blog: MTT/SNG nolifer

• dohodys
      dohodys
      Bronz
      Registrace: 25.07.2013 Příspěvky: 28
      zdravim zdejší komunitu,

Jmenuju se Hoang Tomáš a je mi 19. Momentálně studuju v Praze Vysokou školu ČVÚT.
      Poker hraju asi 3roky, začínal jsem v hospodě za 100Kč a v týden po svých 18tinách jsem seděl poprvé v casinu.
      Hrál jsem převážně živé turnaje v domovské Ostravě v místním casinu Kartáč kde jsem občas něco vyhrál. Největší trefu jsem si ale nechal na závěr své ostravské štace, kdy jsem jen pár dní před odjezdem dealnul cartáčovský milion asi za 100k. V praze jsem měl bohužel kasina poněkud z ruky, proto jsem se rozhodl vydat cestou těžžší, a to onlinem. Začal jsem hrát 2.5 180ky kdy jsem projel jedno video od maxtereho po prvních dvou měsících jsem byl lehce v plusu a pak prisla mensi trefa. Peníze jsem investoval do PT4 a koupil jsem si 5hodin coachingu( za 3měsíce jsem využil 3hodiny coachingu:D DDD obv kvůli zkouškám) pomalu jsem se zkoušel přesouvat na vysněné 3rka začátkem roku 2016 přišel velký boost v podobě 2.místa v big44. Díky tomu jsem se s poměrně save rollem se mohl usadit na 3rkách a 8/15kách. Po konci zkouškového jsem se s velkou chutí vrátil zpět, ale rychle jsem se musel posadit na zadek jelikož jsem dostal swing za 4k amerických. Vzal jsem si tedy další 2hodiny coachingu a pár dní na to jsem nejen zavřel swing ale zatím svojí životní trefou v big55 se hodil do zelených čísel.

momentálně hraju pod nickem KKsuckAA a chtěl bych zde aspon 1týdně přispívat pokud mi to čas dovolí.
  • 44 odpovědí
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      ahoj, ake robis net expected bb won per 100 hands na mtts?
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      cau vubec nevim asi se to da dohledat v PT4 ale mam novy pt4 a nepretahoval sem HH.
      jinak jak se tu postuji screeny? díky.
    • alpinko
      alpinko
      Bronz
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 820
      zdravim, GL nech sa dari :)
    • Mraks
      Mraks
      Bronz
      Registrace: 19.04.2015 Příspěvky: 29
      GL
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ahoj preju at ti vydrží nadšení blogovať co nejdéle a hodně štěstí za stoly. Screen nahrajes jednoduše tak, že uloženy obrázek pouze pretahnes sem kde pises a on se nahraje :) :gl:
    • erikteh
      erikteh
      Bronz
      Registrace: 19.07.2014 Příspěvky: 76
      gl, na akej fakulte studujes?
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      studuju strojní TZSI. je neděle a ja tu zažívám muka. Vypadá to že dneska si nezahraju jelikož stary nejsou schopne odepsat ani po 3dnech od dorucení emailu. měl s nima nekdo taky podobný problém že jim trvalo tak dlouho odpovědět?

edit: po 3dnech mi napsali, že to ted poslali na spravne oddělení.. gg amayo
    • Hanzxx
      Hanzxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2011 Příspěvky: 269
      bacha ten kluk je trezor:f_cool:
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      Dneska mě stary po týdnu odblokovali. Konečně jsem si záhral na novém monitoru(24"), fakt je to něco jiného poté, co jsem hrál půl roku na 15" ce. Zkouším teď mixovat sessions tak, že zapínám 3rka a do toho vybrané turnaje. Uvidím zda-li se to osvědčí. V záloze mám variantu, přes týden budu hrát sng a o víkendu MTTs.
      dneska sem jsem měl jen zajimavou b22, kde jsem šel kolem last 200 Btn vs SB 88 do AJ. Vyhrál jsem jedno 3rko a na zavěr ještě shipnul 11PKO na BE session. Už se těším na výroční SM a pak odjíždím do Itálie na prkno. :f_thumbsup:
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      ahoj

právě jsem vstal po včerejší session.
      Díky výročnímu SM to byla nejvíc fishy neděle ever. Proto jsem zapinál vysoko nad svůj limit bohužel žádné DR sem neměl. session se ukončil asi kolem 2-3ráno poté co jsem bustnul SM. Jsem celkem zklamany protoze jsem missplaynul jednu handu a to mě stálo hodně. :/ SNG jsem moc nezapínal ale měl jsem 1FT 3rka a přišlo mi , že se na něm citím špatně(bude tím že možná byl na konci dlouhýý session). projedu ho v nejbližší době v PT4.
      Dále jsem včera přečetl a inspiroval se blogem jiného hráče. Nejspíš mě i zase nakopne abych neusnul na vavřínech a makal dál.
      Cíle: zlepšit bvb z SB a BB. Defend BB.

