[NL25] FR QQ 3-way 4-bet pot

• martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2874902
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (SB): $43.83
      BB: $26.33 16/13 (2,2k hand)
      UTG: $25.00
      UTG+1: $25.00
      MP: $27.74 30/16 (1k hand)
      CO: $15.08
      BTN: $6.67

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with Q :heart: Q :club:
      2 folds, MP raises to $0.75, 2 folds, Hero raises to $2.25, BB raises to $3.75, MP calls $3, Hero calls $1.50

Flop: ($11.25) J :diamond: 8 :spade: Q :diamond: (3 players)
      Hero checks, BB checks, MP checks
      Měl přijít donk?

Turn: ($11.25) A :club: (3 players)
      Hero checks, BB checks, MP checks

River: ($11.25) 8 :heart: (3 players)
      Hero bets $5.90, BB raises to $22.58 all in, MP folds, Hero ???

Co myslíte, že má? Podle preflop akce to vypadá na KK+, ale proč by nebetoval T se setem?
  • 7 odpovědí
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      mozno z rovnakeho dovodu preco si ty nebetoval na turne? :f_drink:
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Na BB máš pořádný vzorek, určitě by nebylo od věci zde postnout jeho staty ze 3betu/4betu a případně i jeho squeez frekvence. Nicméně z PF akce soudím, že BB je fish(kdo by 4betoval value handy za 3.75USD po 2.25USD 3betu???) Tyhle min raisy, ať už jsou zamýšleny jako 3bet/4bet buď to jsou dost často opravdu nuttish a nebo to jsou všemožné broadways/pps 66+ (každý hráč je jiný), někteří zde můžou mít určitě i SCs atp. Jestliže je jeho 3beting range něco kolem 3%, tak bych jeho 4betting(squeezing) range viděl na AKs, KK+ proti SB a MP OOP.

F - zde měl rozhodně přijít donk, který bych sizoval dost vysoko, tak aby mi vyšel shove OTT, board je neskutečně drawy a je hodně karet, které nechceš vidět OTT.

T - zde bych šel shove na úplně jakékoliv kartě, i kdyby zde měl přijít diamond a někdo měl handu jako AQs of diamonds nebo AKs of diamonds, stále máme slušnou EQ hitnout fullhouse do riveru.

Po té linii, kterou jsi zahrál a do které ses dostal... poráží tě pouze quads of 88, které by ve své rangi mít neměl(i když u fishky člověk nikdy neví) a pak tě poráží 3comba of AA. Ten zbytek porážíš. Když si shrneš linii, kterou jsi zahrál, tak vypadáš neskutečně capped, JJ-QQ bych ti nikdy do range nepřiřadil, vypadá to jako bys měl TT, KQs a chtěl thin valuebetovat OTR a je možné, že se tě snaží vyfoldovat s bluffem/Ax. Tu nic jiného než call nepřichází v úvahu OTR. Spočítej si počet comb které tě poráží (4) a zbytek jsou bluffy/horší handy.

Btw, co jsi zamýšlel OTF? x/r?

Když to došlo procheckováno, proč jsi nebetoval OTT? To jsi byl tak vyděšen z těch 3 comb of AA / postupek?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Tak asi nechceš foldnout druhej nejvyšší FH, tak se nemusíme tolik trápit tim proč nebetoval flop nebo turn.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Jestlize autorovi slo pouze o zhodnoceni riveru, tak se zajiste trapit zbytkem nemusime, nicmene mi prijde, ze prave zhodnoceni flop akce a nasledne turnu je zcele handy to nejdulezitejsi jak pro nej i ostatni, nez jen rict (call jeho shove OTR/fold jeho shove OTR ma esa 100%)
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Takže
      1) Určitě mi nešlo pouze o zhodnocení R. Proto jsem se i ptal jestli měl přijít donk F.
      2) Ano plánoval jsem x-r F
      3) BB určitě není fish. Sice jsem trochu popletl staty, ale tento hráč má 16/9; 3-bet 5,3 ; 4-bet 11,1 ; Sqz 7,2. Fish je hráč na MP.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      super snap call R, note ci preflop takto min3betuje AA OOP (mohol to byt missclick) ale aj tak ta jeho lajna je proste zla.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Ja byt tebou priste donkuji flop v takove situaci a na takovem boardu, ktery soupere ve 4betu prilis nehituje a ty mas nuts. Jde o to, ze i kdyz souper bude mit KK-AA tak muze mit obavy, ze mas JJ-QQ a bude pot controllovat. Rovnez handy jako AK ti zde flop floatnou(v pripade betu by zde meli callnout).