalost. s tym v pokri mozes dosiahnut velmi vela
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Nemám s blogováním žádné zkušenosti, tak uvidíme, jak mi to půjde :f_eek:

Ve čtvrtek jsem si nainstalovala jsem HM2 trial, bohužel se mi do dneška nepodařilo, aby se zobrazoval HUD na Zoom stolech,
      což je pro mě dost podstatné neboť hraji pouze ty.
      V replayeru a na reg stolech se zobrazuje.
      Hlásí mi to, že mám aktuální verzi, ani spuštění jako správce nepomohlo a navíc když je HM2 spuštěný nefungují mi hotkeys na PS :f_cry:

Do teď jsem používala jen Jivaro free verzi. Dost lituji, že jsem nevyužila jejich vánoční nabídku na upgrade lifetime za 5$ :f_rolleyes:
      Byl totiž na Zoomu dost opožděný a při hře na více stolech to bylo spíš ke škodě než k užitku. Už ale vychytali chybky a docela to šlape.

Během dnešní session jsem narazila na pár spotů, kde jsem se dostala do slepé uličky a nevěděla, jak to mám správně zahrát.
      Budu se snažit sem pár hand co nejdříve postnout.
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 634
      HM2 nastavení pro začátečníky
      nastavíš to podľa tohto a malo by to bežať.. teda sorry za spam ak o tom vieš
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Pinny1990 původně napsal

Good luck :f_drink:
      Máš pravdu, svádí to k takovýmto žertíkům, proto jsem upravila název na Hlavní je přemýšlet.
      Snad už mě nikdo nenachytá :f_thumbsup:
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      pepan47 původně napsal
      HM2 nastavení pro začátečníky
      nastavíš to podľa tohto a malo by to bežať.. teda sorry za spam ak o tom vieš
      Díky, nevěděla jsem o tom. Prošla jsem to podle toho. Začaly fungovat hotkeys, takže aspoň něco :f_thumbsup:
      Přesto se HUD na Zoomu stále nezobrazuje. Ikdyž mi to hlásí aktuální verzi, asi bude problém v tom updatu, jak pročítám na foru HM.
      Ještě na tom budu pracovat.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      To neměla být ani nachytávka, ta scéna se mi při přečtení blogu hned vybavila, tak jsem si to nemohl odpustit :f_biggrin:

FR je určitě dobrá volba, klidně až do NL25. Kdysi jsem to sám řešil v blogu. Oproti SH se mi tam hrálo mnohem líp, nemusel jsem tolik přemýšlet a tudíž jsem se pomaleji unavil --> mohl jsem odehrát víc hand. Asi jsem měl i větší edge a byla tam nižší variance, což mi pomáhalo na mindset. Postupně to třeba můžeš trošku mixovat a nějaký zkušenosti ze SH využívat i ve FR - hlavně co se týká agresivity, protože FR hráči na ni nejsou tolik zvyklí.
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Pinny1990 původně napsal
      To neměla být ani nachytávka, ta scéna se mi při přečtení blogu hned vybavila, tak jsem si to nemohl odpustit :f_biggrin:
      Právě, to si myslím, že se vybaví více lidem a to je to, co nechci :f_mad:
      Takže jsem ráda, žes na to hned na začátku reagoval a mohla jsem to zavčasu upravit :f_thumbsup:

FR je určitě dobrá volba, klidně až do NL25. Kdysi jsem to sám řešil v blogu. Oproti SH se mi tam hrálo mnohem líp, nemusel jsem tolik přemýšlet a tudíž jsem se pomaleji unavil --> mohl jsem odehrát víc hand. Asi jsem měl i větší edge a byla tam nižší variance, což mi pomáhalo na mindset. Postupně to třeba můžeš trošku mixovat a nějaký zkušenosti ze SH využívat i ve FR - hlavně co se týká agresivity, protože FR hráči na ni nejsou tolik zvyklí.
      Přesně tak, SH je zatím na mě moc agresivní a mělo to pak i neblahé důsledky na můj mindset.
      Jsem ráda, že jsem přešla na FR, kde se cítím mnohem jistější, i když zatím jsem breakeven.
      Ještě mi zbývá projít pár bronz článků, sleduji videa a coachingy.
      Confidant je má skvělé a je super, že se ke koučování vrátil.
      Bohužel nemám tracknutou hernu přes PSGY :f_frown: , tak jsem moc ráda, že jde statusy i zakoupit
      až se mi podaří posunout dál, tak váhat nebudu. Studium mě začalo bavit, protože výsledky jsou brzo vidět.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Ahoj,

máš PS v angličtině? Pokud ne, tak si klienta musíš dát do anglického jazyka. Když jsem ještě před x lety začínal, tak si přesně vybavuju problém který popisuješ. V replayeru je vše ok, ale u stolů nic.. :)
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Bombarek původně napsal
      Ahoj,

máš PS v angličtině? Pokud ne, tak si klienta musíš dát do anglického jazyka. Když jsem ještě před x lety začínal, tak si přesně vybavuju problém který popisuješ. V replayeru je vše ok, ale u stolů nic.. :)
      Díky, díky, díky!!! :f_thumbsup: Funguje to!