tohle se začne na nějakou dobu stávat pravidelností blogu: dám tu vždycky zajímavou handu(y) napíšu myšlenkový pochod a můžete kdyžtak odpovídat.
      http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/18170714_2A0ED5A920
      soupeřem je regulár jménem gembler93 myslím že to je velmi slušný reg. Pf takhle deep tu mám flatting range do rega suited esa suited broadwaye PP a AQ/AK( tam je to tak 50/50 jestli ho ne3betnu). Flop std c/c máme blockera na nuts FD. Turn FD std c/c . river bluffy: KQs JQs KJs J9s 79s value: 88 TT A8s AT AK. soupeř ví že jsem (doufám že nezním namyšleně:D ) reg a na SB mam velmi zúženou range a nebude na riveru pushovat moc bluffy. pokud bych seděl na btn dal bych na riveru call.

http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/18387049_FA7693DDE8
      soupeřem je nějaký random. preflop jsem mohl dat kapku větší sizing. flop dostavam donkbet za cca 40%potu většina lídí by tady pushnula popřípadě udělala commit raise. myslím že ryba tady donkne vsechny nuts FDs sety a Tx callem si nechavam behind stale 30bb (davam velke odds BB ale ten tam proste bez handy nic neudělá) a můžu si jít for value na non srdcovém turnu. (naopak pokud má nut fd nechávám si ho stanovit si vlastní cenu) turn check toto je dost tricky spot (betem tam podle mě vyfoldujem jen bluffy) zároveň mohl checknout i nuts. river po checku bych value shovnul ale dostavame lead (moje handa je dost face up něco jako JJ-KK s srdci) otazka jestli fish dokaze takhle přečíst dostávám půl pot. tady si nejsem jistý myslím že tam nebude moc bluffů a stál bych o názor jiných.
    • AAnewbie
      AAnewbie
      Platina
      Registrace: 05.03.2012 Příspěvky: 784
      Handa s gemblerom sa mi páči, handa s fishou je imo chyba foldnúť, keďže si tam valuebetuje aj horšie flushe
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      ahoj,

vrátil jsem se po 5dnech z Itálie. Jelikož fotek je velké množství nebudu je zde postovat, ale udělali jsme společný disk na googlu (nick: korejeczkartace heslo: whatahugepinkdildo). Měl jsem možnost si promyslet, jakým směrem se bude ubírat moje cesta jak životní tak pokerová. Budu stále dávat přednost škole. přece jen moje výhry nejsou tak velké aby mě zajistily na dlouhodobu. Co se týče pokeru začnu hrát i na jiných hernách aspoň o nedělích přes týden je přece jen turnajová nabídka lepší na stárech a budu doplnovat 3rkama při nedostatku stolů.

Po návratu jsem měl velký elán hrát bohužel v pondělí se nic zajímávého neudálo. Jelikož mám teď ve škole mnoho zkoušek budu hrát velmi sporadicky. Včera byla ale vyjímka. Došel jsem domů z doučování a svítil na mě Battle royal tak jsem ho zapl a spolecne s ním některé vybrané mtts. kolem půl noci mi již bežely poslední 3 turnaje a to BB109/B55/ a 1-3xturbo v turbu jsem šel kolem 30 místa. poté jsem v B55 šel 2outer v last 100lidech a nakonec BB109 jsem byl asi hodinu card dead a šel asi 20. hrozná frustrace. jediné pozitivum je že jsem se po přechodu na midstakes neztratil. V náseldujících 3týdnech mám bohužel težké zkoušky takže budu hrát pouze o víkendech a 1-2x přes týden. Začíná SCOOP na fr. je to sice nad rámec mého rollu ale rád se pohybuju trošku na hranících svých možností. Nerad to píšu do špatné sekce pokud by měl někdo zájem o % z SCOOP tak PM.

