[NL5] UTGvsCO, 3barrel s Jhigh flush na zdvojeným boardu

• Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Čau,
      zajímalo by mě hlavně jak by jste zahráli R. Mně se zdá lepší hrát tu b/f než c/c z důvodu, že by mohl villain často checkovat behind handy, které s kterýma by ale ještě calloval třetí barrel.

Dále by mě zajímali připomínky ohledně zvolených sizingů.

Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.13 (106.5 bb)
      BB: $2.04 (102 bb)
      Hero (UTG): $2 (100 bb)
      MP: $0.85 (42.5 bb)
      CO: $2.04 (102 bb)
      BTN: $2.10 (105 bb)

Preflop: Hero is UTG with J 9
      Hero raises to $0.06, MP folds, CO calls $0.06, 3 folds

Flop: ($0.15) 6 7 8 (2 players)
      Hero bets $0.11, CO calls $0.11

Turn: ($0.37) A (2 players)
      Hero bets $0.18, CO calls $0.18

River: ($0.73) A (2 players)
      Hero bets $0.35, CO calls $0.35

Results:
      $1.43 pot ($0.07 rake)
      Final Board: 6 7 8 A A
      Hero showed J 9 and won $1.36 ($0.66 net)
      CO mucked K A and lost (-$0.70 net)
  • 3 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Mne se libi tva myslenka jit b/b/b, dokonce se mi libi i tvuj sizing OTF, ale co ty sizingy OTT a OTR?

Jelikoz villain je na late pozici, tak jej board hituje daleko lepe nez tebe, do toho te PF jen cc, takze v jeho rangi je spousta PPs a SCs, tech broadways by az tak mnoho mit nemel.

V podstate ty betujes 2/3 potu OTF a kdyz hitnes nuts(3. nejlepsi flush) tak betujes jako kdybys chtel jit cheap do SD s nejakym middle parem.

Proc jsi nepokracoval v betovani s 2/3 pot sizingem OTT? V podstate zde celis pouze jednomu lepsimu combu flushi a to je KQs in diamonds, QTs v diamonds by pravdepodobne foldnul PF/3betoval.

V tehle situaci mas ve valne vetsine absolutni nuts a chces s velkou handou budovat velky pot.

Sparovani riveru nehraje roli, jelikoz moc flushi v rangi nemas, tak souper by te raisoval OTF/OTR kdyby mel set, takze otazka je, z ceho chces tahat value a podle toho volit sizing. V pripade, ze si myslis, ze ma neco jako dva pary/postupku, tak bys mel jit se sizingem vysoko, jestlize si myslis, ze ma TP/second pair tak bych sizing volil kolem 1/2potu.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Jako to spárovaný eso mu dvoupáry dost poničilo a proč by neraisoval postupku na flopu. Myslim že nemá silnou (slabší než my handu) co by zaplatila velkej bet na riveru.
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      co clovek to nazor....
      pripominek bych mel vic, ale odpovim jen na ty dve otazky,co ses ptal..
      Sizingy bych ott (otr) zvysil...
      On se paradoxne tim callem otf capnul taky ;) ...kdyz se nadtim zamyslis,vis co nema = tusis,co muze mit ;)
      OTT mas pravdepodobne nutz (porazi te jen KQs possible), navic to A je nejlepsi karta pro nej..
      Hodne zalezi na poznamkach na hrace , ja bych treba sel turn x/r (protoze blokujes strasne hand,value hand,co by mohl mit,nebo chtit chytat)
      Kdyz bys hral b/b tak river jsou jen 2 varianty imo ( 3. nejhorsi je sizing toho typu,cos dal ty) ... Bud bych bombnul river za pot, protoze uz vis,ze mas nutz..(ano,uz to vis) A nebo bych do agro hrace sel x/ ...schvalne nedoplnim jestli call nebo raise... to uz zalezi na hraci ;) (ja bych sel x/r - protoze rad taham super thin value) :D :D