Tento krok jsem podle návodu přeskočila v domění, že ukládání hand v angličtině stačí :f_rolleyes:
      Taková blbost to byla :f_biggrin:
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Začínám se seznamovat s HM2. Zajímavý mi přijde graf, který by mě, ale zatím zajímat vůbec neměl. :f_biggrin:
      První dojem byl, že je tam spousta funkcí a kde si co si, ale už se v tom pomalu začínám orientovat.
      Musím si projít nějaké rady ohledně nastavení HUDu,
      abych tam měla relevantní staty a né nějaké nesmysly, které by mě akorát mátly :f_confused:
      Za úkol si na dnešek dávám napostovat označené handy do HJ fóra, neboť už jsem to měla v plánu včera, ale skutek jaksi někam utek X(
      Musím si zařadit procházení označených handy před každou session a poučit se tak z chyb již prodělaných,
      aby se co nejméně opakovaly v session budoucí.
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Úkol napostovat handy do HJ fora splněn.
      Dost by se mi hodilo, aby mi HUD ukazoval % pot odds. Jak jsem si našla, prý tuto funkci má.
      Ale nějak mi nejde zapnout nebo to nevidím. Tento týden si dávám na seznámení s HM2.

Snažím se pravidelně cvičit. Pokud možno každý den. Již 3. den se mi to daří dodržovat.
      Osvědčilo se mi udělat si tabulku s jednotlivými cviky a za každých deset provedených cviků si napsat čárku.
      Od každého cviku dělám tři série po dvaceti.
      Když to člověk vidí, jak se ty políčka pěkně plní, jde to hned líp.
      Snáž tak dotáhnu cvičení do konce a nevzdám to v půlce, protože je to výzva udělat všechno a moct si odškrtnout 100% splněných cviků.

Zatím cvičím na břicho a ruce. Pomalu přidávám dřepy a po nějakém kratším čase k tomu chci přidat cvičení na záda.
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Po delší době, krátký update.
      Vypršel mi trial na HM2. Zkouším teď PT4. Prý mezi nimi nejsou rozdíly, ale mě HM2 moc nesedl. Takový těžkopádný software. PT4 se mi líbí mnohem víc. Ze začátku jsem měla problémy rozchodit HUD v HM2 na Zoom stolech. Nakonec jsem ho stejně nepoužívala, protože mě to roptylovalo. Základní staty, které má Jivaro free mi na microstakes bohatě stačily. Ale do budoucna to bude potřeba, když se chci posouvat na vyšší limity, tak si ho teď na PT4 pouštím a učím se ho využívat.

Procházím teď takovým menším downswingem, který mě tiltuje :f_frown: a nemůžu se z něj pořádně vyhrabat. Dávám si pauzu, studuji články o psychologii a snad to půjde brzo zas nahoru:f_smile:

Ještě mám dlouho označené nějaké spoty, ve kterých jsem se dostala do úzkých a nevěděla, jak je zahrát, tak je napostuji do fóra.

Ve cvičení úspěšně pokračuji :f_cool: , pořídila jsem si činky a přidala pár cviků na záda.
      K tomu chodím 2x týdně běhat cca 7 km. Trošku mě zlobí už dlouho dobu koleno, tak to zatím nemůžu moc přehánět a musím ho šetřit.
      Na trénovaní půlmaratonu to zatím nevypadá. Snad za rok, stanovila jsem si to jako nový cíl, jít příští rok na jaře na půlmaraton, tak mi držte palce :f_thumbsup:
    • Horysek
      Horysek
      Bronz
      Registrace: 30.06.2011 Příspěvky: 82
      Jeslti jsi dlouho neběhala, pořádně nedřepovala a koleno a vůbec nohy nechávala ladem, tak bude koleno ve většině případů ten kloub, který si bude stěžovat nejvíc a většinou jde jenom o jeho slabost, kterou postupnou prací a tréninkem překonáš, vazy, šlachy a svaly zesílí a bolest už nebude, hlavně to nepřehánět a klidně ze začátku přidat i více chůze a dřepy. Taky cvič břicho a stabilitu, nohy to ocení, když jim jinými svaly ubereš trošku zátěže. A příští rok si dáš půlku jak malinu. :)

Jinak investice do trackovacího softwaru je určitě dobrý nápad. A hodně štěstí s překonáním swingu :)
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Horysek původně napsal
      Jeslti jsi dlouho neběhala, pořádně nedřepovala a koleno a vůbec nohy nechávala ladem, tak bude koleno ve většině případů ten kloub, který si bude stěžovat nejvíc a většinou jde jenom o jeho slabost, kterou postupnou prací a tréninkem překonáš, vazy, šlachy a svaly zesílí a bolest už nebude, hlavně to nepřehánět a klidně ze začátku přidat i více chůze a dřepy. Taky cvič břicho a stabilitu, nohy to ocení, když jim jinými svaly ubereš trošku zátěže. A příští rok si dáš půlku jak malinu. :)

Jinak investice do trackovacího softwaru je určitě dobrý nápad. A hodně štěstí s překonáním swingu :)
      Dík, běhám od podzimu, dřepy dělám druhý měsíc, ale docela nepravidelně, tak se na to zkusím zaměřit a dřepovat víc a častěji :f_thumbsup: