[NL25] NL25 SH, AKo 3-bet mp vs utg fish

• vojta268
      vojta268
      Bronz
      Registrace: 10.01.2014 Příspěvky: 76
      Ahoj, mám tu jednu ruku se kterou si nevím extra rady. AK většinou ne3betuju, ale vzhledem k potencionální fishce na utg a nechuti konkrétně AKo hrát XX-way oop postflop 3-betuju PFR. Flop nic extra na cbet, necbetoval bych tu ani esa což si fish asi uvědomovat uplně nemusí. OTT soupeř leaduje půl potu a přijde mi hrozně nity tu AK foldovat, call for value ? Případně jaký mám mít plán na riveru, já jsem calloval turn s tím, že callnu i river ten pot na riveru mi přijde divný a buď to jsou slowplaynutá esa / kingy / QQ a nebo nějaká blbost tak nějak jsem to docalloval.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2874197
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $32.32
      SB: $26.26
      BB: $29.05
      UTG: $23.76
      Hero (MP): $35.57
      CO: $62.63

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with K :heart: A :club:
      UTG raises to $0.75, Hero raises to $2.50, 4 folds, UTG calls $1.75

Flop: ($5.35) J :heart: J :diamond: 3 :spade: (2 players)
      UTG checks, Hero checks

Turn: ($5.35) J :club: (2 players)
      UTG bets $2.55, Hero calls $2.55

River: ($10.45) 2 :spade: (2 players)
      UTG bets $9.98, Hero calls $9.98
  • 6 odpovědí
    • balalajka4ever
      balalajka4ever
      Bronz
      Registrace: 06.10.2013 Příspěvky: 153
      no za mě asi call T a fold na R, nemyslím si že na takovém boardu bude fish někdy blufovat, ikdyž nemám zkušenosti s nl25, takže nevím jaké tam jsou tendence...
    • vojta268
      vojta268
      Bronz
      Já si řekl, že tam takový hráč bude mít spoustu Ax, Kx rukou a že si river s párem typu 77-TT radši checkne nebo dá něco menšího tak jsem to docalloval, ale vůbec nevím jestli to je dobře nebo ne, přišlo mi divný callnout turn s tím že takový riveru foldnu.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      ahoj - nechapu par veci, nevim jestli to neni jen napsany nepresne, nebo jsem jen zmatenej..
      Pises, ze AK ne3betujes.. to myslis proti utg nebo vseobecne?
      Dale pises ott neco jako call 4 value - no to mi moc nepride,, kdyz uz,pride mi to jako bluffcatching:) )

Me to pride stndrt call na turnu s tim, ze callujes jen hitlej river imo.. nemyslim, ze fish bude ve 3bet potu leadovat 2x jako bluff...
      Navic v rangi ma dost pp ...
      Divnej je ten jeji river sizing.. asi bych to ale easy zahodil... Nerikam ze porad,ale myslim, ze pri tomdle sizingu tam casto na tebe bude ukazovat to quads... Prootze nemyslim, ze by s 77-TT betovala otr pot
    • vojta268
      vojta268
      Bronz
      Ten call na turnu for value bylo s nadsázkou, jak píšeš na riveru je buď brutus silnej nebo nemá nic, ze zkušenosti na 25tce PS OOP ti hráči netrapují AA/KK téměř vůbec a pořád mi přijde že těch nesmyslů tam bude dostatek na to, abych to ziskově dal už zhlediska defendu TOP range.
      Jinak jak píšeš mmorron: Me to pride stndrt call na turnu s tim, ze callujes jen hitlej river imo. To nějak nechápu, mám 6 outů odds tedy nemám takže když už se řídit tímto tak foldnu rovnou turn, ale co bych tu calloval? Jen QQ+ ?
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      sam pises, ze fold ott je moc nitty.. ja to myslel tak, ze on bluffy pak vzda (to si myslim ja, ze to jen zkusi po tvym x otf. kdyz dostane call ott, nebude tu bluffovat dost casto (nikdy?/malo kdy?)
      ... takze nejen ze mame 6 outu,mame i SD proti jeho treba KQ..treba..
    • nanoo13
      nanoo13
      Stříbro
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      Caff....
      Preflop standart 3b ,callujem len AKs aj to musi byt nit co otvara 5% UTG
      1,vies nieco o superovy?staty poznamky,co kolvek
      2,preco by nemohol callovat AA,KK ste v pote sami a na jeho4b by si calloval max QQ+ AKs
      3,ako uz tu bolo napisane ten river je fold