nakonec handa.
      http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/18499859_A9C8B204BB soupeř byl unknown.
      preflop se dá 3betnou, ale občas mixuju flatem, na flopu sem mohl raisnout asi víc třeba 200 turn je zajímavá karta blokujeme nuts na turnu improvnulo pouze FD a QJs/QJo sety z jeho range vyrazuju po tomhlo zahrání. calluju zaprvé mám hrozně moc outů do nutsu z horších hand (hodně divných je AT jedině) tím že blokuju nut flush si myslím že tam nebudou ani semibluffy typu AhXx. river už neporážím žádnou value handu.
    • KldROCK
      KldROCK
      Bronz
      Registrace: 17.06.2012 Příspěvky: 894
      1. raise preflop, AQ je dosť silna handa a bude sa ti to hrať lepšie... river call , všetky silne handy ( 2páry+) minimálne na turne raisnes, si capnutý, mal by tam bluffovat vo velkom ak je aspon trochu rozmýšlajúci
      2. ez shove flop, tu vobec nieje o čom
      3. vždy raise preflop vs tento sizing... as played call flop, as played check turn
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      ahoj

jsem poslední dobou něco napsat. poslední nedělní session byla z moji strany špatná byl jsem poměrně brzo unavený, zapl jsem moc stoludostaval sem nechutné coolery a ještě k tomu sem hrál hraniční limity takže výsledkem byl propal. Tohle se mi uz nesmí nikdy stát po přechodu na mtts zvladám maximalně 9-12stolů.

včerejší session jsem udělal 2ft citím se momentálně skvěle na stolech.Nejspíš se budu stěhovat na byt a vypadá to , že budu nějakou dobu spolupracovat s nejmenovanými regy z MTTs což by mělo zajistit nějaký progres. Scoop na fr sem po 2eventech vypustil jelikož jsem rozmazlený softwarem z stárů :P
    • frisbald
      frisbald
      Bronz
      Registrace: 30.03.2009 Příspěvky: 241
      dohodys původně napsalScoop na fr sem po 2eventech vypustil jelikož jsem rozmazlený softwarem z stárů :P
      Mezi ps.com a ps.fr softem je nějaký rozdíl??
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      ahoj není myslím. jen mi nešel nahodit HUD a pak uz jsem se na to vybodnul.

Update.
      momentálně se mi hrozně kupí škola, vůbec nestíhám dělat úkoly a připravovat se na testy atd. proto jsem se rozhodl z časových důvodů přejít na cg, v dny kdy nebudu mít moc času. Začnu na 6max ZOOMu nl50 a uvidíme jak to půjde dál. Budu muset vytvořit nový HUD. pokud má někdo nějaký slušný rád okoukám.

přemýšlím že bych zajel do Rozvadova na čpt ty 40minut levely se mi líbí. jede taky někdo?

z real life stále přemýšlím jestli nemám skončit se školou. Je težká což je samozřejmost ale časově hrozně náročná a v příštích semestrech se to vystupňuje ještě o pár lvlů výš, což mi komplikuje to skloubit s pokerem.
      důvody proč zůstat mám asi jen dva: mít záložní plán v životě kdybych někdy bustnul nebo nevím co se stalo. a druhý nějak cítím že nechci zklamat některé lidi tím že tu školu nedodělám.
      pro představu co sem přijel z itálie hrál jsem pouze 6dní z toho 1 takovou menší session což je hrozně málo a na nějaké studium taky moc času nezbývá.

overall sem se rozhodl dodělat tenhle semestr stůj co stůj a v létě se rozhodnu.
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,899
      Dalsi clovek co bustne skolu kvuli pokru? Je to tady.

S osobni zkusenosti musim rict nedelej to. Toho casu zas tak malo mit nebudes kdyz premyslis o tom ze pojedes na Rozvadov na CPT. Ja jsem kvuli pokeru se na skolu vysral a nemel respektive mel jsem si to lepe naplanovat aby me pak nedostali do situaci kdy maj na me paku. Rozhodnuti sice nelituji ale zpetne bych se vic snazil. Udelej si lehci rozvrh nebo prerus ale nekonci. Kdo vi jakou budoucnost poker ceka.
    • dohodys
      dohodys
      Bronz
      jo špatně jsem se vyjádřil:D na rok chci přerušit školu a zkusit prostě normálně žít a pokdu by mi to nevyhovovalo tak bych se vrátil. :) proto chci dodělat ten první ročník. jako školu bych asi mohl zvládnout jen bych skončil s pokerem. :/

edit: psal jsem ten příspěvek ráno dost frustrovaný školou.
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Michal má pravdu, určitě s tím nekonci. Před 5 lety byl all in na poker podstatně lepší rozhodnutí než dnes, teď už je záložní plán imo nutnost. Cvut je těžká škola (tata tam učí tak trošku vím) nicméně její náročnost hodně spočívá v tom že je hodně práce přes semestr a pak relativně lehčí zkouskove. Porovnavam hlavně s UK. Takže výdrž makej a třeba v půlce zkoušek zjistis že máš vše hotovo a můžeš začít fulltime hrát. Taky sem před 2 lety přemýšlel o ukončení školy (IES UK) a jsem rád že jsem aspoň bakalare dodělal